אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מתחת לשולחן: אלו הם הענפים המושחתים בעולם

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
גם בישראל זה ככה - שחיתות בגז, בחשמל, בתחבורה, בתשתיות ובבניה
בגז - תשובה ונובל מסובבות את הממשלה ואת התקשורת לעשות מה שבה להן- מונפול חוקי. בחשמל - החברות הפרטיות יחד עם הממשלה מביאות את חברת החשמל לפשיטת רגל על ידי העברת כספים ממנה אל הפרטיות - וכמובן שמי שיתקע עם החוב זה אנחנו. בתחבורה - תראו איך בונים רכבת לאילת ולכרמיאל אבל אנשים ברמת גן ובבת ים תקועים בפקק לתל אביב מרחק נסיעה של 5 ק"מ. מדינת חלם לא סוללים שבילי אופניים כי זה רק לקבלנים. - השחיתות בעיריות - קבלנים שבונים למיליונרים ומעלים זכויות בנייה עם קומבינות. ועל הכנל מנצח ביבי, רואה ואוכל גלידת פיסטוק. לא מקדם שום דבר למיגור השחיתות. הוא לכאורה זך כשלג, יגמור כמו אולמרט.
יוסי | 01.01.15
12.
הייתי בוחרת את חברות הטיולים המאורגנים
כל פעם שהועד שלכם מארגן טיול לחו"ל אתם יכולים להיות בטוחים ש: א. האנשים בועד כבר נסעו ב. הם נסעו בחינם (וכנראה גם עם בני הזוג) ג. נתנו להם חדר VIP במלון ואת המדריך הכי מוצלח בחברה שלא נדבר על השוחד ה"רגיל" של לשחד את המלון כי אחרת הם לא מספקים את האוכל בחדר האוכל, חנויות שנותנות מתנות למדריכים על כך שהביאו עשרות לקוחות כדי שיבואו שוב, וכו'. ואם מדובר במישהו שמארגן לקבוצת חברים טיול מאורגן אז ממש נותנים לו כסף פר אדם.
. | 03.12.14
11.
תמיד יהיה שחיתות?
אם אתה בעלים של מפעל ואתה משלם לעובדים שלך יותר משכר המינימום, מקים מתחם לילדים של הנשים שעובדות במפעל שלך, בזמן שחברה אחרת מייצאת את המפעלים שלה לסין - אתה פושט את הרגל. אז מה זה לעזאזל אתיקה והגינות? איך אפשר לדבר על להיות ישר בעולם כספי? אם היה לחברות אכפת מבני אדם יותר מאשר רווח, הם לא היו מכניסים לנו רעלים למזון, ומזהמים את האוויר שאנחנו נושמים ואת מי השתיה שלנו. יותר קל להצביע על אשמים, ולחפש את "האנשים הרעים". אבל זו המערכת הכלכלית, שמתגמלת אנשים להתנהג בצורה הזו. אם אתה מגדל את הילד שלך, וכל פעם שהוא עושה מעשה טוב אתה תוריד לו כאפה מצלצלת וכל פעם שהוא פוגע במישהו תתן לו ממתק, אתה תגדל פסיכופט. במערכת שלנו, אם אני אהיה טוב לב ובעל נטיות הומניות, אני לא יכול להישאר בעסקים. אנחנו צריכים מערכת כלכלית חדשה שבה אנשים לא יצטרכו לרמות אחד את השני בשביל להרוויח. אנחנו צריכים משהו בסגנון של פרויקט ונוס.
כפיר | 03.12.14
9.
איזה מגיבים צרי אופקים
ישראל ממש לא מושחתת בהשוואה עולמית. תבדקו: יש מדד שחיתות עולמי = Corruption Perceptions Index ישראל מדורגת 36 מתוך 175 מדינות (כש-1 זה הכי פחות מושחת) ומתוך ניסיון אישי, השחיתות בישראל היא מאוד מאוד מוגבלת. בשתי מדינות שגרתי/גר בהן, כל שוטר, שופט ופקיד הם מושחתים בפוטנציה. בישראל - רק אחוזים בודדים.
 | 03.12.14
5.
בוקררררר טוב וואו איזה גילוי....תתעוררו זה כאן מאז ומעולם
נסו להגיש מכרז במנהל מקרקעי ישראל, נסו להשיג משרה ממשלתי ע"י מכרז, נסו להוציא תו תקן במכון התקנים הישראלי. נסו להקים עסק במקום שכל פקידי העיריה מושחתים ומדובר בעיריה יהודית!!! בקיצור בישראל חברים אם לא באת עם מזוודה עמוסה בכסף אין לך סיכוי. אפריקה עוד תלמד מאיתנו..הכל מתושת על בסיס אימא רוסיה . ואני מוכן גם לעמוד למבחן בעניין נסו אותי
shok | 02.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת