אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המזל"ט של השכן גבוה יותר

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
מר גיורא ענבר לא באמת מבין על מה הוא מדבר
מר גיורא ענבר לא באמת מבין על מה הוא מדבר. אני בטוח שהוא איש רב זכויות ופעלים אבל הוא לא מבין שאפשר לבנות את הדברים האלו די בקלות בבית ואז הוא יכול לשכוח מרגולציה ורישויי... אגב, את האדיוטים שמטיסים מעל אנשים (בייחוד באולמות) צריך לזרוק לכלא.
לוחה | 07.12.14
15.
כתבה שנועדה ליצור היסטריה ולדרוש רישיון על כל דבר בחיים
ולגרום לביורוקרטיה לחנוק לנו את החיים. אבל החיים חזקים יותר , ושום רישיונות מגוחכים לא יעצרו את החיים רישיון להחזיק כלב רישיון להעיף זיקוקים רישיון לנסוע על אופניים חשמליים רישיון לדוג בים אסור לישון בטבע אלא רק בחניונים אסור אסור אסור
 | 06.12.14
12.
מזל"טים + מאגר בימטרי = וף הדמוקרטיה . אל תתנו אצבע לביומטרי
משרד הפנים שמפיק לכם תעודות זהות חכמות שומר במאגר ממוחשב נתוני תווי פנים של כל אחד שמנפיקים לו תעודה כזו (בנוסף לטביעות אצבעות). כעת צריך רק שינוי בחוק (בחסות מפלגות ימין פאשיסטיות וח"כים כמו דנון, חוטובלי, בנט, שקד ועוד רבים ו"טובים") שכמובן יהיה בעל כסות של שמירת בטחון הציבור. לפי החוק החדש כל הפגנה "בלתי חוקית" (מי מגדיר מהי הפגנה חוקיץת?) תצולם בעזרת מזל"ט כזה, שיצוייד במצלמות מצועיות, ובעזרת המאגר הביומטרי יופקו מהצילומים פרטי כל המשתתפים - כולל אנשים שסתם במקרה עברו במקום. העונש לא חייב להיות חמור כמו באיראן (כלא ממושך או מוות) מספיק ברירת קנס של 5000 ש"ח כדי לחנוק כל אפשרות להפגנה כזו, ולהרס הדמוקרטיה.
יובל | 05.12.14
10.
באתר ebay קיים כלי להפלת מזל"טים כאלה בגרושים
ולמעשה ניתן לייצר את הכלי בבית ולהפיל כל מזל"ט עד למרחק 750 מ' מהחלון שלכם. כלי הריסוק לא מופיע בשמו כי אסור למכור שם נשק אך נסו במילים קרובות ותיווכחו... חפשו ברשת את התשובה למזל"ט הזה ותופתעו עד כמה קל לרסקו ולהפילו ואף לדעת מי המפעיל שלו. בהצלחה.
אלכס | 05.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת