אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הייתם מוכנים לרדת מהארץ בשביל עבודה?

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
הנתון המפתיע - 20%-30% היום מוכנים להשאר פה גם אם
היו מציעים להם עבודה בחו"ל. פה במדינתנו יש שעון חול שעוד מעט אוזלים גרגיריו. החלום הציוני הכריז שבדם יזע ודמעות נבנה את ארצנו, אך שכח לציין מועד סיום לעבודות. את החלום הציוני הזיזו לאדמות נוכרים, ואת המאמץ לקיימו השאירו לספר הספרים. מי שעוד נותן כתף כבר כמעט קורס כי עם כל אחד שזז הצידה, עם כל אחד שיורד, יותר קשה לאלו שסוחבים את הגשמת החלום הציוני על כתפיהם. מהו החלום הציוני? תקראו את מגילת העצמאות, כל מה שאכתוב פה כבר כתבו טוב יותר לפני 66 שנים.
יגאל | 10.10.14
27.
מהגרים ו"יורדים"
האם לא הגיע הזמן שסוף סוף נהיה ככל העמים והגירה מישראל לא תחשב לירידה? זה ממש מגוחך, תקופת "נפולת הנמושות" של רבין חלפה מן העולם, אנחנו חיים בעולם גלובלי, אם מישהו כואב את ההגירה מישראל לתפוצות, ידאג יותר לשיפור הרגשתו של הישראלי הממוצע, קצת פחות קינאה, חוסר פירגון והעיקר איכות חיים טובה יותר.
דג | 06.10.14
26.
למספר 6 - במקום אחר בעולם יש לך קשרים ?
הפנטזיה שאיפה שהו אמחכה עבודה מסודרת וטובה תתממש למעט מאוד אנשים עליי אדמות, וגם זה לזמן מוגבל. בכל מקום בעולם צריך קשרים כדי להגיע לעבודות הטובות. בכל מקום בעולם יש קליקות. בכל מדינה ובכל תרבות. היום יש הרבה יותר אפשרויות מבעבר להתברג לעבודה במדינה אחרת, אך אלו בדרך כלל חוזים לזמן מוגבל, ולא תמיד המצב בשטח זה המצב בחלום טרום מימוש העבודה ובעיקר הרילוקיישן. הבעייה בישראל היא לאו דווקא העבודות, אלא יוקר המחייה המטורף במיוחד של הנדל"ן.
פנטזיית הפנטזיות | 06.10.14
22.
דלית יקירתי מתגובה 6
אחוז האבטלה בארץ מן הנמוכים בעולם כך שאם את טובה במה שאת עושה, גם אם פוטרת בגלל ש"אינך שייכת לקליקה הנכונה" לא צריכה להיות לך שום בעיה להשתלב במקום נטול קליקות. או שברוב תמימותך ועוורונך את באמת חושבת שבגן העדן של "חוצלארץ" (כולל מדינות בהן שיעןר האבטלה מגיע ל 50% ) פורסים שטיחים אדומים לכל אחד שאומר שמוכן לעבוד בלי קשר מה, כמה ומאיפה, ושרק בארץ הנוראה הזאת אדם לאדם זאב וברגע שנוחתים ב"חוצלארץ" מייד את מוקפת בהמון נשמות טובות שרק ממתינות לעזור לך וגם יוותרו על מקום עבודתם כדי להיות טובים לדלית הממזרח התיכון.
 | 06.10.14
21.
לעשות רילוקשיין מבלי למצמץ !!!
חברה נגמרה תקופת הציונות צאו מזה!!! עכשיו מה שחשוב הוא להתפרנס ולחיות בכבוד ולתת לילדים שלנו כל מה שניתן לעתיד טוב יותר במדינת היהודים 75% נוכלים , גנבים, מושחתים ורמאים - שניזונים מעשיקת ה 25% אחוז הנותרים לא ייתכן שאקדמאים , טכנאים והננדסאים לא מסוגלים לגמור את החודש ובטח לא לקנות דירה נורמלית ובנוסף כאשר יש מצב חרום וצווי 8 כולם רצים בכדי "להגן על המדינה" משכורות נמוכות מיסים מטורפים ורמת שרות לאזרח זוועה אין שום כבוד ופרגון בין אחד לשני ואדם לאדם זאב בסוף יישארו כאן רק הערבים והחרדים עם כל הטייקונים הנוכלים ושאר רמאים ושהאחרון ייכבה את האור
The Vigilante | 06.10.14
17.
לכל הזאבים שענו למגיב מס' 1
שימו לב !! מגיבה מס' 1 הביעה דעה כה מתונה ומעומק נשמתה ותראו איך הגיבו לה למה ? כי אתם לא יודעים לקבל את האחר ? בארץ לא יודעים לכבד ומי שלא בא בדעתך ישר יש שליפת חצים. המדינה שלנו הייתה נראית הרבה, אבל הרבה יותר טוב אם היו יותר אנשים כגון המגיבה מס' 1 אז יש לי מתכון מנצח ( מה שנקרא ( WIN WIN ) : כל הקוטלים למספר 1 שירדו מהארץ כפי שהם רוצים וישאירו את המדינה לאנשים כמו מס' 1 ואז ארץ ישראל תראה גן עדן אמיתי. בקיצור זאבים החוצה.
אמיר | 06.10.14
16.
למספר 1 - תפסיק לבלבל במוח
החיים לא שווים כלום אם אתה לא חי כמו בן אדם. אנחנו פה חיים כמו כלבים. חיים את אותו יום ומקווים לסיים את היום כדי להתחיל לחשוב על מחר. זו הישרדות! זו מלחמת התשה עצמית! כל עוד לא יהיה שינוי פה במדינה, אנחנו נמשיך לראות כתבות כאלה על ירידה מהארץ. כל עוד המחירים פה מרקיעים שחקים, וההכנסה לנפש נמצאת בתחתית, אנשים יהיו ממורמרים מהמדינה. עזוב מדינת יהודים.. קודם כל שתהיה מדינה לכל תושביה, ולא רק לבעלי אינטרסים וקשרים.
תומר | 06.10.14
12.
מגיבה 1 בדבר אחד צודקת,לא חייבים להיות מנהלי בנקים
עכשיו בואי נראה אותך מקיימת משפחה ( הורים ושלושה ילדים ) כשאת קופאית בסופר ובעלך מחסנאי בסופר....מה ? ...... הרי כל עבודה מכבדת את בעליה.... אהה.... למה שלושה ילדים עם כזו משכורת ? נכון...גם ילדים הם "מוצר" לעשירים בלבד..לנו העובדים "הפשוטים" אין זכות. אז אנחנו כאן,אין לנו ארץ אחרת כי אין לנו אפשרות.... בבחירות רק ביבי.
מכג | 06.10.14
7.
בין 70-80% מהישראלים היו עוברים לחול בשביל עבודה...
מה זה אומר? זה אומר שבנוסף לזה שיש נצלנים מצד אחד ואדישים מהצד השני, יש בעיקר צבועים וקנאים... וזה מכוון לכל אלו שתקפו את הישראלים שגרים בחו״ל בעקבות מחאת המילקי. אנחנו הולכים ומידרדרים ומה יודע מה יהיה בסופנו? בברכה, היורד
חן | 06.10.14
6.
עכשיו הייתי עוזבת עבור עבודה מסודרת .
מה שווה מדינה ללא אפשרות להתפרנס . יש לי דירה , עבדתי שנים רבות במקום מסודר ,עד שפוטרתי כי לא הייתי שייכת לקליקה הנכונה . כאן אין לי עתיד תעסוקתי . אדם לאדם זאב , במיוחד אם אין לך קשרים . וכן ... אבא שלי ניצול שואה , ותמיד אמרו לי שאין כמו ארץ ישראל ...
דלית | 06.10.14
4.
כאשר אין עבודה או יש אבל קשה להגיע לסוף החודש וכאשר אין תקווה לקנות בית
אם לאנשים אין בית, ואם יש עבודה היא לא יציבה וגם קשה להגיע לסוף החודש, הרי ברור שיעברו למקום בו אפשר לפרנס את משפחתו/ה בכבוד. המנגינה של "אין לי ארץ אחרת" היתה נכונה כאשר היה אפשר לקנות בית אפילו עם משכנתא לתמיד והביטחון התעסוקתי היתה חזקה. במודל של ביבי, המדינה מתנערת מכל התחייבות כלפי האזרחים. לכן למה שהאזרחים יהיו מחוייבים למדינה?
נחום | 06.10.14
1.
לעבור לארץ אחרת עקב עבודה??
בשנים האחרונות ישראל נמצאת תמיד בסקרים שנוהגים בשאר מדינות האחרות..דיי להשוות את ישראל למקום אחר בעולם ישראל היא מדינה מיוחדת..מדינת היהודים והחשוב ביותר שאלפי שנים חלמנו לחזור הביתה אחרי גלות ארוכה.....יש עבודה בארץ.לא חייבים להיות מנהלי בנקים..החשוב ביותר הוא למנוע את ההתבוללות והיום אתם צופים כמה העולם אוהב אותנו..אני לא חושבת שהיינו חס ושלום מוכנים לאבד את מדינתנו ולגרום לשאוה שנייה..כמה קרובינו שלצערנו לא נמצאים איתנו חלמו לחזור הביתה ולא זכו
מימיש | 06.10.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת