אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנתונים נחשפים: מהי רמת הפשיעה בעיר שלכם?

63 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
בני ברק היא בירת הפדופיליה בעולם
בני ברק היא בירת הפדופיליה. בהרבה מדינות, אונס בנישואין לא נחשב כאונס, האם זה אומר שהנשים לא נאנסות 24/7? בבני ברק אין בעיה עם פדופיליה. זה בסדר לאנוס ילדות ונערות(ונערים), לכן זה לא נקרא פלילי. גם לא מתקשרים למשטרה. רק בעשור האחרון בכלל התחילה להיות מודעות לכך שקיימת משטרה.
חרדית לשעבר | 14.08.19
61.
כל הפושעים - אתם בושה שאתם נמצאים במדינת היהודים
מדינת יהודים צריכה לשמש דוגמא לכל מדינות העולם, מדינה שאין בה רוע אלא רק כלכלה משגשגת אתם צריכים לשמור על החוק והסדר קל וחומר את חוקי התורה( מדבר שקר תרחק, לא תגנוב, לא תרצח לכבד את החוק) על פי היהדות, יהודי כשמו, הוא נציגו של אלוהים(יהוה) ועליו לייצגו להתנהג בהתאם וכראוי על פי חוקי התורה ובין היתר לייצגו לפי חוקי המוסר של התורה(מדבר שקר תרחק, המנעות מלשון הרע,סכוסכים ורכילות(לא תלך רכיל בעמך),לימוד תורה,ללמד תורה ועוד.) יהודי עליו לשמש דוגמא לשאר בני האדם(הגויים) איך להתנהג ולנהוג בעולמנו(אור לגויים), כמו כן לקרב את האנושות לתכליתה ולאל. ועל כן היהודים נקראים העם הנבחר(להלן בחירת עם ישראל). יצויין כי אין חובה לקיים אורח חיים דתי כדי להיות יהודי ואין בעיה ולקיים אורח חיים מודרני. אז לסיכום, הדבר הראשון שהפושעים צריכים ללמוד זה את דיני העונשין ואת החקיקה הישראלית וללמוד קודם מה לא צריך לעשות!
כ | 24.10.14
58.
לא כל עבירה על החוק הקיים באמת מהווה סכנה לציבור
מה שמהווה סכנה לציבור אלו מקרי רצח/ חטיפה/ תקיפה/ אונס/ סחיטה באיומים/ שוד/ גניבה/ ונדליזם - פשעים אמיתיים, עם קורבן. לעומת זאת, "עבירות" בנושאים כמו הימורים, סמים (במיוחד סמים קלים), זנות (ככל שזה מבחירה) - לחלוטין לא מעניינות, ולמעשה בכלל לא צריכות להיחשב כעבירות.
יבגני | 20.10.14
53.
פירסום מניפולטיבי
הסטטיסטיקה המשטרתית מבוססת על תלונות האזרחים.לא הגשת תלונה לא היה ארוע. לידיעתכם המגזר הכפרי מוכה התפרצויות לדירות ,אם לא ניגנב רכוש בעל ערך גבוה הדורש מתלונן להפעיל את חברת הביטוח הרי שחבל על זמנו ללכת לתחנה לבזבז שעות ארוכות בכדי להתלונן ולהשכיב עוד דף בארכיון המשטרתי. על כן אין כל משמעות לפרסום הזה .
חיים | 19.10.14
52.
עובדים עליכם בעיניים - המשטרה לא סופרת כל תלונה שמתקבלת אצלה
פרצו לי לדירה בנתניה. ניגשתי לתחנת המשטרה, מילאתי דו"ח, הוספתי פרטים לבקשת השוטרת בדסק, ובסוף היא פשוט נתנה לי את הטופס ושלחה אותי לדרכי. לא נשמר עותק מהתלונה, והמשטרה לא טרחה להגיע לדירה בנסיון לקחת טביעות אצבע. במקרה אחר ניגשתי למשטרה להתלונן ששכן נטש כלב במרפסת ללא מים או מזון למשך כמה ימים, והיללות שלו מפריעות לשכנים. השוטרת הודיעה לי שאף שופט לא יאשר לעירייה לגשת עם מנוף למרפסת ולקחת את הכלב, אז היא לא תקבל את התלונה. כאשר המשטרה סופרת עבירות רק כשנוח לה, הסטטיסטיקה חסרת כל ערך. היא מעידה רק על העבירות שמשטרה רוצה או נאלצת לטפל בהן, ואילו לא זהות בהכרח למה שמעניין את הציבור.
יובל | 19.10.14
50.
בנתוני הפשיעה שקרים אינסופיים
התקשרתי למוקד 100 לדווח על פריצה לרכב, רצו שאבוא להגיש תלונה (!) אמרתי שאפילו הביטוח לא דורש זאת. לא הסכימו לקבל תלונה בטלפון, אז הנה 2 מקרים נוספים בהרצליה בשנה הקודמת, שלא נרשמו, ואנשים אחרים לא ידעו לא להשאיר שם רכבים, העיקר שהפשיעה כביכול ירדה
יפעת | 19.10.14
38.
לכל העבריינים,המשטרה בגבעתיים ישנים קדימה לעבודה.....
כל הזמן פריצות גניבות רכב וונדליזם ולא רואים שוטר ברחוב העיר יושבת על צירי בריחה מהירים קל לחסום אותה בפתאומיות ולתפוס שפע של חלאות יהודים ערבים מסתננים ושבחים שחוגגים כאן על האוכלוסיה המבוגרת משטרע קדימה לעבודה אפילו שאין טלוויזיה !!!
גבעתיים.... | 19.10.14
36.
בשביל עיר יהודית לא מעורבת נתניה מביישת וזאת לאחר הסתרות של פשעים רבים להלן עובדות
ניתן להאשים רק את עובדי הרשות אשר הם בעצמם הפכו את תחנת נתניה למשטרה פרטית ולא ניתן להגיש תלונה נגדם אשר חלילה תיחקר. קיימות כמה דרכים או יעלימו את התיק או יפילו את העבירה על המתלונן, ישנה רשימה של עו"ד אשר מתכתבים באופן קבוע עם תחנת נתניה בעד עובדי הציבור ומנגד עו"ד מעטים אשר מייצגים פגועי עבירות ותלונות שווא של חיסול חשבונות/הפחדה שמוזמנות ע"י עובדי ציבור זוטרים ובכירים וקרוביהם של "העסק המשפחתי הגדול במדינה" רשות עירית נתניה וזרועותיה הרחבים והמסוכנים בגיבוי שרים כולל אוכפי חוק.
אריק | 19.10.14
35.
בשביל עיר יהודית לא מעורבת נתניה מביישת וזאת לאחר הסתרות של פשעים רבים להלן עובדות
ניתן להאשים רק את עובדי הרשות אשר הם בעצמם הפכו את תחנת נתניה למשטרה פרטית ולא ניתן להגיש תלונה נגדם אשר חלילה תיחקר. קיימות כמה דרכים או יעלימו את התיק או יפילו את העבירה על המתלונן, ישנה רשימה של עו"ד אשר מתכתבים באופן קבוע עם תחנת נתניה בעד עובדי הציבור ומנגד עו"ד מעטים אשר מייצגים פגועי עבירות ותלונות שווא של חיסול חשבונות/הפחדה שמוזמנות ע"י עובדי ציבור זוטרים ובכירים וקרוביהם של "העסק המשפחתי הגדול במדינה" רשות עירית נתניה וזרועותיה הרחבים והמסוכנים בגיבוי שרים כולל אוכפי חוק.
אריק | 19.10.14
25.
אני מסייע למלחמה בפשע על ידי מכירת מידע מרשיע למשטרה כבר 20 שנה
וזו הכנסה צדדית מכובדת-והכסף מגיע אלי מחוקרים פרטיים חברות בילוש עורכי דין וכד" ו"טיפ" על עבירות קלות כאונס,שוד, גניבת רכוש, /רכב פריצות לבית ולרכב הוא 1500ש"ח בממוצע ועל עבירות יותר כבדות כמו שוד קשישים פגיעות גוף בהם הונאה תקיפה פיזית וכד" יכול להגיע עד 5000ש"ח ועל עבירות של רצח-הריגה וכד" מגיע עד 15000ש"ח כל זאת אם הטיפים מביאים להרשעה בבית המשפט (ובאחוז גדול מאד -זה המקרה) ואני ועוד מספר ידידים שלי עושים זאת בגאוות יחידה שנים רבות -ולא בחינם-מצריך השקעת זמן לא מבוטלת -אבל סיפוק ענק לראות את העבריינים בבית הסוהר לא מעט בזכות הטיפים שלי וב 20 שנה הורשעו 28 איש לתקופות מאסר שבין 10 חודשים ל8 שנים בפועל והאחרון יושב זו השנה השישית מיצוך ה 8 שניפסקו לו--ממש סיפוק אדיר בואו לשתף פעולה עם החוק להשאיר את ישראל "נקייה " מפשע חג שמח רפי שיינן חולון
רפאל שיינן | 19.10.14
23.
ולהלן הסיכום...
אז הבנתי שמודיעין וגבעתיים הכי בטוחות מכל הערים שנבדקו בטבלה... והפושעות העיקריות הן תל אביב, באר שבע, ירושלים, נתניה, פתח תקווה וחיפה.... כמובן הערים הגדולות במקום הראשון במקום השני: אשדוד אשקלון .... אז גבעתיים צפופה לי והיא חלק מתל אביב המכוערת והמסריחה.. אני חושב שאעבור למודיעין...עיר איכותית יפה חדשה יחסית ...ה-2 חסרונות היחידיים הם: אין חוף ים...וזה קרוב צמוד לקו הירוק ...בעעע
מאור | 18.10.14
15.
משטרת ישארל מ-ש-ק-ר-ת !!! בלי טיפת בושה
עוד שקרים פרי דמיונה של משטרת ישראל העלובה, רעננה סובלת ממכת פריצות שלא נפסקת כבר 8 שנים ברציפות!!! המשטרה לא מגיעה למקום האירוע, או שהיא סוגרת את התיק תוך פחות מיום עבודה אחד ויש לי ניירות מ-4 פריצות שהתרחשו אצלי שיוכיחו את דברי, כך משפצת המשטרע את נתוני הפשיעה. אני רוצה לקרא דיווח על נתוני פשיעה שלא נאסף ושלא שופץ ע"י המשטרע
דניאל | 18.10.14
14.
בחלק מהתחנות יש פטנט- לא רושמים תלונה ואז אין פשע!
זה בדרך כלל על דברים פחות "רציניים" כמו גניבת אופניים, קטטות שיכורים/ערסים, פריצות קטנות ועוד. שימו לב איפה הפשיעה עלתה- במקומות שיש פשיעה שיותר קשה לטייח כמו פיצוץ מכוניות באשקלון ורצח ברהט ופתח תקווה. אם זה היה תלוי בחלק ממפקדי המשטרה (יש חלק אחר שהם ממש בסדר) אפילו את הגופות לא היו באים לאסוף ומכיריזים שיש 0% פשיעה
תומר | 18.10.14
10.
אני שמח שהפשיעה יורדת ברחובות, חבל שזה כי הם לא עונים לטלפון.
בפעם היחידה בחיים שלי שהייתי צריך להרים טלפון למשטרה מפאת האקסית הפסיכית שלי, הם לא טרחו לענות, פעמיים. והם גם לא טרחו להתקשר חזרה. אם חס וחלילה היו חוטפים אותי או משהו, כבר הייתי מת. לתפארת מדינת ישראל.
דגכדג | 18.10.14
6.
נתונים מוטים. כי הערים ה"נמוכות" אינן בעצם בטוחות יותר, כי אם פחות מדווחות.
יש תרבויות מקומיות אשר מתייחסות בעוינות למשטרה ולכן הציבור אינו מדווח על עבירות אלא "מטפל במו ידיו". ולכן הדיווחים מוטים. אין עבירות בבני ברק? אין עבירות בנצרת? אין עבירות ברהט? אלו המקומות הכי עברייניים בארץ. לכן הנתונים כאן - מומלץ לשים אותם בקונטקסט מסוים מאוד ולהתייחס בחשדנות.
סוציולוג | 18.10.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת