אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל נספרסו ישראל: "60 אלף חקלאים מגדלים לנו קפה"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
כמה דברים לי אל כל מי ש-אנטי
1. לא שתול. לא עובד. עצמוני לחלוטין. 2. הייתי נגד השיטה, נגד ההתברגנות, נגד המפונקות, נגד הפלצנות עד לפני חודש. 3. בדיוק חזרתי משבוע באירופה בו פינקו אותי במכונה עם ריפיל קבוע. 4. כשחזרתי לארץ היה מבצע מעולה. 5. אני מאוד אוהב את המכונה שלי. היא עושה לי את הבוקר עדין וסבבה. פשוט. 6. לא, אני לא הומו. 7. תקפצו לי כולם. זה נוח, זה טעים. אפשר לגוון קלות כל בוקר וכל ערב 8. זה יקר, אבל כיף. 9. דווקא מהכרותי החד פעמית עד עתה עם בוטיק הקפה (חופשי פלצני), היו אדיבים. וגם מבינים לגמרי בנושא המיחזור. לא יודע מה אנשים פה חוו. 10. הרוב היו אדיבים כשלא היו עם חיוך מלאכותי. למעט זה שקרא לטעם החמצמץ שטעמתי "זה לא חמצמץ, זה פרחוני" בטח, כפרה. 11. חוץ מהתקרית האומללה הזו והניקוי הלא כל כך הגיוני של מקציף החלב (שמשמש לאורחים בעיקר) המכונה הזו היא שדרוג מרענן בחווית החיים. 12. ולכל מי ששואל את עצמו, אז אולי נדפוק אותם ונקנה את המכונה אבל.. נחליף את הקפסולות! --- לא מבין כלום. הקפה בקפסולה של נספרסו (בלי חלב, נטו אספרסו כפול) כל כך מדויקת. באמת. אני אוהב קפה. טעמתי לא מעט. 13. באפס התעסקות אתה מגיע תוך דקה ממצב אפוף לעירני עם קפה ריחני ביד.
darkhan | 10.11.14
9.
עלויות הקפה. כנסו
עד לפני 8 שנים שתיתי קפה טסטר צ'ויס בעלות של 30 ש"ח לחודש. לאחר מכן עברתי למכונות אספרסו עם מטחנת קפה ושילמתי עד ל100 ש"ח בחודש לפולי קפה. בשלוש שנים האחרונות אני מכור לנספרסו (לצערי) ומשלם 350 ש"ח לקפסולות בחודש. אני פשוט פרייאר ויודע לצערי שאמשיך להוציא 350 ש" על קפסולות בחודש. איך חוזרים חזרה לעלויות שפויות של 100 ש"ח בחודש ?
שון | 10.11.14
7.
תשובות ל 1 ול 2
ל 1. בקפסולת נספרסו יש רק קפה טחון. כשאתה ממלא קפסולה רב פעמית בקפה טחון מהחנות זה לא יוצא טוב כי בשביל קפה טוב צריך להתאים את סוג הקפה ואת הטחינה שלו למכונה הספציפית בה אתה משתמש (צורת הטחינה חייבת להתאים לסוג הקפה וללחץ והצורה בה המכונה עובדת), בבתי קפה טובים מכיילים את מכונות הטחינה כל פעם (ספקי קפה טובים שולחים מומחה כל כמה זמן שעושה זאת). נספרסו (או כל מכונה עם קפסולות) עובדת אחרת ממכונות האספרסו המקצועיות שבבתי הקפה ומכשירים אחרים להכנת אספרסו (כמו המקינטה או מכונת הדחיסה) ולכן קפה שרכשת לאחת המכונות האחרות לא עובד טוב עם מכונה של קפסולות. הקפה של נספרסו ממש לא גרוע, יחסית לקלות ולנוחות הקפה שמתקבל בהחלט איכותי ויוצא תמיד אותו הדבר ללא צורך הידע כלשהו. ברור שעם מכונת אספרסו טובה ומקצועית זה יוצא יותר טוב, אבל צריך לדעת לעשות זאת (אחרת הקפה יוצא נורא ואיום) והמכונות הטובות יקרות מאוד. ל אופיר מ 2. קפסולה עולה בארץ כ 2.5 ש"ח כך שלתת "כמה עשרות אגורות" על קפסולה שלא ניתן להשתמש בה שוב זה לא ריאלי.
אמיר | 10.11.14
5.
למה שלא ילמדו את החקלאים איך להוריד מחיר קפסולה???????
והכי מצחיק-כנסו לאתר שלהם כדי לראות מה מקבל "חבר מועדון"...אתם יודעים מה ,אני אחסוך לכם: 1."שרות מהיר וייחודי"-(הודות לנציגים, מועדון נספרסו נמצא תמיד שם בשבילכם באתר האינטרנט, בטלפון (7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה) או באחד מהבוטיקים).... 2"תמיכה"-במידה ותתקלו בקשיים, נציגי השירות הטכני ינסו לאבחן באופן מיידי את התקלה בטלפון ובמידת הצורך, יציעו לכם פיתרונות אלטרנטיביים כגון בדיקה על ידי טכנאי נספרסו מוסמך במעבדת השירות של נספרסו..... 3."איך להפוך למומחה קפה".-מומחי הקפה שלנו יהיו איתכם בקשר ישיר, בטלפון או בבוטיקים, ויציעו לכם את ידע הקפה שלהם וכמו כן יקשיבו להערות ולהצעות שיש לכם להציע.... מה אתם מסתלבטים עלינו???????????????????????ועוד מבקשים שנאסוף להם את הקפסולות באמתלה של שמירת הסביבה!!! תנו הטבה אמיתית !!!!
יקר לי!!! | 10.11.14
4.
יקר... יקר ... ומיותר... בזבוז אריזות
צריכת קפה בקפסולות מייצרת אריזות (קפסולות) קטנות וקרטונים לכל סוג בכמות שלא תיאמן. העסק הזה לא יעיל באופן יוצא דופן. צריך לבטל את הקפסולות ולקנות קפה בתפזורת ולצרוך ישירות למכונה ללא קרטונים ושקיות וקופסאות ועוד שקיות. השיטה הזו בזבזנית באופן חריג. צריך לייעל אותה !!!
אוהב קפה | 10.11.14
3.
מיחזור הקפסולות
אני מזמינה בממוצע אחת ל-6 שבועות, 10 שרוולים של 10 קפסולות כ"א. לפני כמה חודשים ניסיתי למחזר את הקפסולות הריקות, אבל התייאשתי מהר מאד. נספרסו שלחו לי שקית פלסטיק שאיננה מתקבעת בשום מקום (לא מבחינת הגודל ובנוסף אין לשקית אחיזה בבסיסה..) - כך שאין מקום היכן לאפסן את השקית עם הקפסולות הריקות. בביתי, אנחנו מודעים מאד למיחזור החומרים ומתנהגים בהתאם. אבל....עד לקבלת פתרון הולם, לא נוכל למחזר את קפסולות הקפה וחבל... מקווה שמישהו יתן את הדעת לנושא.
ורדה שני | 10.11.14
2.
אם כל כך חשוב להם המיחזור של הקפסולות...
אם כל כך חשוב להם המיחזור של הקפסולות הם יכלו לדרבן את הלקוחות בכך שעל כל קפסולה שהלקוח ממחזר הוא מקבל זיכוי של כמה עשרות אגורות לחשבון הלקוח שלו וכך כל הצדדים מרוויחים. ללקוח תהיה מוטיבציה למחזר את הקפסולות שהוא משתמש בהן, וגם החברה תרוויח מהזמנות חוזרות ומכך שהיא דואגת לסביבה.
אופיר | 10.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת