אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו בדפני ליף תוקפת את אבישי ברוורמן: "היד שלך באה לכיוון שלי, לא הסתכלת לי בעיניים"

68 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

65.
דפני יקרה, את מדהימה. הסצנה בסרטון נוגעת ללב - איפה את ואיפה ברוורמן! אבל מה זה משנה. ברוורמן
האפור והיבש יישאר בכנסת בצוותא עם הטרמפיסטים שבזכותך הגיעו לשם, ואילו את האותנטית והכנה תמשיכי לייצג את ישראל היפה שהייתה יכולה להיות לנו אילו רק העם בציון היה מתעורר מתרדמתו.
דוד גרינברג | 19.11.14
63.
go dafni
דפני את הקול של כולנו, תמשיכי להיות החומה המייצגת של הצעירים במדינה הזאת ולהילחם בשבעים עם החליפות שמדברים מגבוה ובתכלס נחים על זרי הדפנה כי זה נוח להם, כי שום דבר לא בוער. הם את החודש שלהם סוגרים עם משכורת שמנה על חשבוננו ומשאירים לנו אבק להתבוסס בו. אויבי העם! העם מאחוריך גם מתעצבנת שבמקום לעשות משהו הם מפנים לנו בחזרה אצבע מאשימה שאומרת "תעשו אתם" "תצאו למחאה" או המשפט הכי מעצבן "ככה זה בחיים" שלא נדבר על "לכו תעבדו" . מושחתים נמאסתם!!!
רק דפני תוציא את האמת לאור | 17.11.14
62.
לא הבנתי מה היא רצתה ממנו
איני מכיר את דפני ליף מעבר להיותה יוזמת המחאה החברתית, אך לומר את האמת הקטע הזה שהראיתם היה מביך. אם העניין שלה לעשות הבדל שתדבר לעניין ולא על עצמה ולא על הרגשות שלה. אני חושב שזה לא היה אירוע של "בוא נשתף את הרגשות שלנו ונעשה אחרים לא בסדר בשם המסכנות שלנו". בקיצור היא הביכה אותו ועשתה ממנו אדם רע, וזה על לא עוול בכפו ובלי שום קשר לשום דבר.
רוני | 17.11.14
53.
דאפני לייף הלוואי שהציבור היה מקשיב לך אבל פה זה מדינה של קומבינות כל אחד דואג רק לעצמו
הציבור המשועבד של אזרחי ישראל מחפש את קירבת המקושרים כתשובה וברוורמן ואחרי שקימבן לעצמו איזה גוב נוטש כל מודעות חברתית ובטח שפעולה למען הכלל בישראל היא סיסמאה חלולה מתוכן .
כאפרה עליך דפני אוהבים אותך | 17.11.14
49.
דבר קטן אבל מאד חשוב...
שימו לב מר ברוורמן אומר על בקבוק המים שדפנה רכשה באופן פרטי " חשבתי שאנחנו שותף" על סמך מה חשב ככה נבחר הציבור ? אלא אם הוא חושב שזורחת לו השמש מהתחת והכל מגיע לו. מעניין אם הוא חושב כך על דברים שהוא רוכש באופן פרטי .... יפה שהוצע לו להיות יו"ר בנק והוא לא לקח את התפקיד, אז מה זה אומר שמגיע לו צל"ש? בעיה שלו שלא לקח את התפקיד, לי זה מראה שתהליך קבלת ההחלטות שלו שגוי.על מה הוא מתלונן. גועל נפש
מוטי | 17.11.14
38.
הגיע הזמן להתבגר
דפני יקירתי, עד כמה שהנושאים בוערים בעצמותייך ועד כמה שלא מעט פוליטיקאים ואנשי ציבור נוהגים לנהוג בהתנשאות התגובה שלך היתה מבישה וילדותית. אז לפני שאת רצה לכנסת ומובילה מהלכים חברתיים חשובים (מאין כמותם) כדאי שתתבגרי (כי בכנות, את מי בפורום הזה מעניין שעוד רגע את בוכה או שרועדות לך הידיים?) ואגב, פרופ' ברוורמן צודק באומרו שאנחנו הצעירים צריכים לעשות יותר. כאמא (יחידנית) לשני ילדים שעובדת במשרה מלאה + אני חושבת שאנחנו חזקים בעיקר בלנהל שיחות סלון. הגיע הזמן להתמקד בעיקר (לא במילקי) ולצאת לרחוב!
מיכל | 17.11.14
36.
דפני ליף קצת כבוד לא יזיק.
אם כל הכבוד לגברת דפני ליף עומד מולה אדם שבין אם היא מסכימה איתו או לא עשה דבר אחד או שניים למען החברה הישראלית. פרופסור ברוורמן היה יכול להרוויח מיליונים בשוק הפרטי אך הוא בחר לנסות ולשנות. הוא מינף את אוניברסיטת בן גוריון לגבהים שאף אחד לא חשב שהיא תגיע, הוא מקדם בועדת הכספים אינסוף חוקים ותקנות למען הסביבה והוא רץ ברחבי הארץ לכל מיני כנסים על מנת להשמיע את קולו בנסיון לשנות. גברת ליף את האצבע שלך את מכוונת למקומות הלא נכונים, הטון דיבור שלך מחריד ואת הפרצוף שלך כבר אי אפשר לראות. לכי תמצאי עבודה אולי ככה תתקדמי.
יואב | 17.11.14
35.
ברוורמן
סיפור על הישראלי המכוער: אישתי ואני התארחנו סמוך לסוכות לפני שנתיים או שלוש, במלון מלייה בחולות הזהב בוורנה, גם האדון ברוורמן ומשפחתו התארחו שם, המלון היה בתפוסה של כ- 10%,סוף עונה. בכל ארוחות הבוקר רוקנו בני משפחתו מאסות של אוכל ופירות מהבופה לתוך תיקיהם, ובעיקר אישתו ועוד גב' שהייתה כנראה אימו או חותנתו, וילדיו. היה מבייש ומביך ביותר לראות את המלצרים הבולגרים צופים בהם מהצד. וכאמור, המחזה הזה חזר על עצמו בכל בוקר. אלה הם נבחרי הציבור שלנו, אם לא הייתי רואה במו עיניי, לא הייתי מאמין.
moti z | 17.11.14
25.
אני מציע שכולנו נהייה בשותף ב מ ל ח ח מ ה ע ל ה ב י ת
גונבים לנו כסף בזה שזה עולה לנו פי 4 ממה שהיה צריך לעלות חבר שלי קנה בית לפני 15 שנה ב100 אלף שקל בית קרקע כולל הכל, למה היום אי אפשר בפחות ממיליון גם אם תקבל קרקע בחינם למה? ולמה באמת אן קרקע בחינם בנגב במקום שהבדווים יקחו למה לא בחינם בטווח של 40-50 קילומטר מעזה למה לא מע"מ אפס למי שבונה לווד בטווח הזה למה פיתוח של המדינה עולה 200 אלף כשאפשר לפתח לבד בחצי מחיר למה כשעוד לא שמתי בלוק אחד כבר הוצאתי מאות אחפים למה צריך לשרוף חים שלמים על עבודה כשבסך הכל רוצים קורת גג למה
שואל השאלות | 17.11.14
24.
האמת, ברוורמן גילה התמדה,סבלנות ונאמנות לכנסת למרות שלא ידעו לנצל את כישוריו
והוא לא הראשון, ולצערנו גם לא האחרון. אנשים טובים, מתאימים, ראויים מנסים לשנות את מדמנת הפוליטיקה המקומית, נשחקים ובורחים/נפלטים ממנה, בעוד שכל מי שלא היינו רוצים בועד הבית/ועד הכיתה תוקעים יתד וממררים את חיינו בלי כשרון, או ליתר דיוק עם כישרון גדול להרוס כל חלקה טובה,ולעשות לביתם על-הדרך. דוגמאות לא חסרות, והסירחון והייאוש עולים השמיימה ובנוסף לתופעות אחרות יגרמו בסופו של דבר לנפילת הבית השלישי. ובקשר לדפני ליף - הבחורה עתירת כישרון אבל עוד בוסר. יכולה להגיע רחוק.
ראו הוזהרתם | 17.11.14
18.
שגיא (מס 7) צודק ! אם במקום בכי היית מקימה מפלגה היינו גם זוכים בפירות המחאה ולא לפיד
דפני ,את בחורה לעניין ,אבל טעית בגדול ! מחאה איננה לשם מחאה כי אם לשם תוצאות ,ואת עד היום לא הפנמת ולא הבנת ! וברוורמן הוא נשמה של בן אדם והאחרון שהיית צריכה לבוא אליו בטענות ! פשוט פישלת בגדול , ו ח ב ל .
אדם | 17.11.14
16.
המהפכנית המזויפת נגד הסוציאליסט המזוייף
דפני ליף לא נלחמת או נלחמה למען חסרי היכולת היא נלחמת למען השבעים שיוכלו לחיות טוב יותר. ברורמן הוא קפיטליסט כמו יתר חבריו למפלגה אך לובש מסכה של סוציאליסט. הוא אינו מצליח לרמות אף אחד לכן הוא נשאר אלמוני לגבי רוב הציבור.
רויטמן פסח | 17.11.14
14.
יבל על דפני שמבזבזת את הק'דיט שלה על שטויות
בת אדם יעכולה להניע כאן מהלכים גדולים, ואין לה מושג מה לעשות. נראה שכל מיני פמניסטיות ? או כאלו שוטפים לה את הראש בזוטי דברים. למה להתנגח עם ברוורמן שהוא מכוחותינו ? ושאר שטויות כאלו. צריך לשלב כל מי שיכול ורוצה לעזור ולא למצוא תירוצים לריב. עם כל העולם
אמיר | 17.11.14
10.
בתור מי שהיה שם..
דפני ליף התנהגה שם כאילו היא על סמים, התחילה לצחוק בלי סיבה וצעקה בלי קשר לדיון עצמו. סתם ילדה קטנה שמשחקת אותה נעלבת, מדברת בסלוגנים כדי שימחאו לה כפיים. אין לה מושג מהחיים.. אה ומנהיגי המחאה האמיתיים נמצאים במקומות בהם הם יכולים להשפיע, בניגוד לסטלה הזו
 | 17.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת