אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חשש מפיטורים ראשונים בשל היערכות לחוק המזון: אסם תצמצם מחלקה ובה 23 עובדים

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
עובדים=נכס, עובדים לא נטל, על תסחטו ואל תאיימו בפיטורי עובדים כנסו
הגיע הזמן שבעלי עסקים , חברות והמדינה תתייחס לעובדים כנכס בלעדי העובדים אין מדינה אין חברות ואין עסקים אז בבקשה אל תאיימו בפיטורי עובדים בזכות העובדים אתם עשירים בזכות העובדים יש לכם רווחים בזכות העובדים יש מיסים לממן את התקציבים של הממשלה הגיע הזמן לכבד את העובדים לתת להם תאנים נורמליים ומשכורות ראויות תקבלו עובדים יותר טובים עם תפוקות יותר טובות ויותר רווחים לבעלי העסקים והחברות זו לא חוכמה להרוויח או לעשות עסקים כשאתה מונופול או מקושר לרגולטורים זו הדרך הקלה אלה רווחים לזמן קצר אבל יש לך עסק או חברה שבנויה לא נכון כלכלית ובמשבר הראשון היא לא תתקיים ותעוף לכל הרוחות עדיף שתבנה את העסק שלך על עובדים מיומנים על מרכת יעילה על שווקים נכונים על מוצרים איכותיים ותחרותיים בעזרת העובדים המיומנים והמרוצים מהשכר ומהיחס תוכל לעבור כל מכשול לאורך תקופות ארוכת תהיה רווחי
אפשר אחרת  | 26.10.14
21.
השקרנים למדו מממשלות, שתמיד מקצצות קודם באמבולנסים ומכבי אש
כדי לעורר "חשש" מכל צמצום תקציבי. העובדה שאי אפשר לשנות היא שרק לפני 5 שנים, ישראל היתה זולה ואירופה יקרה. והנה, בלי שום שינוי במבנה התמחורי, המצב התהפך. זה בולט במיוחד בפירות וירקות. אז כן, אני קורא להם שקרנים. ותכלס, לא מעניין אותי הצגות היחצנות שלהם. שהמשווקים ידונו מול היצרנים. זה לא התפקיד שלי לנהל להם את העסק או להבין מי אשם בתוצאה. המחירים ירדו, והרבה. ועוד יותר הרבה אם זה יקרה בגללנו, הצרכנים. עדיף להם "לשחרר" מרצונם.
עמית | 26.10.14
15.
שימו לב לרווחים שלהם
שימו לב שעם הירידה הקטנה בביקושים למזון, מחאה צרכנית, חוק המזון וכו', הדבר היחיד שלא נפגע באסם זה הרווח הרבעוני וגם המשכורת של המנהלים שעולה כל הזמן כמובן.. למרות שהם עושים בשנים האחרונות כל הזמן אותם הדברים ורק פועלים בצורה יותר אגרסיבית ומעלים את המחירים ו'מתייעלים' על ידי פיטורים שקטים ואי הוספת עובדים (כדי שחס וחלילה לא יראו שהם לא מוכשרים וישאר מספיק כסף לדן פרופר והכנופיה שלו..). זאת האמת מאחרי 'ההצלחה' של אסם בשנים האחרונות! אני לא מאחל להם להמשיך להצליח..
עובד אסם בעבר | 26.10.14
12.
ספין בשקל
אסם היא אחת מ-10 החברות ששולטות במדפים בגל הסופרים. פיטורי עובדים זה ספין שבאמת עובד על הציבור הישראלי חסר החינוך הכלכלי. יוקר המחיה זה אסם. שיפטרו 1,000 איש ולא 23 וזה יחסוך לכם כסף ענק. יש לאפשר תחרות חופשית בכל המוצרים של 10 החברות הגדולות (כולל תנובה, שטראוס וכל התמנונים). זה ישתרשר לכם למחירים שפויים בסופר. אל תתנו לסיפור האישי העצוב של משפחה כזו או אחרת לגרום לכם לשלם המון בסופר. מי שעובד במשרה לא כלכלית, נגזר עליו להיות מפוטר. בדיוק כמו שלא ניתן לייצר טקסטיל בישראל ולהתחרות במשכורת חודשית של 1$ שמוכן להשתכר פועל סיני.
יו יו | 26.10.14
1.
הסדרניות כנראה יועסקו ע"י רשתות השווק, שהרי עדיין צריך אנשים שיסדרו את המדפים
והאיום בפיטורי 23 האחרים - אסם למדו מכיל. ל 23 איש תמיד אפשר למצוא מקום בחברה גדולה. אבל - פיטורים עושים הרבה רעש בתקשורת, מה שגורם להנהלות החברות לחשוב שזה יגרום לחץ לבטל את המגבלות שהוטלו.
 | 25.10.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת