אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"שכירות היא הדבר הנכון"

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
כשהחברה חולה אל תפנו לעו״ד שיתקן את הבעיה
הפתרון הוא לא שכירות אלא שמישהו שמנהל את החברה והכלכלה בארץ (קרי, נבחרי הציבור שאמורים לדאוג לציבור ולא למקורביהם) ידאג לכלל הציבור. ידאגו לבטחון וגם לזה הכלכלי. יחייבו בנייה של דירות עממיות ולא רק של בניית מגדלי יוקרה. יש מדינות מתוקנות שדואגות לבנייה לשכבות החלשות וזה מעוגן בחוקים ותקנות וכמובן באכיפה שלהם.
חוקר חברה | 19.11.14
9.
התנשאות מקוממת
מה זה לחנך אנשים להסתפק בשכירות? זו חוצפה מתנשאת של אלה שיש להם ואינם צריכים להסתפק בשכירות! רוב הציבור אינו רוצה ואינו צריך להסתפק בשכירות- הוא מבקש/ פתרונות ראויים לצורך הבסיסי להיות בעל נכס שבו יש ביטחון מוחלט ושאותו אפשר להעביר לילדים- כמו שהוריה של הגברת פירון הצעירה והשחצנית מעבירים אליה- רכוש, פריוילגיות וכיו"בץ שכירות הנה בסדר גמור כאופציה- אבל גם הדליפם ביותר מעדיפים בעלות, ושכירות במרחקי הבונדו בראש העין אינה נותנת להם את הביטחון: וכן- גברת פירון-מה שמך- רישום בטאבו הוא הכל! מה יקרה לדיירי הדירות להשכרה בתום 20 השנים להן מחויב היזם? ייזרקו לרחוב בגיל חמישים עם הילדים והפקלאות??? נדרש פתרון לדיור בהישג יד כמו בבריטניה, כמו בקנדה כמו בהולנד שאיננו בשכירות- וגם דיור בשכירות למי שלא רוצה או לא יוכל לעולם להגיע לשכירות- וכאן מדובר בדיור ציבורי, בסבסוד ציבורי לכל אלה שהיום חיים במאהל וולובולסקי ובמאהלים אחרים.
נדלניסטה | 17.11.14
8.
הבעיה תשאר עד שיהיה פה ראש ממשלה שאכפת לו ממישהו חוץ מעצמו ומאשתו.
יופי, אז יעבירו את החוק ההוא ובעל הבית יוכל להעלות את שכר הדירה רק ב3%. מישהו מכם חי בשכירות שהוא יודע כמה זה באמת עולה? אני יודע. ו3% בשנה זה אמנם רק 100 שקל בחודש, אבל מדובר ב1200 שקלים בשנה. בחוזה שכירות של שלוש שנים כמו שהחוק מעוניין לכפות- מדובר כבר ב300 שקלים בשנה השלישית, או 3600 שקלים בשנה. זה הכל יפה ונחמד, אבל הסבירות שהמשכורת של השוכר תעלה באותו סכום בשלוש שנים האלו שואפת לאפס. זה אומר ששכר הדירה ימשיך לחנוק את חשבון הבנק של השוכרים, הבעיה תשאר זהה ולא פתרנו כלום. צר לי לבשר לכם, גם שכר הדירה הוא חלק מבעיית יוקר המחיה כשכוך מעאפן עולה בימינו 3000 שקלים לחודש. אבל מילא, אני תכלס מדבר אל הקירות (היקרים). אתם תמשיכו להטחן פה למוות, אני אמצא לי מדינה אחרת.
 | 17.11.14
7.
בואו חבריי ה"רחוקים מעוני ומחסור או מצוקה" = לא תגידו לנו במה אנחנו אמורים להסתפק,טוב?
את שכמוכם אני הכי אוהבת. "העם צריך להסתפק בשכירות". אנחנו צריכים לגדל משפחות בשכירות ולשלם על דירה שאנחנו לא נוכל להעביר לילדים שלנו. תודה רבה לכם, משפחת "כפית זהב בפה- אבל לא כולם צריכים כמונו!".
אנה | 17.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת