אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועדת הכספים סיימה את הדיון בהסתייגויות לקראת הצעת חוק מע"מ 0%

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
המגיביפ כאן חיים בסרט או מה?
כל כלכלן מתחיל, כל ישראלי שקצת מבין בנדל"ן זועק ומוחה שהחוק הזה גרוע, לא יעזור להוריד את מחירי הדירות, וממילא רק יביא נזקים לכיס של האזרח הקטן והמסכן. אז מה לעזאזל קשור לכאן החרדים ההשתמטות והסחטנות?? המצב לא פשוט בכלל. יש כאן שר אוצר שלא מבין כלום, אבל ממש כלום, בכלכלה, הדבר היחד שבולט אצלו זה השחצנות שלו שגורמת לו לא להקשיב לאף אחד, והוא הולך לעשות ניסויים על גבנו בסכומים של מליארדים! תתעוררו!
מור | 15.09.14
12.
לא מבין למה הטענות נגד החרדים ושאר משתמטים מטעמי דת ??
מי שאשם בכך, מאז קום המדינה עד היום, הן כל המפלגות החילוניות שכדי לספק תאוות השילטון שלהן הסכימו למלא את תביעות הנ"ל. וזה בדיוק מה שנקרא שוחד פוליטי. אז למי צריך לבוא בטענות?? גדלתי וגם לחמתי וגם פרשתי במדינה הזו... אז שלא יספרו לי סיפורים. די לצביעות החילונית!!! אגב, אני בכלל אתאיסט. ונאמר.......הללויה. (איך לא?!)
הללויה | 15.09.14
5.
הרעיון המקורי של החוק לא רע, הביצוע בעייתי
כמה התייחסויות. - לי ולאשתי היתה דירה קטנה שנאלצנו (כן כן, נאלצנו) למכור. בגלל שהחזקנו דירה במאז 1995, לא נהיה זכאים לחוק. מספיק כבר עם כל הפחד שהחוק לא יעבור מבחן בגץ - כן, צריך להפלות בין מי ששירת או התנדב לצבא/גוף אחר בשל סיבות בריאותיות למי שלא. ערבים יכולים להתנדב לשרות לאומי, כנ"ל בנות של המגזר הדתי הלאומי והחרדי. גברים יהודים צריכים ללכת לצבא. אין שום סיבה שחרדי שלא שרת בצבא יהנה מהטבה כלשהי, ואני לא אוכל להנות ממנה, כאשר גם אני וגם אשתי שירתנו בצבא, אני 4 שנים ואשתי התנדבה בגלל בעיה בריאותית שלה (כלומר, קיבלה פטור והתעקשה לשרת). אין לי ציפיות מהאופוזציה - הרבה פעמים באופוזיציה מתבלבלים , ובמקום לבקר ולהציע הצעות ריאליות, או אחרות, מתנגדים לשם התנגדות. יש לי ציפיות מהקואליציה, ולכן אני אחזור ואגיד - להפסיק להצביע ליכוד וישראל ביתנו. שתי המפלגות האלה התנערו כמעט לגמרי מנושאים חברתיים וכלכליים על מנת שיוכלו לעסוק בנושאים "סקסיים" של חוץ ובטחון (לא שבנושאים אלה יש להם הצלחה יתרה). הליכוד וישראל ביתנו זלזלו בציבור הבוחרים כשרצו ברשימה אחת והיו הרשימה היחידה שרצה ללא מצע בחירות. כרבע מהסיעה המאוחדת או שהיה בחקירת משטרה אחת לפחות ו/או הועמד למשפט - יותר מהשיא של קדימה שנתפסת כסמל השחיתות. חברי כנסת של הסיעה המאוחדת הפגינו גם אלימות פיזית, ולא רק מילולית (שהיא עניין שבשגרה אצלם). מי שמצביע ליכוד וישראל ביתנו מודה שהוא בעד הערכים הבאים - אלימות פיזית ומילולית, שחיתות, רקבון מוסרי, קשרים פסולים של הון שלטון (מישהו באמת רוצה לדעת מה יקרה כשמרטין שלאף ושלדון אדלסון ירצו לפרוע את החשבון?) , שנאת האחר והחלש. ולא רק שהוא בעד ערכים אלה, הוא בעד שילדיו , שלמדים במערכת החינוך הכושלת שהליכוד הרס יתחנכו על סמך ערכים כאלה. מי שימין - יכול להצביע לבית היהודי או לכל מפלגת ימין אחרת שתרוץ. מי ששמאל-מרכז יודע כבר למי להצביע.
דרום, דרומי | 15.09.14
2.
חוק מצויין - שובר ציפיות אינפלציוניות ,ועוזר למי שצריך לעזור!!!
חוק מע"מ 0 הוא חוק מצויין . סוף סוף באה ממשלה בישראל -ואומרת תפסיקו לרוץ לקנות דירות הן יכולות לרדת סוף סוף נותנים למי י שמשרת בצה"ל ושירות לאומי ולמי שמשלם מיסים ונושא בנטל!!! עובדה- הגיוס לצה"ל אצל החרדים עלה ב39% - למה ? כי הם חושבים כלכלית לכן אל תתרשמו מהצעקות של גפני וליצמן - לא לעם ישראל הם דואגים אלא שהחרדים לא יהפכו לציבור נורמלי שמשרת את עמו ואת עצמו..
חגי | 15.09.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת