אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אירלנד תסתום פרצה בחוקי המס, עם קריצה לחברות הטכנולוגיה

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
מה רע במקלטי מס?
אם אנחנו רוצים לקנות טלוויזיה, לדוגמה, זה לגיטימי שנלך לחנות שבה היא נמכרת במחיר הכי זול, נכון? באותו אופן, אם אנחנו תאגיד בינלאומי, ננהל את עסקינו במדינה שדורשת מאיתנו הכי פחות מס. למה לנו בתור אזרחים לרצות שהממשלות יקבלו את הכסף הזה? מה ממשלות עושות עם כל הטריליונים שהן גובות במסים? ממילא הרוב הולך למשכורות ולהטבות של הפוליטיקאים, ורק קמצוץ קטן חוזר לאזרח. תאגידים לפחות עושים משהו יצרני עם הכסף שלהם, ומספקים מקומות עבודה. אם נשאיר יותר כסף בכיסם של התאגידים, הם יוכלו להרשות לעצמם להעסיק יותר עובדים.
אורן | 06.11.14
2.
למה לא מוחקים את מדינות מעלימי המס מהמפה הכלכלית ?
מחרימים אותם. וזהו. אין מסחר עם ארהב,קנדה,אוסטרליה,מערב אירופה. זהו. לישר קו. לעבות עם אמנה בינלאומית. לא צריך יותר מזה. שהבהמות (מלשון בהאמה, המקום, אבל אפשר לקרוא איך שרוצים) ואירלד ולוקסמבורג ומונקו וגם שוייץ, שיסחרו רק אחת עם השנייה. ארה"ב הראתה שהיא יכולה לפתוח לשבונות שוויצרים ולמסות אותם אם היא רק רוצה. אז למה לעצור שם? למה לא לתת לעמ(ים) את מה שמגיע לו בצדק?
אחד שלא יודע | 06.11.14
1.
חוק פשוט לחסימת מקלטי מס
אי הכרה בהוצאה או בהעברה שבוצעה למדינת מקלט מס כהוצאה מוכרת למס הכנסה. אבל בשביל לבצע זאת צריך להיות ממש אימפריה. למשל אם ארהב תוציא חוק כזה, ותכריז על אירלנד כעל מדינת מקלט מס. כל החברות האמריקאיות הגדולות לא יוכלו יותר לבצע את התעלול הזה. אחר כך יוכלו לבוא בעקבותיה המדינות הקטנות.
אוליבר טוויסט | 06.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת