אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הגן הרעב

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
"מי שהאישיות שלהם מתאימה להתמדה בדיאטה יוכלו לקבל יותר תועלת"
רק שבעצם, גם אישיות היא תוצר של גנים. אז יש לנו לופ סגור ושאלת ביצה-תרנגולת פעם נוספת. back to square one.. אני לא סקפטית ואשמח שהרפואה תגיד יותר מאשר בדיקת כולסטרול.. רק שאם אחכה לה- יהיה כבר מאוחר מדיי. התאמצות לשנות סגנון חיים ותשומת לב למה עושה לנו טוב ומה לא מתאים לגופנו ונפשנו, כנראה יניבו תוצאות אישיות טובות יותר מאשר פלט בדיקות גנטיות..
השורה התחתונה | 20.09.14
7.
אז בסוף כולם יהיו בריאים וחזקים, ויתרבו כמו ארנבים ו....
אז בסוף כולם יהיו בריאים וחזקים, ויתרבו כמו ארנבים ו.... פיצוץ אוכלוסין שישמיד את העולם. מה שהמדענים צריכים לעשות זה למצוא דרך להסביר לבני האדם שהם צריכים להפסיק להתרבות כל כך. זה מה שצריך להיות בעדיפות ראשונה.
פיצוץ אוכלוסין...  | 20.09.14
6.
נשים בהריון לא חייבות ביצים
כולין מצוי גם בחסה, סויה, בוטנים וגרעיני חמניה. ככה שגם נשים שנמצאים ב45% יכולות להימנע מביצים אם הן רוצות, יש תחליפים. חוץ מזה, כתבה יפה. אגב, אם כבר חושבים על העתיד, יכול להיות שהמכונות המדוברות יהיו רלוונטיות לתקופה קצרה מאד כי ימצאו דרכים לתקן את האנזימים החסרים ולהביא אותם לאיזשהו איזון אידיאלי אצל כולנו ככה שבכלל לא נצטרך תזונה ייחודית.
גאמפ | 19.09.14
4.
המון המון אי דיוקים ואפילו הטעיה מכוונת
למשל לגבי כולסטרול: היפרכולסטרולמיה (בה הגוף מייצר עודף כולסטרול, יותר מהנחוץ לו) קיימת רק ב-1 מכל 500 אנשים (אלו הם האנשים שבסיכון גבוה להתקף לב בגילאי 20 בהומוזיגוטים או 40 בהטרוזיגוטים). כיום כל אדם רביעי לוקח סטטינים (להורדת כולסטרול) ומפתחים מחלה כלילית אחרי גיל 50. הסיבה היא צריכה מוגזמת מהדיאטה (מוצרים מן החי) ולא ייצור יתר גנטי. הכתבה רצופה בטעויות ואי דיוקים צורמים מאד. שלא לדבר על כך שרב הדומה על השונה כאשר מדובר על בני אדם בריאים.
medstudent | 19.09.14
3.
עולם חדש ומופלא
כרגיל בכלכליסט, כתיבה הרואית על מדע פורץ דרך, לא שאין כזה, אבל המרחק האמיתי להבנת ההשפעה של התזונה הוא ארוך יותר כי יש גורמים שהם לא קבועים כמו הגנים, וקשים יחיסת לכימות שזה חיידקי המעיים, שבניסויים גילו שנסיעה (למשל) למדינה זרה משנים את ההרכב שלהם, שעות שינה משפיעות עליהם וכו'. בנוסף היכולת לתת אנליזות מדוייקות מהמידע עדיין רחוקה מכיוון שאפילו אין לנו את כל המידע. בקיצור לכל מה שכתוב פה תוסיפו הסתייגות, ואז תגלו מה המצב באמת.
בבה | 19.09.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת