אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"היזם הזניח את הדולפינריום שנים ובמקום להיענש, מקבל פרס. ומי משלם? תושבי ת"א"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
למספר 3
אתה טועה. בשלוש השנים האחרונות נבנו בעיר מספר גדול של מלונות, יותר מכמות התיירים אשר מגיעים אליה. (רויאל ביץ, יבנה מונטיפיורי,מנדלי סטריט, ברדצ'יבסקי- הם כולם מלונות המכילים מעל ל120 אורחים )בנוסך, אכסניות תרמילאים שמאכלסות ( ללא צוק איתן כמובן) מעל ל80 אורחים ללילה. שום הכנסה ממלנות אלו לא מגיעה לכיס שלך, לאזרח אשר מתגורר בעיר , משלם ארנונה מטורפת ולא יכול להנות מיותר מ20 מ"ר משטח הטיילת. בנייה של שני מגדלי יוקרה בגינה הירוקה היחידה בעיר בטווח של 2 ק"מ לא "תשביח " את האזור. היא תנטרל עוד שטח ירוק שגם כך מאוד נדיר בעיר בשנים האחרונות. אני בספק אם מישהו חש צורך בשיפור "קו הרקיע" בעיר. ולגבי "ההצערה"- תל אביב מלאה בצעירים בגילאים 20-35 שגם כך לא מוצאים דירה ראויה למחייה מתחת ל3000 ש"ח. אז אתה מציע בעצם, שנביא עוד (!) צעירים בגיל הזה, שיסכימו לשלם מחיר מופרז על דירה קטנטנה ובכך להפוף את העיר לבאמת לא אפשרית למחייה. לא יודעת איפה אתה גר וכמה אתה משלם, אבל כנראה שאתה לא באמת מכיר את העיר וההנתהלות הלקויה של מקבלי ההחלטות פה. הדולפינריום עומד ריק שנים ובעוד 13 שנה יחזור להיות רלוונטי. לתאבי הבצע לא צריך לתת כסף סתם, לא צריך להתקפל ולא צריך לוותר על החלקה היחידה בעיר שעוד מאפשרת בנייה ראוייה לציבור. הם גם כך מרוויחים ממועדון שקיים בשטחה ומוכר אלכוהול במחירים מופקעים לתיירים.
חיחילחילח | 08.10.14
4.
הולילנד בתל אביב ? תכינו את האזיקים !
הדולפינריום מוזנח בכוונת מכוון, מהיום שיוסף בוכמן קנה את זכויות החכירה ממנהל מקרקעי ישראל הוא תכנן להקים במקום מגדלי פאר ולהרוויח ביליונים, בדרך הוא הרג את הדגה שהייתה במוזאון הימי שהיה בדולפינריום, הזניח את המקום ואפשר פתיחת עסקים הפוגעים בסביבה, חישוב קל, בפרוייקט החלפת הקרקעות ימסור בוכמן(אשר אמור לפנות את הדולפינריום בעוד כ-11 שנה)את השטח הנ"ל ויקבל במקומו בבעלות לעד שטח הנמצא מזרחית לדולפינריום עליו זכויות בנייה של כ-100.000 ממ"ר, שווי מכירה בממוצע של כל מטר בקו החוף הראשון יכול להגיע למאה אלף ₪. החישוב הוא: 100 אלף ממ"ר כפול מאה אלף ₪ שווה עשרה מיליארד ₪ פחות ההשקעה הצפויה של כ-600 מיליון ₪ ברוטו כולל הכול. רווח של מיליארדים, ריח של אולמרט והולילנד ירושלים נודף מהעסקה.
אביב | 07.10.14
3.
אני בעד בעד הריסת הדולפינריום ושיקום האזור
מספיק עם הצרות העין ולהיכנס לאנשים לצלחת ,כן אני בעד הריסת הדולפינריום והמשך שיפוץ הטיילת היפהפייה ובדחיפות גם לשקם ולשפץ את גן הכובשים,ואם זה ע״י בניית שני מגדלים אז לא נורא זה מוסיף לרקיע של העיר וגם משביח את האזור ומחדש אותו ומצעיר אותו ע״י אוכלוסיה חדשה וחזקה שתגיע..... אני נגד הצרות העין הגועלית שמסתכלים כמה היזם יקבל נו אז הוא יקבל שטח לבניית שני מגדלים אבל העיר מרוויחה עוד 300 חדרי מלון חדשים,ומתי בשנים האחרונות נבנה מלון חדש בתל אביב חוץ ממלונות בוטיק קטנים אין מה לעשות בכל מקום בעולם קו החוף תמיד שייך לבתי מלון וזה היופי שבדבר רק בקשה קטנה ליזם זה לפחות לבנות מגדלים מיוחדים שיהיו מונומנט עיצובי ותיירותי ואם אפשר לא 28 קומות אלא תבנו 60-70 קומות
גר באזור | 07.10.14
1.
עירית תל אביב מזמן שכחה את מי היא אמורה לשרת
עיריית תל אביב, שסיימה את 2013 בעודף תקציבי גדול, כבר מזמן שכחה את מי היא צריכה לשרת. בעיות חניה וצפיפות אדירות, רחובות מוזנחים והרוסים מחוץ ללב העיר, מדרכות לא עבירות ותחבורה ציבורית עלובה, ככה נראית תל אביב ב 2014 המרכז הכלכלי תרבותי של ישראל. אם חולדאי היה מתעסק פחות בפופוליזם ומיתוג בשביל למכור את העיר לטייקונים זרים וקצת יותר חושב על התושבים שהחיים שלהם הולכים ונהיים קשים משנה לשנה זה היה נראה אחרת. חולדאי - לא בונים עיר סביב מצעד גאווה ולילה לבן, בונים אותה סביב תחבורה יעילה ומרחבים ירוקים. תעשה טובה ולך כבר הביתה..
גלעד | 06.10.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת