אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חגיגה של אורות: מקומות מומלצים לבלות בחג המולד

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
יהודי לא חוגג חגים של גוים!!!
מה לנו החגים של הגוים? האם ידעתם בכלל שמייסד הנצרות רצה בשמד של היהודים? בשם דת "האהבה" שייסד נרצחו מיליונים (כולל יהודים) רבים. יימח שמו וזכרו (שארי תבות ישו) יש לנו עטרת תפארת מורשת יהודית מפוארת ואין לנו מה לחזק את החגים המצחיקים שלהם. כל פעם שיהודי מנסה להיות אמריקאי ולאמץ תרבות זרה זה מתפוצץ לו בפנים. או במילים אחרות ההיסטוריה מראה שבמקום שיהודי לא עושה קידוש בא הגוי ועושה הבדלה (סלקציות, חוקי גזע, רדיפות, תאי גזים וכו..)
אמת ויציב | 30.12.14
24.
בתמונות הכל נראה מדהים .. בפועל בד"כ זה קצת פחות
לדוגמא .. בניו יורק (לפחות בפעמים האחרונות שהייתי שם) יש ממש ליד הבריכה / מזרקה שבתמונה דוכן מזון שמעלה עשן מעורבב בריח בשר בכל הסביבה ...(וזה ממש לא רק באיזור הזה) אני מאמין שלרוב התמונות היפות אפשר לצרף סיפור - בד"כ הוא קצת פחות יפה מהתמונה אבל זה היפה בדבר שנקרא תמונה - היכולת להקפיא מצב שלא תמיד משקף את המציאות.
מ | 21.12.14
14.
מתי כבר ישראל תהיה חלק מהעולם הזה ?
ואל תגידו לי כריסמס שמיסמס, כולה שנה חדשה, כל החיים שלכם מתנהלים סביב השנה הזאת, אתם חוגגים את היום הולדת שלכם עפ"י השנה הזאת, את המשכורת שלכם אתם מקבלים עפ"י השנה הזאת, אז די לזמבר בשכל כריסמס/נוצרים/יהודים/רצח יהודים. עוד לא ראיתי אישה יהודיה שאומרת לחברתה "המחזור שלי מאחר, הייתי צריכה לקבל בכ"ט בחשוון ועכשיו כבר י"ז בתמוז".
שלומי כהן | 19.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת