אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יש תקציב: מערכת הביטחון תקבל עוד 6 מיליארד שקל ב-2015

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
צבא שיש לו מדינה
ככה זה כשהצבא מנהל את המדינה. מחזיק עם שלם בביצים עם איומים ומתחזק מערכת ניהול כושלת ותרבות של העדר מתן דין וחשבון - על חשבון כולנו. תפסיקו לאיים ותתחילו להתייעל. בינתיים חמאס וחיזבאללה - כל אחד עם תקציב בגודל של ארוחת צהריים בצה"ל עושים לנו בית ספר. לפטר את כולם ולהביא רק את מי שיודע לעשות את העבודה. ככה במגזר הפרטי, ככה במגזר הציבורי וככה צריך להיות גם בצבא.
אייל | 24.09.14
14.
הבטחון זה ישראבלוף
שצהל יפסיק להתכונן למלחמות שלעולם לא יגיעו , יקצץ גדודי שריון מיותרים למלחמה בצבאות שלא נראית אפשרית (ואז הבלו על דלק לטנקים לא יהיה סיפור), יקטין את החי"ר אבל ישכלל את הלוחמים ללוחמה חכמה בשטח בנוי, יעבור מתותחים בני 20 לטיווח מצומצם אבל יעיל יותר נכון יהיה תשלום על ציוד אבל צמצום בכוח האדם ויותר חשוב - צמצום בקבע כי פחות חטיבות / גדודים = פחות מגדים בקבע , פחות פנסיה בעתיד וכו וכו מזכיר את הצבא הפולני שהחזיק גדודי פרשים לפני מלחמת העולם השניה
גורם ביטחוני אחר | 24.09.14
11.
החונטה ממשיכה לאיים על ביטחוננו במקום לקצץ בפנסיות
חברי החונטה ששולטת בישראל יודעים לקצץ רק במה שחיוני לביטחון המדינה. הם אף פעם לא יקצצו במה שחשוב לחברי החונטה. זאת הסיבה שלא נוגעים בפנסיה התקציבית המופרכת שכוללת עד היום תשלום עבור שירות חובה ותוספת שהרמטכ"ל נותן לכל מי שפורש לפנסיה מצבא הקבע בהיקף של מאות מליוני שקלים בשנה. צריך להזכיר לחונטה שעם תקציב נמוך בהרבה ישראל ניצחה את שלושה צבאות ערב בשישה ימים והיום עומדים מולנו רק כמה עשרות אלפי חמושים מחיזבאללה או החמאס עם נשק משנות החמישים. אם החונטה לא יכולה לנהל את הצבא בתקציב שנקבע לה שילכו כולם הביתה. יש מספיק מתנדבים שיהיו מוכנים לנהל את הצבא בצורה מוצלחת יותר עם חצי מהתקציב ובלי פנסיות הזויות של 5 - 10 מליון ש"ח.
משה | 24.09.14
5.
בוא נקצצץ 6 מיליארד שקל בבריאות ונראה כמה ימותו ואז נשווה
העתונות הנלוזה מצטטת בכירים "עלומי" שם אין סיבה לא לפרסם את שמות הבכירים ואפשר לשאול אותו אחרי קיצוץ של שישה מיליארד שקל בבריאות והעברתם לבטחון כמה ימותו מחוסר טיפול לעומת ה"נזק" הנוראי לבטחון ? החיים זה לא רק בטחון ואם אין מה לאכול איכן ללמוד ולא מקבלים טיפול רפואי אז מה עוזר שנהיה בטוחים וכל "בכיר" שלא יכול להסתדר עם התקציב שיתפטר ועדיף אתמול
עדו | 24.09.14
1.
אז תנו את הביטחון הטוב ביותר שאפשר לספק תמורת 50 מיליארד שקל
מערכת הביטחון ושר הביטחון צריכים לדעת שיש להם תקציב סופי של 50 מיליארד שקל שצריך להספיק להכול. אם התיעדוף של מערכת הביטחון זה פנסיות, משרדים, מסיבות ותנאי שירות של אנשי הקבע, נקבל את זה ונקווה שלא תהיה עוד מלחמה.
ב.ק. | 24.09.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת