אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יש לכם 100 אלף דולר? אתם יכולים לקבל ויזת עבודה בארה"ב

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
תראו מה זה, גם האמריקקים מקפחים את המזרחים
נראה שהם חיפשו דרך איך למשוך רק את האשכנזים לארה"ב. רק בעלי דרכון אירופי של מדינה עם הסכם סחר, ז"א יוצאי מדינות אירופה ובכללם, מזרח אירופה. כל הישראלים יוצאי צפון אפריקה ואסיה מוקצים. שילכו לאלף עז*זל, גזענים, ההפסד כולו שלהם.
שימי | 20.12.14
17.
כמה דברים לא נכונים
בתאוריה צריך 100 אלף דולר במציאות צריך 200 אלף כדי להגיע לעסק שיכול לקבל ויזה וצריך עוד 100 אלף דולר לשנה הראשונה לקיום העסק וצריך עוד 50 אלף לויזות, תוכניות וקליטה וגם אז, אפשר לעבוד רק בעסק שלך ואין אפשרות לקבל גרין קארד והילדים שלך יצטרכו לעזוב כשהם יגיעו לגיל 21 את זה שכחו לספר
דן | 17.12.14
11.
תתרחקו מארה"ב כמו מאש
אובמה ושלטונו נואשים להשיג כסף לכסות חובות של טריליונים. אובמה דרך רשות המסים האמריקאית גוזלים וחומסים את אזרחי ארה"ב החיים מחוץ לארה"ב כמו בקנדה וישראל. אזרחים אמריקאים רבים מוותרים על אזרחותם בימים אלו בגלל שה IRS מאיים על חייהם. קיראו על כך בגוגל FATCA, FBAR, RENOUNCE US CITIZENSHIP ותגלו כמה האמריקאים נעשו דיקטטורים וחומסי זכויות אזרח בסיסיים. הצעה לי אליכם, אל תתקרבו לארה"ב כי אתם בעתיד תמצאו את עצמיכם חייבים כספים שתחסכו כל חייכם לרשות המסים האמריקאית.
חיים לבין | 17.12.14
8.
ועוד סיבה להגיע רחוק , כנסו והגיבו .
רוצים לדעת מי זה ביבי האמיתי , אז שנבין 10,000 ₪ גלידה עם פיסטוק 6000 ₪ נרות ריחניים שולחן וכסאות בבית הפרטי על חשבון בית ראש הממשלה ביבי טורס יועצים עם מצלמות מתחת לשולחן מזון בבית ראש הממשלה שמספיר לשכונה שלמה והכול ועוד על חשבון הציבור זה האדם שרוצה להיות ראש ממשלה בישראל זה האדם שלקח מהחלש ונתן לעשיר זה האדם שידע איפה החמאה מרוחה במרשמלו של החיים משפחה שלא ידעה צניעות ציבורית משפחה שלא ספרה את העם . ראש ממשלה שהבין שמה שיהיה יותר קשה לעם כך יהיה לו טוב יותר .
אלון | 17.12.14
6.
מדינת ישראל לא תחתום היות והיא מעונינת להמשיך לסרס את אזרחיה
הרי מעמד הביניים צריך להמשיך לשלם עבור הנרות הריחניים של משפחת נתניהו+צריך להמשיך לנפח את בועת הנדל"ן בישראל+צריך להמשיך לשלם 7-8 ש"ח לליטר בנזין שמיוצא מערב הסעודית במחיר של 20 אגורות לליטר+צריך לשלם על כל מוצר בישראל פי 2-3 ביחס למערב הנאור+צריך לשרת בצבא ובמילואים על מנת לשמור בלילה על האנשים המעונגים והמדושנים+ועוד רבות.....
לא פרייאר | 17.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת