אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סוכות בתחתית

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
זה לא שאין להם כסף לשכור דירה
אתם )למשל 22( לא מבינים את הנקודה - זה לא שאין להם כסף, יש להם כסף ורכוש - אבל לא חשבון בנק ואמצעי תשלום כמו שדורשים המשכירים בארץ. השוק הפתוח הזה שיש במדינה בתחום השכירות, פרוץ והמשכירים משתוללים עם הדרישות מחד והמדינה לא נותנת חסות לאלו המוכרים כנתמכי דיור מצד שני...
קובי | 27.09.15
22.
יש המון מסעדות בתל אביב שמחפשות מלצרים
אפשר לעשות משכורת יפה מאוד במלצרות , פאבים , נהגי אוטובוס , אבטחה , ניקיון .. אנשים חושבים שהם בני מלוכה ועבודה זה לא בשבילם . אני אמור לרחם עליהם ? באנגליה יש ברמנים בני חמישים כמעט בכל פאב . ואגב , מי שהמשכורת שלו לא מאפשרת לו להשכיר דירה יכול לגור עם שותפים .
אני | 18.10.14
18.
מעניין שסטודנטים בתל אביב מצליחים לשכור עם שותפים דירות ב2-2.5 אלף
ולהתקיים משכר מינימום... שלא נדבר על מי שמרחיק לכת למקומות פחות יקרים מצפון תל אביב אם אתם מוכנים לגור באוהל אז לגור 2 בחדר ועם שירותים מתפקדים זה שיפור בתנאים. את זה אפשר לעשות בהרבה פחות מ4 אלף בחודש...
. | 18.10.14
17.
למה אנשים צעירים לא יכולים לעבוד למחייתם? חסרים עובדים בחקלאות, בטיפול, בניקיון. תעבדו ותשכרו דירה
יש אנשים שחושבים שהם יכולים לחיות על חשבון החברה, ושהחברה חייבת לממן אותם. אני מגדל ילדים ומשלם משכנתא ועובד בשביל זה כמו חמור. אם כל מי שרוצה יקבל חינם דירה - מי יממן את זה? אנחנו! אז נכון, המדינה מוציאה הרבה יותר מדי כסף על בטחון ובעיקר על אוכלוסיות כמו מתנחלים וחרדים. אבל זה משהו שלא ישתנה. אז כמו שאני עובד כדי לממן את הדירה שלי - שגם הם יעבדו. ולא חייבים לגור בתל אביב. אני עזבתי את תל אביב וחי בבאר שבע כדי שאוכל לממן את ההוצאות שלי, בלי לדרוש שהמדינה תעשה את זה בשבילי.
גיא | 17.10.14
15.
מצטערת. לא מבינה.
לא מבינה למה אדם צעיר ובריא אינו יכול לעבוד. לא מבינה איך קורה שלא מוצאים שום עבודה - כל עבודה מכבדת את בעליה. אפשר לנקות בתים ואפשר לעבוד בקטיף. לא מבינה איך מגיעים למצב של חובות כה גדולים ועיקולים (וודאי לא לרווק צעיר) למעט במקרה של התנהלות כלכלית לא נבונה. לא מבינה למה לא לקחת סיוע - גם אם הוא נמוך. לא מבינה מדוע העירייה לא העיפה אותם משם כבר מזמן - המקום נראה מזוהם ומבחיל.
מישהי | 18.10.14
12.
מדינת ישראל לא מעונינת לפתור את בעיית יוקר המחיה בישראל
הרי משנה לשנה הבעיה הולכת וגדלה היות ו: המשכורות נמוכות מאוד היות שהמעסיק הישראלי קמצן עלוב, המחירים רק הולכים וגדלים בהכל כולל הכל היות והמיסוי פה גבוה+השוק לא פתוח לתחרות בגלל קבוצות ואנשים אינטרסנטים שמפעילים לוביסטים ללא הפסקה מתוך דאגה לפרנסה שמנה,פקידי האוצר לא נחים לרגע ורואים באזרחי ישראל פרה חולבת ומשאבת כסף. מדינה מסריחה יש לנו,אם ממשלת ישראל לא תתעורר מייד, תוך חודשים ספורים יתפוצץ פה הכל.
לא פרייאר | 17.10.14
11.
ל 4, אשמח אם תפנה אותי למקום שמחלק אדמות חינם
מצידי שיהיה בנגב, או מעבר לקו הירוק, לא אכפת לי! רק מה, אתה סתם אידיוט שמזיין בשכל, כי אין אדמה חינם לאף אחד. בתור נכה, אין לי אפשרות להשכיר דירה אפילו לא עם שותפים, בקרוב אני אחוייב לעזוב את הבית של ההורים (כי זה מה שהם רוצים), ואין לי לאן ללכת... הייתי כבר ברחוב בעבר, לא חדש לי, אף אחד לא עוזר! נתנו לי אפשרות לגור בבתי מחסה, אבל אפילו שוטרים אמרו לי להתרחק משם, המקומות מלאים בנרקומנים, חולי נפש, זונות, ועוד. אני כבר חשבתי על פתרון טוב יותר, אני אשדוד חנות, יחכה לשוטרים, משם למעצר, במעצר יהיה לי גג מעל לראש, 3 ארוחות חמות, סיוע רפואי, תוכנית שיקום!
אחד בן 29 | 17.10.14
9.
מציעים להם עזרה אבל הם לא רוצים לקחת
נכון האנשים האלו הגיעו לתחתית ,כן מי שפגוע נפשית צריכים לשים אותו במסגרת מסודרת ומתאימה וכן מי שמכור לסמים צריך גם לעזור לו להתמודד עם ההתמכרות. אבל כל השאר שלפי התמונות נראים אנשים בריאים בגופם פחות או יותר והינה באים ומציעים להם 1200 ש"ח בחודש עזרה לדיור ל-4 שנים שזה כמעט 60000 ש"ח צריכים לקחת את העזרה וגם אחריות על החיים שלהם. הם יכולים להיכנס 2 אנשים משם שותפים בדירת 2.5-3 חדרים מחוץ לת"א ,כן לא בשכונה טובה וכן בלי מעלית וחנייה וכן הדירה תהיה ישנה אבל כולם יסכימו שזה יותר טוב מברחוב,ואח"כ גבירותי ורבותי ההומלסים במרכז הארץ משלמים לאנשים בנקיון בתים 45-50 ש"ח לשעת עבודה כסף ביד ,לא צריך חשבון בנק ולא צריך פנקס צ'קים אז יאאלה לעבודה בבוקר אוטובוס אחד לעבודה ובערב חזרה הבייתה . את שכ"ד תשלם הרווחה ואת שאר החשבונות והמחייה תשלמו מזומן מהעבודה בנקיון בלי עבודה בשבתות אפשר להגיע לסביבות ה-6000 ש"ח בחודש מ-8 שעות עבודה . מי שמסובך בהוצל"פ גם שם אפשר להסתדר רק צריך להתמודד עם המציאות ולא לברוח ממנה.
אבי | 17.10.14
7.
המדינה עסוקה בענייני ביטחון
המדינה עסוקה בענייני ביטחון וזה לא הולך להשתנות בעשרות השנים הבאות לפחות ולכן אין לסמוך על המדינה בעניין ואני מכיר כאלה שאין להם חיים והם עובדים ב3 עבודות מסביב לשעון כדי להתקיים .. לדעתי המדינה תצטרך להתמודד גם אם זה במוקדם או במאוחר עדיף מוקדם
גיא | 17.10.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת