אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בקשה לייצוגית: "דיפלומט גובה מחיר מופרז על סכיני גילוח ג'ילט"

100 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

99.
ועכשיו ייצוגית נגד כרומגן
החברה הודיעה ביוני ל 150 מתוך 200 מפיצים שהם מפסיקים לרכוש ממנה, חתמה על הסכם ברוטלי עם ה 50 שנשארו אבל אחרי חודשיים נפנפה גם אותם והתחילה למכור ישירות מהמפעל ללקוח ובכך גרמה לסגירת מאות חנויות שעכשיו מובטלים. מי העורך דין שירים את הכפפה ?
כרומגן | 01.10.14
98.
בדרך כלל אני נגד תביעות מהסוג הזה אבל אין מוצדקת מהתביעה הזאת
זה לא יחודי רק לזה גם בעוד מערכות שהפריטו אנו מקבלים דברים דומים יבואן שיושב על צינור האספקה וחוץ מלקחת את ליטרת הבשר בעצם לא עושה כלום כמו שודד דרכים מימי הביניים שהשירות שלימו לו דמי מעבר, ודורש שאף אחד אחר לא יביא את המוצר מהון שלטון, משום מה רק על חברות שמיצרות פה בארץ הממשלה נכנסת בהם, קובעת מחיר לשמנת מתוקה? מזה בדיחה כמו לקבוע מחיר ליהלומים, כנראה שליבואנים יש מספיק כח ועוצמה והרבה זמן כדי לשחד את הדרג הפוליטי, הרי מה הם עושים מיצרים אפס מוצר ומתהדרים מעל כל המוספים הכלכלים כאילו הם שוועי עולם, לא שאין להם תפקיד חשוב אבל זה יצא מהפרופורציה, מתעשרים בחזירות אין קץ על חשבון האזרח הפשוט,
אזרח | 01.10.14
69.
תביעה גאונית!!! הבעיה שהתובע צריך להיות בעל כיס עמוק על מנת לנצח את התיק
הבעיה עם תביעה של חברות כאלה שהם ישקיעו 4 מליון שקל הליכים משפטיים עם המשרדים הטובים ביותר בארץ. יגישו מיליון בקשות סרק לדחיה על הסף ומחיקה על מנת להביא למלחמת הטשה. מתוך ניסיון במשרד גדול, תמיד כשמקבלים תביעה דבר ראשון מגישים בקשת דחיה על הסף לחוסר תום לב או דברים פורצדוראלים אחרים. במקרה הזה הם יטענו כי הם הזרוע השיוויקית וכי המחיר שהם קונים מ P&B הוא כזה שלא מאפשר להם למכור במחיר נמוך, כמובן שתסמכו על P&B שצורת המכירה היא במכירי העברה בין חברות קשורות. בקיצור, לאלה שלא מבינים לעומק, התובע יתקשה להוכיח המון דברים קטנים. עכשיו השאלה מי יהיה השופט שעליו יפלו, יש שופטים שמבינים עניין ויחתכו את השטויות. אחרי הבקשות לדחיה הראשונות יטילו הוצאות משפט איומות על הנתבעים ואז ידגישו כי נראה להם שיש סיכויים טובים לתביעה ויגיעו לפשרה, ותחזיקו טוב, לא תביא תועלת לכם או לכל צרכן סופי אלא לשכר טרחה מדהים לעורך הדין וגם לתובע. תביעות יצוגיות בארץ מסתיימות בפשרות עלובות שבתי המשפט מאשרים ללא כל סיבה שנראת לעיין, חוץ מהפחד ליתן פסק דין שיזעזע את המפר. פשוט פחד, מערעור לעליון ופסילה של פסק הדין. זה יגמר בכך שעורך הדין יקבל שכ״ט של מליון ש״ח התובע 100,000 ש״ח ואתם הצרכנים תקבלו סכין מתנה תוספת במשך 3 שנים !!!! כל הכבוד חסכתם 4 שקלים (שקל לחודש). פשוט אל תקנו את ג׳ילט, זה מונופול בשוק הסכינים. יש להם פטנטים שלא ניתנים להעתקה ולכן הם מנצלים את כוחם בשוק הישראלי. קניה באייביי יכולה להוזיל את המחיר בחצי. הפתרון, איסור מתן בלעדיות ליבואן יחיד במדינה כל כך קטנה. כל המצב של מחירים בשמיים הם מצבים שיבואנים סוגרים בלעדיות עם יבואן אחד והמדינה מקשה על יבוא מקביל. התוצאה, אי תחרות ומחירים מופקעים. אם המדינה תחייב יבוא מקביל תוך פיקוח שמחירי המכירה ליבואן המקביל שווים ליתר היבואנים תתפתח תחרות בין היבואנים.
גיל  | 30.09.14
67.
תביעה קישקוש גמור. היכנסו.
ראשית יש עוד חברות שמיצרות סכיני גילוח. שיק חמישיות לא פחות טוב מהז'ילט. זה שהצרכן רוצה רק ז'ילט זה הצלחה שיווקית. שנית אפשר להביא יבוא מקביל. המונופול זה בחנויות. הרשתות מקבלות הנחות מפליגות מהיבואן וכל מיני התניות למוצרים אחרים.
דון קישוט | 30.09.14
47.
יש רק דרך אחת לשבור את ג'ילט, חרם מוחלט לחודש ימים !
אני מכיר אתה ג'ילט עשרות שנים, מבפנים. אין מה שיטריד אותם יותר מחרם טוטאלי על כל מוצריהם (כולל : הג'ל לגילוח ומוצרי הטיפוח) לחודש ימים. אם רוצים אפקט גדול יותר, אפשר להכריז חרם מוחלט על כל מוצרי "פרוקטר אנד גמבל" המשווקים בישראל (יש הרבה כאלה!). גם אם פחות מחצי מהמתגלחים יצטרפו לחרם, הם יכנעו מהר מאד ! נכון שבזמן החרם, ייהנו המתחרים מעלייה במכירותיהם, אבל זה לטווח קצר בלבד.
החפרפרת | 30.09.14
46.
דיפלומט רק המשווקים. פרוקטר אנד גמבל הם הקובעים המחירים.
להבדיל מהתקופה בה ש.שסטוביץ', היו היבואנים והמשווקים של ג'ילט, ל"פרוקטר אנד גמבל" שרכשה את ג'ילט, יש שלוחה בישראל. דיפלומט הם רק הזרוע השיווקית שלהם. לכן, מומלץ לצרף את "פרוקטר אנד גמבל" לתביעה. אגב, למיטב ידיעתי, ג'ילט הוכרזה כמונופול בשנות ה-90', כיוון ששלטה ביותר מ-90% ממה שמוגדר "גילו רטוב". הרגולטור, נרדם בשמירה. היו מוכנים לטיעונים כמו : עלות השינוע גבוהה במיוחד לישראל ובתוכה, מ.ע.מ. גבוה יותר ובעובדה שכדי להדביק את "מידבקת היבואן", צריך לפרק את כל האריזות, להדביק מידבקה על כל חפיסה בנפרד ולארוז מחדש.
ריינבאו | 30.09.14
26.
לא ברור לי הבסיס המשפטי להגשת התביעה
אין כאן הטעיה, אין כאן פעילות בלתי הוגנת של מונופול (מכיוון שהם לא הוכרזו ככזה ע"י הממונה על הגבלים עסקיים, למיטב ידיעתי). אז נכון שזה לא צודק אבל יכול כל אחד לייבא סכיני גילוח של ג'ילט מחו"ל ביבוא מקביל ולמכור בישראל בחצי המחיר. עם כל הכבוד לתחושת הגזל, אנו חיים במדינה דמוקרטית בה חברה מסחרית יכולה לעשות ככל העולה על רוחה כל עוד הדבר אינו נוגד את החוק. מישהו מוכן להסביר לי מהו הבסיס המשפטי לתביעה הזאת?
עו"ד | 30.09.14
15.
מדינת הגנבים הגדולה בעולם מובילה גם בסכיני גילוח
ממסטיק ועד דירה הכל יקר פה אה סליחה הכל חוץ מהשכר החציוני. כן ככה זה אם נולדת משנות ה80 והלאה גורלך במדינת העושק הגדולה בעולם עבדות ל4 קירות. כן גם אתה בן ה16 שקורא את התגובה הזו ולא מבין על מה אני מדבר גם אתה עבד לעתיד אז תתכונן
דיור ישראלי=טרור. | 30.09.14
10.
עברתי לגילוח כמו פעם
אני עשיתי מחקר ובסוף עברתי ל safity razor של פעם שמיוצר על ידי חברה מובילה: השקעה חד 20-30 דולר לבסיס + 10-12 דולר ל100 סכינים, כל סכין אני משתמש שבועיים-שלוש זה יספיק לי לשנתיים - שלוש, הטכניקה גילוח נשרת אותה טכניקה - איכות יותר טובה מגילט,הרבה יותר זול, וזה לא נסתם אף פעם
גרג | 30.09.14
2.
הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם
קונה פרסומות ולא מה שדרוש. תקנו חברה אחרת, תקנו סכינים פשוטים יחסית ולא את ההכי חדשים. אם הם לא ימכרו, הם יורידו מחירים, הכל עניין של ביקוש והצע. וכן, קראתי על שרשרת ההספקה, שכביכול אמורה לבלבל את אלה שמנסים להגיע למחיר הייצור, אבל זה נשמע לי טפשי, כי אף אחד לא בודק את מחיר הייצור לפני שהוא קונה. חוץ מזה, מחירי המכוניות, הטלויזיות ועוד הרבה מוצרים, מחירם פי 2 בארץ מאשר בארה"ב, אז בוא נתבע את כולם על הטמטם הישראלי וחוסר היכולת לדחות סיפוקים ולא לקנות.
 | 30.09.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת