אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כיבוס וילונות ומארזי פירות יבשים: על מה שילמו משרדי הממשלה לספקים חיצוניים?

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אסור להישאר אדישים
למרות שנדרשת התאפקות בכתיבת התגובות כאן כדי להישאר במסגרת "התגובות ההולמות" אומר רק שצריך למצוא כל דרך כדי להפסיק את הבזבוז הזה בלי חשבון וכיוון שדרכי הפניה והבקשות המקובלות לא עושות אף פעם רושם על אף אחד צריך לטפל בנבחרים הללו בדרכים מעשיות ופיזיות שונות ושכל אחד יבין מזה מה שהוא רוצה. ברור שהליכות ונימוסים לא ישנו פה דבר. בשודדים (גם אלה ששודדים בחסות החוק) צריך לטפל כמו בשודדים ולאו דווקא עם כפפות.
אריה | 31.10.14
8.
למיקי לוי
מכובדי, אין עוררין שהצלחת בתפקידך במשטרה ובירושלים בפרט. אבל מקרר לרכב? החם עלה לך לראש? אין בושה בכלל? אין בקבוקי מים קרים לקחת? הבעיה היא גם שהוצאת המקרר מהרכב תגרום להוצאה נוספת......... ומשפט לסיום בטון קצת יותר צורם מה לך ולמשרד האוצר ,מה ההבנה ומה הערך המוסף מר לפיד תגובתי מיועדת גם לעיניך.
יעקב דוד | 01.11.14
2.
בים הבזבוזים חלק מהספקים נראה בסדר גמור
למשל משרד אגמון 30,000 ש"ח. מה זה אומר? כמה ימי עבודה? כמה שעות? מה מורכבות הנושא? כמה אנשי המשרד טיפלו? למשל 40,000 ש"ח להופעות בתקשורת. הרי הופעות בתקשורת הן כלי עבודה שלהם. כמו השתלמות מקצועית לכל עובד (גם עובד ייצור מקבל השתלמות מקצועית). ושוב: כמה מפגשים? כמה שעות לכל מפגש? לכמה בכירים ניתן השירות? יכול להיות בסוף זה ייצא 250 ש"ח לשעה.... עדיף היה לכלול בדו"ח רק בזבוזים מזעזעים למשל 700,000 ש"ח על ייעוץ משפטי... כדורעף.... וכד'
ליה | 31.10.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת