אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כדורגל זה לא רהיטים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
סיכון סיכוי
פוטנציאל הרווח מכדורגל בארץ (ולמעשה מהרבה תחומים אחרים) נמוך מאירופה משמעותית. ממוצע הצופים למשחק בסן סירו של מילאן גבוה פי 3 לפחות מהממוצע של מכבי חיפה, שלא לדבר על הכנסות שיש לקבוצות ברמה הזו (פרסומות, מוצרים..). לכן מי מכבר מוכן לשים את כספו על החזקת קבוצת כדורגל בארץ, ובוודאי יעקב שחר שמעמיד קבוצות איכותיות ומאוזנות כבר הרבה שנים, רשאי לדרוש תמורת הסיכון שהוא לוקח על עצמו מחירים שיחזירו את ההשקעה, ושאגב, לא יותר יקרים משום מופע מוזיקה או תיאטרון למי שצורך תרבות בדרך אחרת  
The dud | 11.10.14
9.
ומה לגבי העמלה?
אני מניח שקופאי יותר יקר להחזיק מאשר מערכת ממוחשבת (שדומה להפליא למה שצריך עבור בית קולנוע למשל). שלא להזכיר גם את המאבטח שצריך לשים לידו, בעיקר כשיש אוהדי הפועל בסביבה. עלויות סליקת אשראי יש גם בקופות. מדוע יש עלות כל כך נכבדה? 10% ממחיר כרטיס זה מקסימום ובאמת נשמע לי מוגזם, ואילו כיום זה מדבר על 15% ויותר. תמכרו אלפי כרטיסים בזול ובאינטרנט, וכך תקבלו יותר רווח בשורה התחתונה, לא צריך להיות יבואן רכב גדול בשביל להבין את הכלכלה הפשוטה הזו.
אסף | 10.10.14
7.
בעניין "המילה הטובה" לתל אביביות
הכתוב אינו מדוייק. ההצעה שלהן היא רק לקבוצות 'קטנות' שאינן מביאות הרבה קהל למשחקי חוץ (או בכלל). הקבוצות פשוט רוצות להראות טוב בעיני האוהדים שלהם שכאילו דואגים לכיסם במשחקי חוץ. ידוע שהן מביאות הרבה קהל למשחקי חוץ ואין שום סיבה שאותן 'קטנות' יוותרו על ההכנסה הזאת שמזדמנת 4-5 פעמים בשנה. בנוסף הן לא יכולות להציע הצעה כזאת לקבוצות 'גדולות' אחרות שכן הן לא יכולות להציע אלפי מקומות רבים לאוהדי ה'גדולות' כי המגרש שלהן קטן יחסית לעומת המגרשים בטדי ובחיפה. שלא יעבדו עלינו.
סקפטיק | 08.10.14
3.
לא נכון
אוריאל - אתה טועה ומטעה! מכבי חיפה קבעה שלוש רמות מחירים על פי קרטריונים שהיא קבעה (שבראש ובראשונה הוא מספר הצופים של הקבוצה היריבה - ולא משנה מיקומה בטבלה). לכן, כשאתה מהלל את מכבי והפועל ת"א זה זלזול באינטליגנציה של הקוראים או שנאה עזה למכבי חיפה ולעומד בראשה. מכבי והפועל מבקשים להגיע להסדר עם הקבוצות הקטנות על עקרון ההדדיות כלומר מה שיעקב שחר עושה באופן אטוטמטי ובכל מקרה וללא התניה (של עקרון ההדדיות) הקבוצות מת"א עושות. במקום להגיד מלה טובה למר שחר שמראש קבע שאוהדי ההקבוצות הקטנות ישלמו את המינימום הקבוצות מת"א עושות בהסכמי התניות. עתונאי צריך גם יושרה מקצועית ולא רק להביע דעה - ואם כן שתהיה מבוססת על הנתונים הנכונים! תודה רבה.
אליהו | 07.10.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת