אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היום: עיצומי פתע בשירות התעסוקה - הלשכות יישארו סגורות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
אוכלי חינם
הגיע הזמן לדעת מה קורה במקום הרקוב הזה.כל הפרסומים על ירידה באבטלה הכל שקר. מה עושים? מפנים דורשי עבודה שהפסיקו להרשם יעני לעבודה כך שמקום העבודה אליו נישלח הרשום לא יודע ששלחו אליו עובדים וכמובן דורש העבודה עצמו לא יודע ששלחו אותו לעבודה.אבל במחשב רשום פחות דורשי עבודה ועל זה כמובן אנחנו מקבלים בונוס של אלפי שקלים לחודש.אם זה לא שחיתות אז מה זה?.לסגור את הביזיון הזה ולשלוח את המנהלים לביטוח לאומי לעמוד בטור. מושחתים.
יסמין | 24.03.15
9.
תעסוקה נועדה ליגנוב זמן,כוח ותשומת לב. להפסיק תעסוקות סרק כתנאי לפרנסה
בעולם טכנולוגיה גבוהה אפשר לספק מיצרכים לכול בעבודת מעטים. שילטון-זדון הדבק בלשעבד מייצר מצוקה מלאכותית - עוני ,מילחמות,מחלות,פשע... אנשים שלא זקוקים לעבודתם יכולים להסתדר לבד עם משאבים שלהם - לילמוד תורה, לילמוד מדעים,לילמוד ג'ודו-קראטא-יוגה,לחנך ילדיהם בבית בימקום לימסור אותם לגן ולגדלם פינוקיו- עשויים מעץ.
אף אחד | 19.10.14
2.
שרות התעסוקה לא רלוונטי.
שרות התעסוקה מזמן כבר לא רלוונטי בשוק העבודה. משרד מנופח הנהלה מנופחת מחוזות מיותרים סניפי החתמה ולא ........ שרות התעסוקה חייבת להסגר. ביטוח הלאומי יכול לבצע את נושא ההחתמה. אין יותר מבחן תעסוקה . מובטלים מגיעים לשרות התעסוקה וחוזרים הביתה שפופים ומושפלים מתוסכלים. די מספיק לבזבז כסף על תפקידים שלא מנוצלים הלכה למעשה . לסגור מספיק.
אזרח מובטל | 19.10.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת