אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העבודה מציעה: פטור ממע"מ על מזון, תרופות וחינוך

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
דן (5) לך תלמד קצת היסטוריה והרבה כלכלה:
א- לא רק קק"ל הקימה תנועת העבודה, אלא את המדינה כולה היא הקימה ב- הקמת הקק"ל היתה מהלך חשוב, נחוץ ונכון לזמנו, כאשר הוקם. מי שלא טיפל בסטיות שלה בשלושים או ארבעים שנים החאונות היא הליכוד, מפלגת השלטון היציבה בעשורים האחרונים. ג- הפטור ממזון חינוך ותרופות יגיע ישירות לצרכנים, כי להבדיל מהמצב העקום של פטור ממע"מ לדיור, כאן השוק יחסית חופשי, שופע ותחרותי - אם הקרטלים יטופלו (שגם זה כמדומני בתוכניות של מפלגת העבודה).
אסטור | 07.12.14
5.
מעמ 0 הייתה תוכנית טובה
לא מושלמת אומנם, וקצת מסובכת מדי, אבל מעבר לסתם לתת פטור היא הוסיפה רגולציה חזקה שמנעה מהפטור להגיע לקבלנים ועודדה אותם לבנות דירות זולות. פה עושה רושם שהפטור יגיע בעיקר למוכרים. אבל זה לא מפתיע. מפלגת העבודה מחוברת לטייקונים לא פחות מהליכוד. מה אפשר לצפות מהמפלגה שייסדה את קק"ל?
דן | 07.12.14
1.
אני מציע שגם מפלגת העבודה תיתן לכל אזרח פורד וצ'ק חודשי של מיליון דולר
בוז'י כשאתה מציע פטור ממע"ם ועוד כל מיני מתנות במסגרת סיפורי הסבתא, אתה חייב לספר לנו מהיכן יבוא המימון להצעתך הנדיבה. כי אחרת, תוכל גם להציע פורד לכל פועל ומיליון ש"ח מענק חודשי, על חשבון הממשלה... ואנו כמובן נאמין לך ונצביע בעדך... נו באמת! תתפקחו שם במפלגת העבודה. הציגו אלטרנטיבה שלטונית אמיתית. כי עם נשיא אוניברסיטה לשעבר שהפך עצמו לחבר כנסת זוטר, אחת שיודעת לעמוד על הבמה ולצעוק "העם דורש...", אחד מאגודת הסטודנטים שלא עשה עוד כלום בחייו, אוסף עיתונאים לשעבר שלא ניהלו כלום בחייהם, ליצן חצר שמנסה לסגור עיתונים ואפילו להסתדרות לא הצליח להבחר, באמת, בעד זה אתם מצפים שנצביע????????? תעשו שיעורי בית... אנו זקוקים לאנשים עם קבלות על יכולת ביצוע ואין אצלכם כאלה...
אחד העם | 07.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת