אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לפיד: "איך נתניהו יכול לתקוף את תפקודי כאשר הוא אישר את כל הדברים שעשיתי"

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
ביבי שם את לפיד שר אוצר. הוא יכול לבוא בטענות רק לעצמו.
ואחרי שהוא דחק את לפיד לפינה ובסופו של דבר הכריח אותו לקחת את התיק אם הוא מעוניין לצאת עם תיק נורמאלי, כול המשחקי כוח של ביבי עכשיו ניראים סתם מעפן. ביבי בעצמו לא יודע איך לפתור את הבעייה בשוק הדירות. גם הוא סתם מדבר עכשיו על רעיון שהוא ראה באינטרנט שעליו חשבו מתנגדים למע"מ 0. זה מה שאנחנו מקבלים על זה שאנחנו בוחרים פוליטיקאים של פייסבוק. ביבי, בנט ולפיד, שהדעה שלהם משתנה לפי הכותרת הראשית היומית.
tbh | 02.12.14
13.
רק פתק לבן בבחירות הבאות!!!!
אם העתיד שלכם ושל הילדים שלכם חשוב לכם, חייבים להזכיר לאגואיסטיים בממשלה, שהם משרתי העם, לא להפך. פתק לבן באחוזי הצבעה גבוהים יוכיח לפוליטיקאים שנתקענו איתם, שאנחנו בעל הבית ולא הם ושריבים בממשלה לא ייפתרו על חשבון הציבור. זאת הדרך הכי לגיטימית שלנו להביע את דעתנו והיא ניתנת לנו רק בבחירות.
אסף | 02.12.14
12.
פניה על שר האוצר מר לפיד
מר לפיד הנכבד. טרם בחירתך הבטחת פוליטיקה אחרת. הוגנת יותר ומכובדת יותר. מה עם ממוש הבטחתך? האם לאור השתלחותך מעל דפי האתר בנבחר ציבור שהוא בעל ידע וניסיון רב משלך,בעל דרגה גבוהה משלך , הינה הדרך האחרת אותה הבטחת שתהלך בה? אני בטוחה שקהל בוחריך ישפטו אותך על דרכך ויגזרו דינך ביום הבחירות אתה אינך חייב להסכים למהלכיו הפוליטיים של ראש הממשלה אבל הוא ידוע ומוכר כאיש כלכלה טוב שעדיין יש לך הרבה מה ללמוד ממנו.! אתה כאדם חסר ניסיון בתחום עליה הופקדת אינך מאזין אפילו ליועצך ממשרדך שלך, אלא הולך אחר הטיית יועצך החיצונים.וכל זאת כדי בשל דמגוגיה וכפיפת מרפקים בלבד! בך תלויי ועומד אם תתקיימנה בחירות אם לאו. לכן עצתי לך מר לפיד חסר הניסיון והידע בתחום, חזור בך מאותה פוליטיקה ישנה, דחה הצעותיך לזמן מה ותשקול אותן מחדש ואל תתן ידך לבחירות טרם זמנן, כי הבחירות הנ"ל יביאו הרס וחורבן לכלכלה הישראלית שבינתיים כלל לא הצלחת בה ותן סיכויי לבעלי ניסיון רב יותר ממך.
חיה לאה  | 02.12.14
7.
מצטייר כמדינאי אחראי, לא פוליטיקאי בשקל
יש בי חלק שמקווה שלפיד היה פוליטיקאי קצת יותר אגרסיבי, הבעיות של מעמד הביניים כל כך חמורות שצריך מרפקים מושחזים כדי לפתור אותן. אבל אז אני נותן מבט אחד בכל חבורת הזבל של הפוליטיקה הישראל, ובראשה ביבי, ובא לי להקיא. במחשבה שניה עדיף שלפיד יהיה עדיין קצת טירון פוליטי, אבל שאפשר לפחות להאמין למה שהוא אומר.
 | 02.12.14
5.
אין ימין אין שמאל אין עתיד
אין תקוה אין חזון, אין דיור, אין כלכלה, אין צבא, אין גיוס חרדים (הוא העביר חוק, נו אז מה? מישהו מהם התגייס? מישהו הלך לכלא?) אין ירידת מחירים במזון. אין כלום. יש יהיר אחד מעל כולם, שנושא לפיד כבוי. יש מדינה בלי לאום, שנושאת את שמה לשווא.
אבנר בלי נר | 02.12.14
2.
רוב הקבלנים זה ליכודניקים לא? חלקם בטח עשירים מאוד והפכו לחברי מרכז לא? השוק הקפוא פגע במכירות
של כל היזמים והקבלנים ואני מניח שהם לא אהבו את זה. הם הבינו כנראה שצעירים במקום להתנפל על דירות, ישבו בבית שכור ויחכו שיהיו מספיק דירות שנכנסות להגדרות של חוק מע"מ 0%, ויחכו עד שיזכו בהגרלה אם צריך, כי ההטבה של 240,000 שקל שווה מבחינתם לגור בשכירות שנה ואפילו שנתיים (ואפילו שלוש...) יכול להיות שהם הפעילו לחץ על ביבי וביקשו ממנו שבכל מחיר יבטל את החוק הזה? יכול להיות שאיימו לא לתמוך בו ובמקורביו במרכז המפלגה?
דניאל שחף | 02.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת