אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קרנית פלוג: לא יהיה מנוס מהעלאת מסים

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
התפיסה של קרנית פלוג - פגומה.
לא ייתכן שבשם ההשוואה עם מדינות OECD (איזו מכה זו היתה כשצירפו אותנו לשם.... מי צריך את זה? ארגון שרק כותב דו"חות ועורך מצגות...) נחליט על העלאת מיסים כדי לממן 'צרכים'. צורכי ה'צרכים' הם אלה שממנים אותם, אז מה יצא?... צריך תקציב מאוזן, ללא גרעון. מה שיש - עם זה צריך להסתדר. צריך להתנהג כמו בניהול משפחה. חסר כסף - אז מוותרים על מרכיב מסויים, הכי נמוך בחשיבותו. דוחים בניית אוטוסטרדה, דוחים בניית נמל, מבטלים הטבות לא הגיוניות... מסתדרים עם מה שיש, ולא מיללים ומיבבים...
אלי בר-נס | 04.11.14
11.
אולי הגיע הזמן שיטילו מיסים על כל מיני חברות זרות שפועלות בארץ
במקום כל הזמן לתת להם תמריצי השקע שערורייתים הן לא עושות לנו טובה ומתוך פילנטרופיה בזה שיש להן מרכזי פיתוח ופסי יצור בארץ הן מנצלות את ההון האנושי שיש פה יפה מאד בגלל היכולות השכליות היחודיות שיש לנו פה אז די להתבטל בפניהם כל פעם ולהיכנע לאימיום שלהן שהן יעברו למקום אחר.
המיואש | 04.11.14
10.
הגברת היא אכזבה גדולה - חיה בבועה וניראה כי הגיעה משנות ה -20 של ה מאה הקודמת
הדבר היחיד שצריך לעשות זה לקצץ באלימות את הוצאות המיגזר הציבורי והפנסיות שקבעו לעצמם. פלוג טובעת במיספרים וכניראה חסרת אינטליגנציה בסיסית כדי להבין מה הבעיה פה. ישראל הפכה לגהנום לכל בעל עסק שרואה איך מכל שקל רווח הוא מקבל רק 30% ומשלם 70% מיסים וארנונות ועמלות לבנקים כדי לממן מיגזר ציבורי פרימיטיבי ועצלן שמוחק כל חלקה טובה.
פלוג | 04.11.14
3.
תארו לעצמכם שכל קרובי המשפחה שלכם היו...
...שקועים עמוק בחובות, ואשתכם הייתה אומרת לכם "למה אנחנו מבזבזים פחות מהם?". זה בדיוק מה שקרנית פלוג אומרת לנו. היא מסתכלת על מדינות ה-OECD, אשר מרביתן שקועות בחובות כבדים ולמעשה עומדות על סף פשיטת רגל (חוב ממשלתי שווה ל-100 אחוז מהתוצר ומעלה), ואומרת "ההוצאה הממשלתית שלהן גבוהה יותר, אנחנו צריכים להידמות להן". זאת רמת האינטיליגנציה של הגברת.
אורן | 04.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת