אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טיילור סוויפט: חידה מוזיקלית

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
טיילור היא הרבה יותר מבן אדם טוב
אני רוצה להתייחס לכמה מהתגובות שמתחתי, אלה שמציגות אותה כמישהי "פשוט נחמדה". אני סוויפטית כבר הרבה זמן ואני מכירה טוב כמעט את כל הסיפורים שסובבים את הקריירה שלה, ואפשר לראות דפוס קבוע ומחושב. טיילור היא באמת בן אדם טוב, בגלל זה היא רוצה להדגיש את החלק הזה באישיות שלה, ולא להיות עוד זמרת נוטפת סקס. אז ברור שהיא לא עוד צעירה שנותנת לאנשים הרבה יותר מבוגרים ממנה לנהל אותה. היא יודעת ללכת על הקו הדק בין כוכבת דיסני לילדות לבחורה בוגרת ומחושבת. בגלל זה אני אוהבת אותה, לא כי היא מגיבה לי על תמונות.
שרון | 24.12.14
22.
קבלו כמה תיקונים (ועוד קצת מידע על טיילור):
היי, תקשיבו, זה ש-א-ת-ם לא חושבים שהיא יפה לא אומר שזה נכון... טיילור יפה מאוד. למרות שזה לא מה שמשנה. מה שמשנה זה שהיא בן אדם מדהים (רואים בריאיונות איתה ובשיחות שלה עם מעריצים), היא בן אדם מאוד אינטילגטי, מצחיק, מעניין, נחמד, והיא תמיד עם הרגליים על הקרקע... היא בערך הבן אדם היחיד בימינו שלא עושה דברים שערוריתיים וכל זה. היא אוהבת להפתיע את המריצים שלה והיא מכירה הרבה מהם באופן אישי... והיא אוהבת לצייר (וטובה בזה) ולקרוא, ולא מתביישת להראות את זה ולעודד אנשים לקרוא. היא גם שומרת יחסית על צניעות, ואף פעם לא חושבת שהיא יותר טובה מאחרים וזה מה שאני אוהבת בה: היא תמיד תישאר אותו אדם מדהים שהיא עכשיו. את זה לא ממש ציינתם. את זה שהתהילה לא שינתה אותה. חבל. טיילור היא באמת אדם מדהים :) נ.ב. אומרים סוויפטים, לא סוויפטרים... חחח ואני סוויפטית, בערך מתחילת השנה. להתאחד כל הסוויפטים ;)
 | 01.12.14
20.
אני מעריץ את טיילור סוויפט
הכתבה שלכם על טיילור סוויפט היא די מאוזנת אך מודגש בה כמובן בעיקר ההיבט הכלכלי . אני אדם מבוגר למדי שעוקב זה כמה שנים אחרי עשייתה, לא מפני שאני אוהב במיוחד את המוזיקה שלה אלא מפני שאני מעריץ את אשיותה, את דבקות במטרה שלה מאז הייותה ילדה קטנה, המוכנות שלה לאכול קש ולא להתיאש ולתת לחברת טקליטים מסויימת לנצל אותה בגיל 14ככותבת מוזיקה במשך שנתיים תחת הבטחתם לתקליט בעתיד ,דבר שלא התגשם כי היא פשוט עזבה אותם, אני מעריץ את מוכנות שלה להדחף כנערה לכל חור שבו אפשרו לה לשיר,את הלחץ שהפעילה על הוריה כדי לעבור עם כל המשפחה לעיר ממפיס שהיתה אז מרכז תעששית המוזיקה הקלה. אני מאמין שהיא בחורה נחמדה ואוהבת ויחסיה עם הקהל שלה הם אמיתיים ולא רק טריק שיווקי. היא פשות בחורה נאה ומוכשרת מאד בכמה תחומים כולל יחסי אנוש. מה לעשות, לא תמיד הכל רק ביזינס.
lion | 29.11.14
15.
תגובה ל-4
כתבת תגובה ארוכה ומנומקת, עם 0 התייחסות למוזיקה עצמה ו100% התייחסות לכל השטויות שמסביב... המוזיקה עצמה ברמה מאוד נמוכה, כיאה למוזיקת פופ שפונה למכנה המשותף הנמוך ביותר. בסופו של דבר זה מה שחשוב, לא המילים, לא הקליפים, לא הרכילות ולא הכסף, המוזיקה! והיא פח!
חופש | 29.11.14
14.
מלקרוא רק את הכותרת, רואים שפספסת בגדול
מעבר לכך שניתן לשמוע שהיא לגמרי לא אשת עסקים ממולחת או אינטיליגנטית באופן ייחודי מכל ראיון איתה, כל מי שמבין יודע שיש לה מפיקים מוזיקאלים של מיליון דולר, שהפכו כל שיר מונוטוני ומשעמם ללהיט פופ טרנדי. וזה נכון שהיא במציאות נראתה פעם לא משהו מיוחד, כיום יש לה לוק ברבי אמריקאי מלוטש וטבעי, ובהשוואה לקלחת המזרח תיכונית שבו אנו חיים, היא לא נראת פחות מנסיכה אשכנזית.
סטודנט | 29.11.14
7.
יש עוד היבטים בה שלא מדוייקים בכתבה
השירים שלה הם בד"כ לא שירי אהבה סכרינים. חיי האהבה שלה הם די מתוקשרים (היא יצאה עם בחורים מאוד מפורסמים) וכנראה שגם נזרקה הרבה פעמים. חלק גדול מהשירים שלה הם שירי נאצה לאקסים שלה. זה כנראה לא משהו מחושב מבחינת בניית התדמית, אלא פשוט מה שהתחשק לה לכתוב עליו באותו רגע. וזה גם מחזק את העניין שהיא לא עד כדי כך מחושבת, אלא פשוט כנראה בן אדם נחמד שנשאר עם רגליים על הקרקע.. וזה משתלם. אגב, אני לא אותו אדם מתגובה מס' 1..
דן | 28.11.14
4.
למגיב 3 (ג'ו מתל אביב)
יכול להיות שהמוזיקה שלה משעממת אותך, אבל היא לחלוטין לא "קליעה למכנה המשותף הנמוך ביותר". להפך - טיילור סוויפט מצליחה כל כך בגלל שהיא כמה רמות מעל המוזיקה הפופולרית בימינו, מוזיקה שעוסקת בעיקר במסיבות, יחסי מין, סמים ואלכוהול. והיא עושה את זה בלי להתפשט כמו שעושות כל הכוכבות בימינו, ובלי שערוריות של תמונות עירום או סמים. אבל הדבר הכי חשוב זה שהיא כותבת את מילות השירים שלה בעצמה, שירים שלא מוכתבים לה לפי מה שהמנהל שלה חושב שימכור הכי הרבה, ולא סתם היא זוכה שוב ושוב בפרסים על כשרון הכתיבה שלה (בתאכל'ס מבחינה ווקאלית היא לא מתקרבת לזמרות אחרות). המילים הן מה שמושך את האנשים ששומעים את השירים שלה, ולא הגוף שלה (ריהאנה/ ביונסה) או הפרובוקטיביות שלה (מיילי) ולדעתי זה עדיף כי היא מראה שאפשר להצליח בלי להפוך לקריקטורה ובלי להחצין מיניות נוטפת - שאם נודה, היא המכנה המשותף הנמוך ביותר.
איש | 28.11.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת