אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האיש שמחליט לאן תגלשו מכאן

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
חברת רושעה
נראה את האדונים המכובדים מאאוטבריין אם יסכימו שאכנס לביתם ואתחיל להמליץ מתי לגהק ומתי להפליץ. בסופו של יום הם ייחסמו כמו השאר, ויוכלו לעבוד רק על חוסי בתי האבות. הרצון למידע חפשי יעיפם מן הכביש משל היו אך אבק. עמלם חשוף לכל תוסף חסימה ועל כן זמנם מוקצב
כמו עוד כמה ישראליות | 14.11.14
24.
אאוטבריין
לכל המתלהמים והגיבורים על המקלדת שלא מבינים מהחיים שלהם - התחילו כאן תחום שלא היה קיים קודם ושחברות ענק כמו יאהו נכנסו כדי להתחרות ולקחת ממנו נתח. כל אתר תוכן בעולם שמכבד את עצמו משתמש במודל הזה. רק ישראלים קטנים מקטרים במקום לפרגן. ולא - אני לא קשור לאאטבריין.
ניר | 15.11.14
17.
גוגל אדוורדס עושה בדיוק אותו הדבר כבר שנים
רק בלי המשפט הבנלי "עשוי לעניין אותך". הפרסומות של גוגל פועלות לפי מאפייני החיפוש והעניין של הגולש והרבה יותר יעילות ממה שאאוטבריין יכולה לתת כי אין להם את מאפייני החיפוש בכרום או בחשבון הגוגל שלכם. זה ברור שהגולשים יקלטו את הרעיון שהמשפט המפתה "יכול לעניין" זה לא כתבות באמת מעניינות שהאתר נותן לך על סמך איזה אלגוריתם אלא סתם עוד פרסומות ממומנות, יש כאן סוג של הונאה וזה נידון לכישלון.
אלי | 14.11.14
8.
אה, אז זה מה שהשטות הזו עושה? טוב לדעת מה אני חוסם
אני כל הזמן רואה שפיירפוקס ו-noScript חוסמים לי את השם הזה, ותמיד תהיתי מה אני מפסיד, תודה שהארתם את עיני - אני אהפוך את החסימה לקבועה. ובנימה יותר קודרת - יש מדור מיוחד בגהינום ששמור במיוחד למפיצי וירוסים, כותבי סרגלי כלים שלא ניתנים להסרה, ואנשים שגורמים לדברים מציקים לקפוץ לך מול העיניים כשאתה גולש באינטרנט. מקווה שאתם לא מאמינים בקארמה, או שבגלגול הבא תהיו תולעי מעיים.
-ל | 14.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת