אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הדייר שארגן את הפרויקט לפינוי בינוי הפך לסרבן ויאבד את דירתו

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
עוד פרטים
לפי הפרסומים העיתונים, הבעלים מחזיק ב2 דירות בבנין שבו 30 דירות. הוא היה אחראי על ריכוז החתימות מהשכנים, אבל לא קיבל תשלום עבור שירותיו ולכן ברגע האמת לא חתם. הוא נתבע על ידי שכניו בסכום הנ"ל וקיבל זמן להתחרט. אחרי שעבר הזמן, הוא התבקש לשלם את מלוא הסכום, ובית המשפט הכניס לכינוס נכסים את אחת מהדירות כפיצוי.
שי | 11.11.14
7.
בני הזוג היו צריכים לבוא בגלוי ולהגיד שהם הפרויקטורים של הפרויקט לכלל בעלי הדירות
היזם עשה להם תרגיל, או לכל הפחות סיכם איתם על משהו ולא עמד בו. ברגע שזה התפוצץ נוצרה מחלוקת (לא חוקית) ובית המשפט פסק לטובת החוק.כך נשארו בני הזוג ריקים מפה ומפה. להבא שהיזמים יפסיקו להציע כסף מתחת לשולחן שאינם עומדים לתת אותו. עם זאת,גם לזוג המדובר לא חסר, פעלו דיי והותר מאינטרסים מובהקים אישיים וקולקטיביים. על פרויקט כזה אלו היו אמורים לקבל למעלה מ1.5 שקל. או 2 אחוז מרווחי הפרויקט!! מיותר לציין כי עבודה זו הינה קשה מנשוא,דינמית,שוחקת, וכל כל בהסרת חששות לבעלי הבית שהולכים לעסקה מול היזם.
שמאי אוהב דגים? | 11.11.14
4.
אנשים כאלה גורמים ליוקר דיור
יש מאות אלפי דירות בפוטנציאל של תמא ושל פינוי בינוי. בלי לסגור שטחים ירוקים. על תשתיות קיימות כך שהן יעילות יותר. תחבורה ציבורית גני ילדים בכ יותר יעיל. אבל תמיד יהיה סחטן תאב בצע שיעכב ויתקע פרוייקטים. הגיע הזמן בבית משפט יתערב - זה פוגע בכל הציבור !
מאיר | 11.11.14
2.
דירות להשקעה - מדהים
המדהים הוא שהם עצמם אינם גרים בדירות אלו אבל גורמים לסיכון ממשי של הדיירים שכן גרים שם. לזכור שמדובר לא רק בעניין כלכלי אלא גם הגנה בפני רעידות אדמה וטילים. יש לשנות את החוקים כך שלבעלי דירות השקעה בתמא 38 או פינוי בינוי תהיה יכולת התנגדות מופחתת מאשר דיירים בפועל. לא יתכן שאנשים יגורו בדירות חדשות מוגנות ויגרמו לסיכון דיירים בבניינים מיושנים.
צחי | 10.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת