אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המהנדס בן עזרא: "הבניין של גינדי שבו קרסה המרפסת חוזק ללא היתר"

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
שטויות,לא צריך שום היתר בשביל זה והמהנדס ששכרו הוא אחר המעולים בישראל
זה איש מקצוע אמיתי שיש לו המון עבודה ומנסיון הוא עושה עבודה טובה ויסודית. אין לי שום קשר אישי למדוברים - פשוט מעצבן שמנסים סתם לסחוט סיטואציה לא נעימה. היתר בניה עושים כאשר יש שינוי בתכנון המבנה. וכמעט אף פעם הבניין הסופי לא תואם לחלוטין את החזיתות בהגשה. מה שמהותי בהיתר זה השטחים , החומרים והייעודים. לדרוש להגיש היתר עבור חיזוקים זה סתם לדרוש בירוקרטיה מיותרת שבפועל לא תתן מאומה חוץ מטרטור של המנהל פרוייקט והאדריכל.
מעין | 24.12.14
11.
חוק המכר לוקה בחסר - חובה ביקורת דיירים
הצרה שנפלה בחדרה, אינה נחלתם בלבד. ההבדל שבחדרה המרפסות נפלו. אצל האחרים, הן סדוקות ומסוכנות. רובן מסיבות של רטיבות ואיטום, וחלקן בגלל חוסר פיקוח צמוד. ברגע שחברות מנהלים ומפקחים ישאו באחריות אישית וכלכלית, רק אז יחולו השינויים ביחס בעלי המקצוע לתפקידם. ועד שיחולו השינויים בידי המחוקק, הרוכשים חייבים לדרוש בחוזה שיתאפשר להם להכניס מלווה מקצועי בכל עת , למניעת כשלים בבנייה.
דני טבק | 24.12.14
9.
להרוס בניין - זה היה פונציאל להרג אנשים ברשלנות. אסור לעבור על סדר היום
למרות כל העו"ד ויחצ"נים של גינדי, צריך לעשות את מה שמבקש השכל הישר - להרוס בניין, ולהקים מחדש. עלות הבניה מחדש תהיה באזור 20 מיליון שקל, זה הכל. חצי מהכסף הזה כבר בוזמז על יחצנים, עו"ד, פיצועיים וחיזוקים שמוסיפים חט על פשע. מישוה בעיריית חדרה צריך להתעורר
ג'ין | 24.12.14
2.
הם רוצים לעשות קופה
יש כמה דירות בודדות בבניין שלנו שבו קרסו המרפסות (ובפרט שלנו קרסה) שהצטרפו לתביעה של דיירי הבניין השני ששם לא קרס כלום. מהנדס הזה - הוא של דיירי הבניין השני ומקבל מהם הרבה כסף על מנת לעשות פרסומת רעה לבניין שלנו - כל זה בתקווה להוציא הרבה כסף מגינדי. הדיירים הנ''ל כלל לא מייצגים רוב בבניין שלנו שדווקא כן רוצה לקבל דירות כבר ולהיכנס ולחיות חיים נורמליים. מאחלת להם בהצלחה- אבל עד שהם יגיעו לבית משפט אנחנו כבר ניכנס לדירות ונחיה שם באושר ובעושר. לגבי הבטיחות - אני אישית מאוד שמחה שגינדי חיזקו לא רק מרפסות - לעומת כל הבניינים החדשים שבונים עכשיו בכל הארץ - לפחות בניין שלנו יהיה הרבה יותר מחוזק מהם :) שם לא רק לא מחזקים אלא גם לא בודקים. נ.ב. לכל ה"חכמים" - לא, גינדי לא שילמו לי על הטוקבק. פשוט רוצה דירה וכן סומכת על מוניטין של מהנדס בניה הכי טוב בארץ עם נסיון של עשרות שנים.
דיירים של דירה עם מרפסת שקרסה | 24.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת