אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טרור ברשת: האם תרצו כפתור שמצנזר ג'יהאד בקליק?

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
דמוקרטיה צריכה להגן על עצמה
האיסלאמיסטים יודעים יופי להשתמש בדמוקרטיה כנגדה. מהגרים למדינות ליברליות, נהנים ממדיניות הרווחה ומשתמשים בריבוי טבעי על מנת לצבור כוח שלטוני ולבסוף לנצח את הדמוקרטיה מבפנים. אם אנחנו רוצים להמשיך לחיות במדינה שיש בה שוויון זכויות לנשים, הומואים וכל מיעוט אחר, כדאי שנתחיל להתעורר. לפעמים להיות נאור מדי יכול להיות הרסני.
יריב | 18.11.14
2.
משהו שראוי להזכיר לאבירי חופש הביטוי באשר הם
לחופש הביטוי, כמו לכל חופש אחר, יש גבולות. בדיוק כמו שחופש התנועה של היד שלי מסתיים מרחק קצר לפני אפו של מר גורביץ. אחרת, זו תקיפה. עוד דבר שראוי לזכור הוא שחופש הביטוי נועד לאפשר לאזרח להעביר ביקורת על המשטר. הוא לא נועד לאפשר למחבלים ומפלצות אדם להפיץ את השנאה וההסתה שלהם ללא מעצורים. אינני שולל ביקורת על כל ממשלה באשר היא, אבל לא כל אמירת נגד היא ביקורת. סרטוני עריפת ראשים, קריאה לרצח "כופרים" (עוד מושג נוזלי למדי) וכיו"ב אינם ביקורת. הם טרור ועידוד טרור.
ג'ורג' | 18.11.14
1.
יוסי הפעם לכלכת
לגבי כפתור הג'יהאד - לא ברור שישנם דברים שהם בגדר הסתה? או לחילופין בגדר סנאף? לטעמי הדרך להלחם בעריפות הראשים ובפרופגנדה של דאעש היא לאסור על צפייה בסרטי העריפות שלהם - בדיוק כמו האיסור על צפייה בסנאף או בתוכן פדופילי. וכמו שיודע כל יוצר קולנועי מתחיל - אם אין קהל, אין הפקה (חוץ מבקולנוע השוודי).
רפי | 18.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת