אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הגנרל קית' אלכסנדר: "אנחנו הגיבורים שעצרו טרור, לא הנבלים"

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
פשוט שקרן, לא מגלה האמת לגבי NSA, ולא אמת לגבי הגיבור סנודון
ומה לגבי אותו ישראלי שהיה בכיר מאוד שם בNSA ? ומה לגבי כל האנטנות המוסוות בתוך כדורים לבנים או חדרים מרובעים לבנים על גגות שגרירויות? כולל בת"א?? הם סתם מרגלים אחרי אזרחי ארהב, ללא כל סיבה, ובוודאי ללא כל תוצאות, אם היו כאלה טובים למה לקח להם מעל 10 שנים למצוא ראש טרור אחד (בין לאדן) ?? ואיך זה הבנאדם ההוא גר 5 שנים באותו בית והם לא ידעו?? מרוב שNSA עסוקים בטפל ושטויות, הם לא מתעסקים בעיקר, ואם סנודון באמת היה מרגל או בוגד, הרי היה מגלה הכל ומיידית, אבל למעשה לא גילה הכל ממה שיש לו, ורק מעט, ואפילו ביקש לחזור לארהב אם יבטיחו לו הגנה, ולאן ברח??? לא ממש לסין אלא להונגקונג (שהיא ישות קצת עצמאית מסין), ורק בגלל האמריקאים הוא נאלץ לעבור לרוסיה, ולא מרצונו, ואם לא היו יושבים על זנבו, היה עובר לדרום אמריקה, אז שלא ישקר וירמה אותנו ה-4 כוכבים הזה,
צודקים 2 + 4, | 15.09.14
6.
האנשים האלו לא יכולים לעבוד בשוק החופשי - גם בכירי 8200
הרי כל ממשלה יכולה להקים חברה מדומה להשקיע כמה מליונים. להוציא מכרז על חוזה שמן במיוחד שכולל את הידע הייחודי שהאנשים האלו רכשו. ואז להעסיק אותם. הם ישפכו את המידע כמו ברז.... מה זה להשקיע 10 מליון דולר בשביל לקבל מידע ולקצר תהליכים. לאסור על בכירי 8200 שלנו לעבוד בשוק החופשי - בשביל זה מקבלים אקזיט של מליונים כשמשתחררים. השוק החופשי עבורם זו סכנת נפשות שלנו.
 | 15.09.14
2.
מה זאת אומרת לא חשפו שום דבר רע שעשו עם המידע?
הוא פשוט ממשיך בשקרים, ושוכח ממהדלפות. אז הנה תזכיר קצר: הם כן (!) שומרים את המידע עצמו ולא רק מטא-דאטא. לא סנודן הדליף את זה אבל היה עובד אחד שעקב אחרי חברה שלו לשעבר באמצעות התוכנות של הNSA. היתה את ההדלפה של סנודן שהראתה שהם שומרים את כל ההודעות הפרטיות שב YAHOO, ושמרו בנפרד את כל התמונות עירום שאנשים שלחו אחד לשני (באמת צריך לשמור את זה, יכול להיות יש קוד סודי בציצים!) עד עכשיו הNSA לא פרסם מקרה אחד בהן הריגול שלהם מנע טרור. אני לא אמריקאי, אז לא אכפת לי אם אתם מרגלים אחרי אמריקאים, אכפת לי אם אתם מרגלים אחרי. למרות שהם כן. הם כן מרגלים אחרי אמריקאים. ולסיום, סנודן ברח למדינה שלא תסגיר אותו לאמריקאים. זהו.
 | 15.09.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת