אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה צימר עולה יותר ממלון 'הכל כלול' בחו"ל?

106 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

106.
אחת ולתמיד
הנתונים בכתבה לא מדויקים- כבר הבנו צימרים בארץ יקרים- כבר הבנו להוריד מחירים - כבר הבנו אז נותר לי לומר כבעלת צימרים טרייה, שנכנסנו לזה ממקום של אהבת האירוח והשירות. נכנסו לזה ממקום מודע שאנחנו נשמור על מחירים שפויים (יעידו על כך כול האורחים שלנו בחודשים האחרונים), אז אני אומרת, כן, אפשר להוריד מחירים ועדיין להרוויח יפה, אך כמו לכל דבר גם פה יש שני צדדים. אז נכון שמלכתחילה לא שמנו ג'קוזי ובריכה, כי ציפינו וייעדנו את הצימרים לאורחים שאוהבים לטייל במטה יהודה וסביב ירושלים אבל מה לעשות שיש לזה ביקוש, במיוחד בחורף? אז כל אלה שאמרו שבעלי צימרים מוסיפים את המותרות האלה כדי להרוויח יותר, תאמינו לי שלא כולם, הוספנו ג'קוזי (ממש החודש)מחוסר ברירה, אחרת באמצע שבוע באמת לא היו נכנסות שום הזמנות. להיפך, הוספתי לעצמי עבודה מרובה וקשה יותר, לנקות את הג'קוזי ולרוקן מים בין אורח אחד לשני רק כאב ראש, ואין מצב שאפסח על הניקיון שלו. (גם כשאני נוסעת לצימר לעולם לא הייתי נכנסת לג'קוזי). אף אחד לא מכריח אתכם לשלם 1000 ₪ ללילה יש צימרים מקסימים ומיוחדים גם ב 400-500 ₪ תעשו עבודת שטח לפני שאתם סוגרים, רק שימו לב מהן הציפיות שלכם.. אם אתם מצפים שיהיה ג'קוזי בכל חדר וג'קוזי מרכזי, בריכה וסאונה, אולי גם איזו ארוחת גורמה לצימר ועל הדרך גם מסג' אל תתפלאו שתשלמו יותר מ 1000 ₪ לילה. שיהיה לכולם חופשות נעימות וחורף חמים ונעים!
שירן, בעלת צימר מקסים | 30.11.14
105.
יש גם 500 שח לצימר כולל ארוחת בוקר!
כבעלת צימרים שגם מנהלת ועובדת בהם, בכל התחומים. זה מאוד לא פשוט גם להרוויח. בכל זאת הצימרים שלנו ברמה בסיסית .ללא בריכה. אומנם יש ג'קוזי וסאונה {בגלל הביקוש הרב ממכם הלקוחות}. המקום מאוד שמור מתוחזק ברמה גבוהה ונקי. מאובזר היטב כולל ערכת שתייה חמה וכן גם חלב ועוגיות. כל מי שמגיע מאוד מרוצה כי הוא מקבל תמורה טובה לכסף שלו. עם זאת מי שבוחר במקום "יוקרתי" ישלם יקר. אנחנו משאירים את הרמה המתאימה לרב האוכלוסיה המגיעה לטייל ולקבל שירות אדיב ואישי. האווירה כפרית ושקטה במטולה. אני לא מבינה למה נתפסים על האלף שקל ללילה בצימר. היקריים הם הבודדים. יש הרבה יותר מתחמי צימרים שמספקים אירוח במחיר הוגן וזול! רשמו בגוגל צימר זול ולא צימר יוקרתי ותגלו בעצמכם! אף אחד מבעלי הצימרים לא מקים צימר כי הוא מחפש מיליונים...הרב המכריע פשוט אוהב לארח. אולי חלק התעייף מלרצות את הקהל הישראלי. תחשבו על זה...!
טרי | 23.11.14
104.
צריך להוריד את המחיר ב 50% ולהכפיל את התפוסה
צריך להוריד את המחירים ל 500 שח ולהגיע לתפוסה של 50 עד 70 אחוז. המחיר הזה יורכב מ : 76 מע"מ+211 שוטפות+ 114 קבועות + 51 בנקים+48 רווח. אפשר לנסות לסגור דילים עם ועדי עובדים של מקומות עבודה גדולים במחירים הללו, כאשר מקום העבודה הולך לקראת העובדים ומקל עליהם לקחת חופשה בימי חול. זה יקטין גם את עלויות השווק והפרסום וגם יגדיל את התפוסה מעבר ל 50% המחיר צריך להיות 500 ש"ח ללילה באמצע השבוע, 700 ש"ח ללילה בסוף שבוע (חמישי עד שבת) ו 1000 שח לשני לילות בסוף השבוע. צריכה להיות עדיפות לאורחים מטעם ועד העובדים ואורחים מזדמנים יתקבלו רק על בסיס מקום פנוי בהתראה קצרה.
אחד העם | 23.11.14
103.
לגבי התחשיב - הערה חשובה
בתור מישהו שלמד ראיית חשבון וכלכלה, זה צורם. ראיתי את אותה טעות עקרונית גם בתחשיב על המסעדות שעשיתם לפני כמה ימים: את ההוצאות המשתנות יש להוריד מהמחיר ללילה (כנ"ל ממחיר מנה במסעדה). הוצאות קבועות + החזר הלוואות - לא מורידים ממחיר ללילה. התחשיב צריך להיראות כך: תפוסה ממצועת = 30% לילות לחודש בתשלום = 30 לילות כפול 30% = 9 לילות מחיר ללילה = 1,000 ש"ח כולל מע"מ מחיר ללילה ללא מע"מ = 847 ש"ח הכנסה חודשית ממוצעת לצימר יחיד = 9 לילות כפול 847 ש"ח = 7,623 ש"ח הכנסה חודשית ממוצעת ל-4 צימרים = 7,623 כפול 4 צימרים = 30,492 ש"ח הוצאות משתנות ללילה = 211 ש"ח הוצאות משתנות ל-4 הצימרים לחודש = 9 לילות כפול 4 צימרים כפול 211 ש"ח = 7,596 ש"ח רווח תפעולי = הכנסה - הוצאות משתנות = 22,896 ש"ח הוצאות קבועות (ביטוח, גינון, תחזוקה, הנהח"ש, ארנונה, כבלים, אינטרנט וכו') לפי תחשיבכם מדובר ב-8,208 ש"ח, למרות שלא ברור איך בדיוק זה מחושב (27% מההכנסה? ומה אם ההכנסה קטנה יותר, איך זה משפיע על ההוצאות הנ"ל?). בכל מקרה בוא נניח 8,200 ש"ח רווח לפני מס והוצאות מימון = רווח תפעולי - הוצאות קבועות = בערך 14,700 ש"ח לחודש הוצאות מימון = לפי תחשיבכם מדובר ב-101 כפול 36 = בערך 3,600 ש"ח לחודש רווח חודשי לבעלים לפני מס = 11,100 ש"ח כמובן שיצא לנו אותו דבר, כי אתם לא מפרטים הוצאות קבועות. אבל אם התפוסה עולה ל-35%, ההוצאות הקבועות לא משתנות כמעט והוצאות המימון לא משתנות בכלל, לכן הרווח ללילה יהיה הרבה יותר גבוה (847 פחות 211 = 636 ש"ח רווח ללילה לפני מס).
 | 23.11.14
102.
התחשיב די מדויק והתגובות מבהילות
כל המגיבים האומרים שהם רק מחפשים מקום נקי ונחמד להניח את הראש- או שאתם לא לקוחות צימרים בארץ או שאתם מיתממים. אני פרשתי מהמרוץ כשהבנתי שאין סוף לטרנדים ההזויים הנדרשים כל שנה כדי שהלקוחות לא ישתעממו חס וחלילה. אולי כשאתם נוסעים לחו"ל אז אתם מסתפקים בדרישות צנועות. כאן, בישראל, לקוחות מגיעים לצימר לא בשביל לטייל בסביבה אלא בשביל "לפנק, לפנק, לפנק". כל פעם הדרישה עולה ועולה. ארוחות גורמה לצימר, בריכה לכל צימר, ג'קוזי בפנים וג'קוזי בחוץ. אחוז קטן מהלקוחות שלי היו באמת טיילנים (בעיקר ממוצא רוסי). כל השאר הגיעו לחגוג עם בן/בת זוגם בלי להוציא את האף כמעט. והיו לי צימרים באחד המקומות היפים והמבוקשים בגליל. הרווח לשתי בקתות היה פחות ממשכורת ממוצעת, לפני החזר השקעה ובעבודה עצמית בלבד. הלקוחות היו מאד נחמדים אבל עלות מול תועלת לא שווה את זה. עברנו הלאה...
בעל צימרים לשעבר | 22.11.14
100.
התחושה שלי כבעל צימר היא שיש התנשאות של אורחים מסויימים
במיוחד מאלה שמגיעים ממרכז הארץ ,למשל מישהו כאן כותב שיש מקומות משלמים עבורם 1000 ש,ח ולא נותנים אפילו חלב,אני שואל בבית מלון נותנים לכם חלב? גם אם תלכו למלון ב-2000 ש"ח ללילה לא תקבלו חלב,אבל זה לא נכון בישוב שלי יש כ-30 בעלי צימרים ואין דבר כזה שלא שמים חלב,לא רק חלב,כולם שמים גם קפה,סוכר,תה,סבונים שמפו ובכניסה גם מבחר פינוקים כמו עוגות,פרות,שתייה וכדומה. פעם היו לי זוג שאמרו לי תגיד אצלכם במושב לא שמעו על קפה מגורען,(שמתי להם קפה נמס עלית,וקפה שחור) אני שהרגשתי את ההתנשאות שלהם,עניתי לה אל תקלקלי לך את החופש,אני אדאג לך לקפה מגורען,אחרי שעזבו הם שלחו לי מכתב התנצלות,כי גרמתי להם להבין שהם סתם מתנשאים,רבים מהאורחים שמגיעים אלינו,חושבים שאם אנחנו מושבניקים,אנחנו פרימיטיבים,ושרק במקרה הגענו לענף,ולכן הם מרשים לעצמם לזלזל או לכעוס על דברים שבבית מלון הם לא היו מעיזים לכעוס
אבי מהגליל | 22.11.14
99.
1000 ש״ח ללילה?? עדיף לטוס לחו״ל
יופי שלמו 1000 שקל ללילה (!!) כדי לקבל קוטג׳ וחביתה בבוקר. נו באמת!!?! העיקר שיש אשראי חוץ בנקאי שמאפשר זאת. במדינת השופוני זה ברור שכל ערס יוציא סכום כזה כדי להחמיא לחברה שגם היא בקושי סוגרת את החודש. לפחות סעו לחו״ל בכסף הזה, ראו עולם ורכשו קצת תרבות. תבינו שבארץ גונבים.
מי שמשלם מחירים כאלה הוא פראייר | 22.11.14
98.
ל-58 בעל הצימר (איתי)
על דבר אחד אני מסכים אתך - רבים פוסלים את הצימר כי אין בו "פינוקים". סיפור קצר: הייתה פעם משפחה נחמדה שכל שנה באנו אליהם (למעלה מ-15 שנים!) כי אצלם היה נחמד, שקט וגם זול יחסית. שנה אחת פתאום קפץ המחיר. למה? שאלנו. התשובה הייתה "רבים התקשרו והתלוננו שאין בריכה, אז בנינו, ושמנו גם ג'קוזי בחלק מהצימרים. אחרת אתה מפסיד קהל". הגענו לשם בכל זאת - אין יותר שקט כי הבריכה קרובה והתנחלו שם משפחות, המחיר יקר יותר ושווה או גבוה מהשאר באיזור והג'קוזי סותם חצי צימר ומאלץ להניח את התיקים במקום-לא-מקום. המשפחה המארחת נשארה נחמדה, אבל אנחנו הפסקנו לבוא לשם. וראה איזה פלא - אין הרבה אלטרנטיבות. בינתיים הפסקנו את החופשה השנתית בצימרים כי נמאס לנו כל פעם לחפש שעות ברשת מקום שיהיה במחיר שפוי ולא נגמור בו עם כאב ראש. רשמת 600 ש"ח - מתי באמצ"ש או סופ"ש? בינואר או אוגוסט? ובכלל, גם 600 ש"ח הם לא מעט... מבין אותך שהרבה רוצים ג'קוזי ו"פינוקים" אבל אלו שרוצים את השקט בלבד זוכרים עדיין את הימים שבהם צימר עלה 400-500 ש"ח ללילה.
יגאל | 21.11.14
96.
זורם איתכם-יש צימר אחד,הורדתי מחיר ל-450. עליתי לתפוסה מטורפת, כמה הרווחתי ? גרושים !
נעלה לתפוסה מטורפת ובלתי מציאותית של 20 יום בחודש. קיבלתי 7600 ש"ח אחרי מע"מ ! תורידו הוצאות ועם מה נשארתי ?! אני מתבייש אפילו להגיד... (כמובן שהמתחכמים יגידו לי "תבנה עוד צימרים")
בעל צימר | 21.11.14
95.
צימר בחווה בשוויץ,4 דקות נסיעה מאגם ברינץ , 65 מ"ר 2 וחצי חדרים ומטבח ו+מרפסת לנוף
של הרי האלפים הברניים ומפל מים אדיר במרחק 60 מ"ר נוף מהחלומות,91 יורו ל משפחה (זוג+2 מתבגרים) עלות 435 ש"ח ללילה (91 יורו) ,כל בוקר לחמנייות וקוראסונים טריים תמורת תוספת תשלום ,חלב וביצים כל יומיים שלושה טריים תמורת תשלום ,צימר נקי מרווח כלל אינטנרט וכל ' פסיליטיס' ,חלום. ס"הכ 12 לילות 1100 יורו . בארץ? אלוהים ישמור,שומר נפשו ירחק ,אין סיכו לדבר כזה.
אביהו | 21.11.14
93.
אנחנו אוהבים צימרים, בעיקר בצפון, בעיקר בשל הפרטיות, אבל
אבל!! אנחנו לא מסוגלים לעמוד בהוצאה של 1000 ש"ח ללילה בכזו קלות, זה מחיר מאוד יקר, לכן אנחנו מגיעים מקסימום פעמיים בשנה, בחודשי הקיץ והאביב,לא בחורף. ואם כבר אנחנו משלמים מחיר כל כך מוגזם, אז כן אנחנו מצפים לבריכה פרטית או מקסימום ל2 צימרים בלבד, לפרטיות, לניקיון יסודי, לארוחת בוקר טובה ואיכותית המגולמת במחיר, אטרקציות חינם בסביבה, ג'קוזי נקי, קירבה למקומות בילוי בצפון ואוירה יוקרתית בין היתר, כי אם כבר אז כבר. למרות שחבר'ה שכתבו לפני צדקו, כבר עדיף לטוס לחו"ל ל-3-4 ימים באותו מחיר מאשר לשלם לאיזה צימר מצ'וקמק ולסבול. וגם בסרט הזה היינו. צימרים שדורשים מחירים יקרים כאלה צריכים לספק שירותים המתאימים למחיר הזה!!!! רוצים עוד פרנסה?? בבקשה, תורידו מחירים דרסטית!! ותעשו מבצעים והנחות גדולות של הרגע האחרון, וכמובן - כשמגיעים אליכם - תשמחו!! ואל תעשו פרצופים כשיש דרישות מינימליות!! אירוח צריך להיות מכל הלב או בכלל לא!!
נ | 21.11.14
90.
אנשים אתם עלובים
אני קורא את התגובות ההזויות שלכם על המחיר באירופה ועל החזירות של בעלי הצימר בארץ ואני אומר לעצמי איזה מזל שהציבור כ״כ מטומטם. בזכותכם אפשר להרוויח המון כסף. באמת נראה לכם שמאות אנשים שונים שהם בעלי צימר משתפים פעולה ב״חזירות״? זה שוק חופשי והמון אנשים (כולל אני עצמי) שמחים לשלם 1,000 ללילה במקום מקסים. אף אחד לא מכריח אותי לשלם.
יו יו | 21.11.14
86.
אוי לעיניים שכך רואות
תמחור ארוחת הבוקר מתבצע (ומשולם) בנפרד. הכתב מציין שהמחיר ללילה בסופ"ש הוא 1,000 ש"ח. הבעייה היא שיש מינימום של שני לילות בסופ"ש. 52 שבועות, נכפיל ביומיים של סופי שבוע = 104 ימים. מתוך 365 יום בשנה נכפיל 104 ב 2,000 = 208,000 ש"ח. רק נתון זה מהווה כמעט 30% מהזמן בו משמלמים מחירי שיא. אך כאן, לא נלקחו בחשבון תקופות חגים, שלפחות חלקם נופלים באמצע השבוע - אולם המחירים בהם הם מחירי סוף שבוע מלאים. גם חלק מתק' החופש הגדול רלוונטית שכן משפחות רבות צריכות למצוא מה לעשות עם הילדים וחלקן שוכרות צימרים באמצע השבוע בתק' זאת. אם ציינתם את עלות ההקמה, למה לא ציינתם את ניכוי הפחת שאותו ניתן להפחית? כמה עובדים צריך בשביל 4 צימרים? עלויות קבועות הן לא עלויות משתנות: ויש לי עוד כל כך הרבה מה לומר על הנתונים המגמתיים שמוצגים כאן. חבל, זה מגמתי ולא מקצועי.
 | 21.11.14
84.
רוב בעלי הצימרים עובדים בשחור, ללא תשלומים למעמ, מס הכנסה או ביטוח לאומי
רוב הצימרים אינם משלמים ארנונה. התשלום על מים הוא נמוך כיוון שהם במושבים וקיבוצים (תעריף זול מאוד), התפוסה הממוצעת היא 50% ולא כפי שכתוב. אלה שתוקעים מחירים בוכים שהתפוסה נמוכה. תורידו מחירים ותעבדו 364 ימים בשנה.
אחד שיודע | 21.11.14
79.
איזה חישובים הזויים...
לכמה צימרים באחוזים באמת יש בריכה? לא זו של המושב, אחת פרטית שמשרתת ארבע חמישה צימרים. בקושי. וסאונה?? לדעתי זה אחוזים בודדים. הייתי בהרבה צימרים בחיים אחד היה עם בריכה, מעולם לא נתקלתי בצימר עם סאונה. ג'קוזי כן תוקעים בכל מקום, אף פעם לא נכנסנו אליו. מסכימה עם כל מי שכתב פה. תורידו עלויות תקבלו יותר לקוחות. זה שוק חופשי, מה לעשות.
רונית | 21.11.14
78.
בהשוואה לאירופה
בהשוואה לאירופה אנחנו יקרים! בשנה האחרונה שכרתי 4 פעמים דירות באירופה, אחת מהן במרכז העיר ברצלונה, שלוש האחרות באיזורים כפריים. בכולן היו שני חדרי שינה, חדר מגורים, מטבח ושירותים. אחת מהן הציעה ארוחת בוקר כלולה, שלוש ללא ארוחת בוקר. המחירים היו בין 80-120 אירו. איפה יש מחירים כאלה בארץ? מה יקר כל כך בארץ? ואולי לא יודעים לנהל את הצימר?
מ.ב. | 21.11.14
71.
למה? כי הישראלים משלמים. מאוד פשוט
הכל כלול ברודוס או טורקיה נותן תמורה הרבה יותר טובה לכסף. הקשקוש על כך שהישראלים אוצים ארוחות פאר הוא מגוחך כי אין בכלל להשוות את טיב ומגוון האוכל המוצע בהכל כלול למה שמגישים בצימר המפואר ביותר בארץ..על מה הם מדברים בכלל? למזלם של בעלי הצימרים לרודוס ולטורקיה יש לטוס אחרת איש לא היה פונה לימרים בארץ. ביום שבעקבה תהיה תחרות אמיתית נדבר...
רמי | 21.11.14
67.
חשבון לא מדויק
נחשב לפי הנתונים 1000 שקלים 10 ימים בחודש = 10000 שקלים. הוצאות שוטפות 2110 לחודש כיצד. 10 כביסות 250 שקלים 10 ארוחות בוקר 400 שקלים מים 300 שקלים תיקונים 200 לחודש 150 לחודש קניות. סב"כ 1300 וגם זה בספק. ארוחת בוקר עולה בין 15-20 שקלים לאדם. עלות אבקת כביסה 2 שקלים לכביסה. מכונה 2000 שקלים ל 5 שנים. לא חייבים טלביזיה גדולה ולא חייבים ג'אקוזי. גם בחו"ל יש עונות מתות ובכ זאת עוה כ 350 שקלים לזוג ללילה.
יוסי | 21.11.14
65.
הנה הצעה טובה להתחרות בבית המלון בחורף- ועניין התפווסה
רק לפני יומיים קיבלתי הצעה למלון 4 כוכבים באילת כולל טיסה ב- 380 שקלים לילה אחד . אם התפוסה זה הבעיה ובעצם לא באים אנשים אז למה לא להוזיל ל- 250 ש"ח לילה באמצע השבוע ותראו איך הם מתחילים להרויח הרבה יותר מהר . מלון לא מפסיד ב380 שקלים ללילה כולל טיסה?? בחורף צריך לבנות על כמות של אנשים ולא על איכות . גם בשביל לשמור על מוניטין ופירסום .
ירושלמי אוהב צימרים | 21.11.14
64.
כמה שטויות מגבבים בעלי הצימרים כדי לתרץ את מחיריהם המטורפים
1. ולבנות מלון בחו,ל זו לא השקעה אדירה? 2. מלון בחול לא משלם מעמ? 3. למלון בחול אין הצאות שוטפות וקבועות והחזר הלוואות לבנקים? 4. וכנל לחברות התעופה? ובכל זאת זול יותר לנסוע לחול ולא ליפול על צימר שממוקם ליד לול או רפת. תמיד אעדיף נסיעה לחול על פני הסחבקיה הדביקה והיקרה של בעלי הצימרים.
 | 21.11.14
63.
הזהרה בעניין ג'קוזי - חשוב!
אני לומדת בבית חולים, כאשר הגענו ליולדות שאלנו למה יש ג'קוזי (בחדר לידה טבעית) והוא כמעט ולא בשימוש , התשובה הייתה שאי אפשר לחטא את הג'קוזי ולכן חיידקים , הפרשות , שערות וכו' נשארים בצנרת , לכן לא משתמשים בג'קוזי - כדי למנוע הדבקות במחלות. אז בצימרים... זה בטח לא חיטוי של בית חולים אז כדי לכם לחשוב פעמיים האם להיכנס עליו.. לרוב בטח לא יקרה כלום אבל לנשים סיכוי מסוים לדלקת בדרכי השתן, שלא נדבר על איזה פטריה או מחלות עור - לא נעים. בכל אופן אני לא מתקרבת וגם לא ממליצה לאף אחד אחר. אז לא צריך בצימרים ג'קוזי. מספיק בריכה.
מאיה | 21.11.14
62.
בעלי הצימרים עדיין לא הפנימו
שלוקח 5-7 שנים להחזיר השקעה. מה הם חושבים לעצמם? בגלל שקוראים לה 'צימר' הם יכולים לגבות אלפי שקלים ללילה? באירופה משלמים עבור חדר ללילה ולא לפי מספר האנשים בחדר. תחייבו 200 שקל לחדר + 40 ש"ח לארות בוקר לגולגולת ובא לציון גואל. תפסיקו להתבכיין ולהיות חזירים! מגיע לכם שאין תפוסה מלאה. אני מוציא את הכינור הקטן מהבוידם ומזיל דימעה. אין שום ערך מוסף לצימר למעט נוף גלילי שאתו אפשר לקבל בצימרים דרוזים בשליש מחיר... שבוע טוב
יוסי צפוני | 21.11.14
58.
אל תקשקשו על הורדת מחירים
אני בעל צימרים בצפון - לוקח 600 שקל לזוג. אין ג'קוזי, אין בריכה, אין פינוקים מיוחדים. יש מקום נעים ויפה וארוחת בוקר מצוינת. והישראלים - הם לא באים. למה? כי אין ג'קוזי, אין בריכה, אין פינוקים מיוחדים. וכך קהל היעד שלי הוא תיירים, שמטיילים כל היום ורק צריכים מקום נעים לחזור אליו בערב וארוחת בוקר מצוינת לפני היציאה לדרך. אז אנא אל תקשקשו לי על הורדת מחירים כדי להגדיל את הביקוש.
איתי | 21.11.14
57.
מספרים מצוצים מהאצבע
חישובי עלות מעוותים,אי דיווח ואי רישום של נתונים נותנים תפוסה נמוכה. חוקי הביקוש ווהצע נעצרו בכניסה לצימרים. ארוחת בוקר משולמת בנפרש ושודדים ממך 100 ש"ח לארוחת בוקר מעפנה שאפילו בעל הצימר לא יאכל. מגיע לכם . 1000 ש"ח זה שוד. אני נוסע לחו"ל
לא הולך לצימר | 21.11.14
55.
עוד באירופה..... או כמה מילים על חזירות גלילית
נו באמת , באירופה רמת ההכנסות וההוצאות כולל מיסוי מע"מ ושכר עבודה , חשמל אחזקה ובינוי אינם שונים בהרבה מישראל. באיטליה ובגרמניה הייתי בצימרים (חלקם מדהימים עם בריכה, מטבח מצוייד, WIFI TV וכו) ומעולם לא שילמתי יותר ממאה יורו לרוב זה סביב 60-80 יורו. אגב טלויזיה 47 אינטש עולה כולה כ4000 ש"ח.... אני לא נכנס לצימר ישראלי מאז שעלו המחירים מעל 450 ש"ח שזה המקסימום ההוגן. הלכתי די הרבה אבל ב 10 השנים האחרונות מאז מחירי החזירות הגלילית - אני לא הולך לצימרים בצפון, יוצאת דופן אגב היא מצפה רמון. אגב הוצאות כביסה וניקיון 200 ש"ח???? הפעלת מכונת כביסה לא עולה יותר מ5-6 ש"ח ומה לעשות עבודת בעל הבית בצימר היא לנקות... יש גם בעלי צימרים הגובים 1000 ש"ח ללא ארוחת בוקר (ארוחת "מלכים" שמחיר מרכיביה מקסימום 50 ש"ח לזוג+ ילד
שלומי | 21.11.14
48.
בשוק נורמלי כשאין מספיק ביקוש המחיר יורד אבל בעלי הצימרים
לא אוהבים לעבוד . אם יורידו מחירים יבואו יותר ואז בעל הצימר ירגיש "עבד " כל השבוע לאומת זאת במחיר גבוה לא באים כ"כ אבל בעל העסק מרגיש מנהל ויש לו גם המון זמן חופשי לקטר על "הנופשים הקמצנים" מה שהישראלי הממוצע מאד אוהב. מאחר והוא במוד של לקטר אז אין לו כמובן מוטיבציה להשקיע בנופשים מה שמקטין עוד יותר את הביקוש וכו וכו. למעשה הבעלים מונחי רגש יותר מכלכלה. זו הבעיה.
 | 21.11.14
47.
מנסיון בעלי צימר
לא הזכירו את העובדה ששיש גניבות (!) מהצימר, השחתת ציוד והרס במזיד. לא הזכירו שלא ניתן לעזוב הבית בסופי שבוע וחגים. כרגיל- עם ישראל רק מתלונן. כל אחד מהמתלוננים יודע לדרוש טוב מאד שכר מוגזם עבור עבודתו כעו"ד, מתווך, אינסטלטור, מוסכניק, בעל עסק וכו', אבל להוציא כסף מהכיס עולה לו בבריאות.
בעל צימר | 21.11.14
46.
הפוך גוטה הפוך - תורידו מחירים התפוסה תעלה ותרויחו יותר
אני באמת מתפלא על בעלי הצימרים "אנשי עסקים" במקום להוריד את המחירים ולהעלות את התפוסה הם חושבים להרויח יותר על פחות אנשים לכן התפוסה נמוכה מאוד יש מושג בעסקים להרויח על ה"טרן אובר" ז.א. שבשיכלול כולל עדיף תפוסה גבוהה במחיר סביר ורווח נמוך יותר ואז הרווח עולה כי יש תפוסה גבוהה ואם אני משלם פחות על חבילה טובה יותר בחו'ל אז מדוע שאתארח בארץ ותחשבו על זה .......
hawk | 21.11.14
45.
הצגתם חישוב בעל הצימר, נציג חישוב הלקוח. השוואה נופש צימר ישראל-שוויץ
צימר איכותי בארץ, 1200 ש"ח ללילה (כולל המגב) סה"כ 1660 $ שוויץ לשני אנשים: טיסה לבזל, איזיג'ט 190 יורו לאדם רכב 35 יורו ליום צימר באגם אינטרלקן, 120 יורו ללילה. מחיר מסעדות כמו בארץ. סופר רגיל זול יותר מרמי לוי בארץ. סה"כ: זול יותר בשוויץ
יובל | 21.11.14
41.
סיפורי פוגי. בובע מייסעס. הביצה והתרנגולת בשיא תפארתם
לא כל אחד ולא לכל חופשה מחפש ג'קוזי או טלויזיה 50 אינטש. ארוחת בוקר טובה/סבירה יכולה להיות מתומחרת בנפרד מהצימר; לפעמים רוצים להתפנק ולפעמים לא צריך. חלק גדול מהתפוסה הנמוכה סיבתו במחירים הגבוהים - מחירים יותר סבירים יביאו יותר תפוסה - זה ברור. יש לי חבר שמפעיל כמה צימרים במדירה (אי באוקינוס האטלנטי, שייך לפורטוגל). הוא לוקח 60 יורו ללילה לתפוסה זוגית ו-70 לתפוסה משפחתית (כל הצימרים מתאימים ל-4). הוא לא מספק א. בוקר אלא רק מצרכים בסיסיים: חלב, לחמניות, תה/קפה. ואין ג'קוזי... וזה לקהל ממדינות אירופה שבהן השכר החודשי הממוצע פי 2 ויותר מישראל.
 | 21.11.14
40.
תפיסה לקוייה...............
אוהבים תמיד להשוות את ארצינו לעולם הגדול.... משום מה בנושא הצימרים, אנחנו כאילו המצאנו את הגלגל. מנסיון צימרים בחו"ל אינם מהווים תחליף להכל כלול, או לנופש פעיל, או נופש אקסלוסיבי, אלא בא לשרת מטרה פשוטה, אתה נוסע למטרה מסויימת, סקי, או בילוי באזור מסויים, או טיול, הצימר הוא מקום לשים את הראש ולישון בצורה סבירה. מי צריך את הטמטום שפימפמו בשם ג'קוזי ...... או בריכה.... או ארוחת גורמה, בעלי הצימרים חשבו שג'קוזי היא מילת קסם לפרובנציאליות הישראלית. מי צריך בריכת שלולית בצימר..... מי בא לאכול ארוחת גורמה בצימר. בעלי הצימרים חשבו שזה מה שקונה את הישראלי הלא פראייר והלא מטומטם (ככה אנחנו מתייחסים לכל העולם, הרי אנחנו תמיד הכי חכמים). בכל מקום באירופה שהמציאה את המושג צימר, הפונקציונאליות של צימר היא מינימאלית וכולם מבסוטים, רק כאן המומחים הגדולים המציאו טמטום שקונה חלק קטן מהאוכלוסיה ומקטרים........... תורידו את הטמטום, תנו יחס אדיב וארוח סביר ומינימאלי כמו באירופה, תורידו את ההשקעה ב 50% ואת המחיר ב 50% ואז דברים ישתנו. צימרים לא היו לפני 30 שנה בארצינו הקטנטונת ואף אחד לא חשב שזה נחוץ (שעתיים נסיעה ואתה בבית מכל נקודה). תשאירו את הבריכות הספא והגורמה לתשתית אזורית (אטרקציות מים, מסעדות ובילויים בכל אזור) ותחזרו לבסיס, לספק מקום לינה סביר עם יחס חם. הכשלון ברור, הענף פשט את הרגל מתחילת הדרך............. אין צורך בכתבה ובפירוט שמבליט את הטמטום, 1000 שקל ללילה, מגיע למי שמזמין צימר.
אהוד | 21.11.14
39.
מתייחס לתגובה-בעלי צימרים מספרים: "הצרכן הישראלי מגיע לצימר ומצפה ...
אז אוליי הצרכן צודק עם מחיר כזה ללילה. כל מה שהזכירו בעלי ההצימרים אלו דברים שנקנו מראש. לדעתי גם כיסו את מחיר הקנייה לאחר מספר ביקורים. בעלי הצימרים רוצים להרוויח כאילו קנו את זה אותו במיוחד ללקוח לאותו ביקור וזה לא כך! אם שכתוב בכתבה נכון אזיי מחיר ארוחת הבוקר למשל גלום בהוצאות שוטפות ולא נראה שהמחיר העלות הוא יותר מעשרה שקלים,כך לפי המצויין בטבלה. לגבי שאר הוצאות שוטפות זה כמו בכל בית.משלמים מראש כדי שיהיה.אם מתקלקל אז מתקנים.בדרך זה לא קורה.לא ביוב ולא בעיות חשמל וכו. למי שיש בעיות מן הסתם לא השקיע ולא אכפת לו מהמוצר.גם את יידע הלקוח. תורידו מחירים ויבואו יותר ובהצלחה בלי קשר לתגובה שלי.
ניר | 21.11.14
36.
סיפורים מהצימר כתושב הגליל יצא לי לראות לא מעט מושבניקים שהתקיימו רק מחקלאות
ולאחר שהקימו את הצ'ימרים לפתע התעשרו והחלו לנסוע במכונית יוקרה לכל בני המשפחה הגדילו את הבתים בצורה מנקרת עיניים אז שלא יספרו שהם מסכנים ומי שמוכן לשלם את המחירים שהם דורשים בעבור צימר שתקוע בין לולים עם הרעש והסרחון שיהנה
R | 21.11.14
35.
לפי החישוב שלכם, הרווחיות היא 30% אחרי כל ההוצאות
איפה פה בדיוק הבעיה? וכמו שאמרו המגיבים בפייסבוק: אם בעלי הצימרים יורידו מחירים יהיו להם יותר אורחים ואז התפוסה תגדל. אבל בעלי הצימרים לא רוצים לעשות את זה מתוך חזירות לשמה. ועוד דבר: במרבית הצימרים אין טלוויזיה 50 אינץ', בריכה וכדומה. רחוק מאוד מזה. ממה ששמעתי - מרביתם די מוזנחים, והבעלים די לא נחמדים. בתנאים הללו - ממש עדיף לנסוע לחו"ל באותו מחיר. אני נוסע לחו"ל ארבע פעמים בשנה ולא יכול להרשות לעצמי מחיר של צימר או מלון בישראל.
סגולה | 21.11.14
33.
ואם המחיר היה 350 ש"ח ללילה לא היה מעלה את התפוסה ?
ולא פי 3 אלא ביותר, והרווח היה עולה ביותר ותקופת החזר ההשקעה מתקצרת והרווח הנקי עולה ? וכל ההוצאות המפורטות, לא מפחיתות את הסכום עליו חל מס ("הוצאה מוכרת") ? והמע"מ לא מתקזז ? מפורט, אבל פשטני מדי. אם זה להבאת הטענות - בסדר. אם זה להבאת המצב לידיעת הציבור - לא קרוב דיו לאמת כדי להוות משהו להסתמך עליו.
שי לשר (Lasher) | 21.11.14
31.
איזה שטויות כתובות פה בכתבה הזאת
השטות הכי גדולה זה סעיף של החזרת הלוואות הרי החזרת הלוואה ורווח זהו בדיוק אותו הדבר זה כסף שהם מרוויחים ומשלמים עבור רכישה של נכס/עסק שיהיה שלהם לתמיד. 211 שקל הוצאות שוטפות ללילה זה גם סכום שהוא פשוט לא נכון ב211 אפשר לקנות לפני כל אורח שמגיע מצעים ומגבות חדשות ולזרוק אותם לפח ועוד ישאר להם כסף לקניות לשתי לחמניות שהם מגישים בבוקר.
דני | 21.11.14
30.
הורדת מחיר=עלייה בתפוסה
איך בעלי צמר באוסטריה מצליחים להרוויח על 30 אירו ללילה לאדם?! כלומר 300 ש''ח לחדר ללילה כולל ארוחת בוקר צנועה? מי אמר שצריך בריכה בכל צימר?? צריך בריהכ אם רוצים לגבות 1000 ש''ח, אבל אם בונים על תמחור הגיוני מראש, אז לא צריך. יתכן מאוד וההוצאות שלהם פחותות, אבל נראה לי שהם גם מוכנים לעבוד בשביל מעט כסף, לעומת המנטליות הישראלית הגורסת ש"בשביל סכום כזה לא שווה לי לצאת מהמיטה". לגבי החישוב הכלכלי - לא מבין למה לסגור - אם ההשקעה הקבועה כבר נעשתה, למה לסגור כל עוד תזרים המזומנים חיובי? למה לא להוריד מחירים? עדיף חובות? ארנונה לא משלמים אם אין אורחים?
אוסטרו-הונגרי | 21.11.14
29.
חישוב לא כ"כ נכון
קודם-את המע"מ מורידים בסוף אחרי ההוצאות ולא על כל ה1000 ש"ח דבר שני, לא נתקלתי בצימר עם טלויזיה "50. גם אין צורך בכל צימר לגקוזי. או שעושים גקוזי חיצוני משותף לכמה צימרים (אין תפוסה מלאה אז אין בעיית התנגשות, ואם כן-דרך נהדרת להכיר אנשים חדשים) או שעושים רק בחלק מהצימרים ונותנים אופציה יותר זולה בלי גקוזי. העיקר בצימר שיהיה נקי ומסודר, מטבחון פשוט ומצעים ומגבות נקיים. וכמובן ארוחת בוקר נחמדה- לא צריך יותר מידי להשתולל על זה
ראובן טמיר | 21.11.14
26.
צימר בגרמניה= 40-60 יורו לחדר!!!כולל ארוחת בוקר(בלי טלויזיה 50 אינץ ובלי ג'קוזי) אבל עם
מקום נקי ומצוחצח+ אדיבות. כלומר חמישית מחיר!!!!! מי צריך טלויזיה 50 אינץ בחופשה? מי חייב ג'קוזי? תנו ארוחת בוקר טובה מקום נקי מיקום טוב בלי טלויזיה ובלי בריכה וקחו 250 ₪ ללילה. אחרי זה תדברו על תפוסה רווח והוצאות הקמה.
ירון | 21.11.14
25.
בגליל יש יותר צימרים מביער השחור הגדול פי 3 ממדינת ישראל
כל משפחה קבלה אישור לצימר או שמונה בחצר בלי פיקוח ובלי תכנית כלכלית. חלקם גובלים בלולי תרנגולות או רפתות מסריחים. השאר לא מטופלים. כשהם חדשים הכל טוב ויפה אבל תוך 3 שנים הם בלתי ראויים למגורים. בקיצור, לא כל מושבניק יכול להיות מלונאי ואין כסף קל בתחום
אודי | 21.11.14
24.
כמו רוב בעלי הדירות המלונות וכמובן הצימרים החזירות בגלל ממשלת הזדון שמרשה..
אם בעלי הצימרים היו רוצים תפוסה מלאה כל השנה הם היו צריכים לעשות מבצעי חורף ובטוח היו ממלאים את הצימרים אך הבטן הגדולה והחזירות היא כל כך גבוהה .מדוע יש נופשים בחו"ל במחירים של 300 $ כולל טיסות לסוף שבוע מחוץ לעונה ?כי אותם מדינות מבינות שכדי לתפעל את המלון כל השנה הם חייבים לצאת במבצעים ולא לשחוט את הציבור הפראייר כל השנה..
שונר | 21.11.14
23.
אז איך בחו"ל זה לא קורה?
לא יעזרו התירוצים - אם בחו"ל (במדינות מערביות) מצליחים להרוויח בלי "לקרוע" את הצרכן, צריך להבין מה ההבדל. אם בחו"ל יודעים להשיג תפוסה יותר גבוהה (דרך פרסום, מחירים נמוכים, אטרקציות) אז זה פשוט אומר שלא כל אחד יכול לנהל עסק תיירותי, ואין סיבה שאשלם על חוסר המקצועיות של המנהל הישראל. ואם הבעיה היא יוקר המחיה (כלומר שבעל הצימר הישראלי משלם יותר על הבניה, יותר ארנונה, חשמל וכו') - אז שלפיד יתכבד לעשות חשבון מה עדיף לו, להמשיך לקרוע אותנו עד שנגרום למיתון... או להוריד את המחירים הנ"ל כדי לעודד קניה.
לא קונה | 21.11.14
16.
זו בדיוק הטעות או בעת ההטעיה של בעלי הצימרים הרלוונטים
רוב האורחים לא מתעניינים בכל הפאר הנ"ל... היינו מסתפקים בסטנדרט הרבה יותר נמוך אבל עם מחירים תואמים לרוב בעלי הצימרים זו ההכנסה היחידה ובאופן אנושי הם מעוניינים למקסם רווחים וזה בלשון המעטה כדי לא לאמר רודפי בצע :)
גיא | 21.11.14
11.
הכותרת הנכונה "בעלי צימר מצ'וקמק, בלי תנאים רוצים לקבל המון כסף"
מה אכפת לי כצרכן מהעלויות שלהם ומהרווחיות שלהם? יותר זול היום לטוס לאירופה - לשכור רכב לישון בצימר מפנק עם ארוחת בוקר מעולה לשלושה ימים. מאשר לשכור צימר מעפאן לסופ"ש בארץ. לדעתי פראייר מיש שמשלם על צימר ישראלי יותר מ 250 שקלים ללילה. כי פשוט לא מקבלים כלום - כנ"ל בתי המלון. אם המחיר היה מוזל - הם היו משכירים את הצימר כל לילה במהלך השנה.
 | 21.11.14
7.
אילו מחירים לא סבירים למרבית המשפחות בארץ.
אנחנו זוג+3 ילדים. איננו יכולים לשלם 1000 שח ללילה. אנחנו מסתפקים בקמפינג, או מקום ממש זול. נשלם 500-600 שח ללילה למשפחה של חמישה, ולא קל למצוא מקומות כאלה. כאשר גרנו בארה"ב בקלות מצאנו מקומות שווים ב 380 שח למשפחה (100 דולר ללילה), כולל ארוחת בוקר. שם יכולנו לטייל. בארץ, אנחנו לא יכולים לטייל. אגב, על הנייר, אנחנו משפחה ממרכז הארץ, 2 בני זוג עובדים, עשירון תשיעי. רק שההוצאות השוטפות כלכך גבוהות, (אפילו שחיים עם רכב אחד למשפחה) שלא נשאר כסף לזה.
ומצד הצרכן | 21.11.14
5.
צימרים בישראל יותר יקרים מכל העולם
ניראה לי שזה אותו הכתב של מחירי הפסטה במיסעדה בתל אביב למה זה צריך להיות בעיה של הצרכן שיש תפוסה של 30% בשנה ובגלל זה מחיר הצימר כל כך יקר אוליי אים המחיר ירד ב30% התפוסה תעלה ב60% ואז כולם יהנו אבל לא פה בארץ רוצים להרויח כמה שיותר וכמה שיותר מהר יש מספיק פריירים
rafi | 21.11.14
2.
צימרים ומחירים..
כמי שאמון ומכיר ויודע לא מעט על צימרים בגליל,חלקם הקטן של בעליהם הוגנים במחיריהם.חלקם כבר נטשו מזמן את הצימרים ובחלקם כבר ויתרו גם את התענוג בלהכין ארוחות בוקר למבקרים,הם כבר מעסיקים איזו אשה שבבקרים מכינה ארוחת בוקר לכמה מבעלי הצימרים. בקיצור..בעלי הצימרים שלנו אינם כמו בעלי צימרים באירופה אצלם זו מסורת רבת שנים ואצלנו מבקשים להתעשר תוך שנה. צריך להיות בעל נפש של מארח אמיתי,להכין באהבה ארוחת בוקר,להיות נחמד ולתת שירות כמו שצריך,בבוקר להכין את הצימר ולשטוף ולנקות שיהיה פיקס ולא לתת למטיילים שבאים חור מטונף.בקיצור..להיות בעל צימר לא חייב להיות מיליונר מאיתנו,מתח רווחים קטן שיהיה להם ורק ככה יבואו אליהם.
עאדל מהכפר השכן | 21.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת