אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אפל? אוֹפּוֹ!

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
ל- 7 אתה באמת חושב Find 7 מתחרה באייפון?
ה- Oppo Find 7 הוא מכשיר סיני טוב, אבל התמחור שלו 600-700$, שהאייפון עולה $650 וה- 6+ ב- $750. המחירים בדולר כי אין אופו בארץ. ה- Find 7 מבוסס ColorOS שזה מבוסס היום על אנדרויד 4.3 מלפני שנתיים! מערכת נראת זוועה ביחס לסקינים אחרים של אנדרויד, למשל תיקייה נראת כמו תקייה בווינדוס 3.11. המעבד חזק 801 Snapdragon, אבל כל השאר מבחינת איכות הכל בינוני. המצלמה עם אחוז הצלחה של 50% כולל תמונות מטושטשות. אני משאיר את ה- Find 7 לך.
אדי.מ6 | 08.11.14
5.
One Plus הטלפון הכי טוב שאי פעם החזקתי ביד, והחזקתי עשרות
עוד מימי HTC וWIN מוביל המעפן אי שם ב2004, ועד היום דרך כל דגמי הקצה של נוקיה HTC אפל וסמסונג מחליף טלפון בערך פעם בשנה (ואז מעביר לאחד העובדים שלי את ה'ישן') הOPO הוא היצירה הסלולרית הכי מושלמת שכנראה ישאר אצלי בשנתיים שלוש הבאות (ועם הלוליפופ בכלל יהיה מושלם) , ואגב התנסיתי על 6+ רחוק ממנו מאוד ברמה ובמחיר.
יאיר לא לפיד | 04.11.14
4.
הבעיה עם מכשירי אופו
היא שכול תקלה מחייבת לשלוח את המכשיר לתיקון בחול. אין שירות בארץ גם ביזבוז זמן מטורף (לפחות מספר שבועות עד שהמכשיר חוזר) וגם לך תתפלל שרשויות המכס לא ידרשו הוכחה שזה באמת מכשיר שנשלח לתיקון - ביזבוז זמן וטירטור נוסף. אין ספק שמכשירים מעולים בתמחור הגיוני.
ארז | 04.11.14
2.
אבי, איך הנקסוס 6 הוא פלופ אם הוא עוד לא יצא בכלל?
מכשירי הנקסוס לא אמורים להוות מקור הכנסה לגוגל, הם מהווים דוגמה לכיוון אליו גוגל מנסה לכוון את השוק ואת זה היא עשתה בהצלחה רבה עד היום. מכשירי הנקסוס הצליחו, לטוב ולרע, לקבוע סטנדרטים מסויימים בשוק האנדרואיד. בצד שאני פחות אוהב הם קידמו את עניין הסולל הפנימית שלא ניתן להחליף, את ביטול כפתור הבית הפיזי, את הוויתור על כרטיס הרחבה (דבר שלשמחתנו חברות רבות חזרו לספק) ומהצד השני הם הביאו לסדרה שלמה של מכשירים זולים ואיכותיים, קידמו את שוק הטבלטים ומיתנו אצל חברות רבות את כמות השינויים שהן מבצעות האנדרואיד הנקי. כיום אין לגוגל צורך לעודד את שוק המכשירים הזולים שכן זה פורח ומלא במכשירים איכותיים (כולל של מוטורולה שעשתה זאת בשמן שהייתה תחת כנפיה של גוגל) ולכן הם פונים לתחום המכשירי הדגל. הם הוציאו מכשיר עם מפרט של מכשירי העילית (ומבחינת הפרמטרים היבשים הוא עולה בכל תחום על ה ONE PLUS ONE) אבל במחיר זול יותר ממה שהחברות האחרות מציעות (הוא יותר יקר מה G3 ועם מחיר דומה לסוני Z3 אבל עם מעבד חזק יותר, יותר זיכרון, מסך גדול יותר ועם רזולוציה גבוהה יותר מהסוני והוא זול יותר מהאפל 6+ מהנוט 4 של סמסונג). כפי שציינתי, הנקסוס 6 עדיין לא משווק כך שהטענה שלך שהוא פלופ לא מבוסס על המציאות. בינתיים המלאי של ההזמנות המוקדמות אזל תוך מספר דקות.
אמיר | 04.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת