אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לכד לעצמו דולפין שמן

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

39.
צריך רק למצוא מי קיבל וכמה במעטפות. זה יפזר את ערפל התהיות
אחרי כל האולמרטים ההולילנדים וכו' עדיין לא למדו מה ואיפה צריך לחפש? או שזורים חול בעיני הציבור בויכוח סרק. ההוא חולדאי. רשות המקרקעין יודעת היטב למה לא רוצה לחשוף את השומות לידיעת הציבור. אם לא היה מה להסתיר היתה חושפת. תמהתני עד מאד על התמימות המעושה הזאת.
יעקוב | 11.04.15
36.
אז יחסמו את הים סופית לכל העיר כדי לפנות מתחם שולי שהטיילת ממילא עוקפת?
מה דעתכם לתת לבוכמן להחנק עם הדולפינריום, להוריד כל עסקה מסדר היום, לבנות פארק ציבורי בשטח החלופי המדובר, עם צלונים ומתקנים ולשמור את הטיילת הנחמדה כפי שהיא? אם יבנו שם עוד רבי קומות לעשירים הנזק גדול בהרבה מהתועלת השולית המתפנקת של להוריד את הדולפינריום. עוד חסימה של האוויר והנוף, עוד מגדלי רפאים לעשירים מחו"ל. לחילופין, אפשר בהחלט לבנות שם דיור בר השגה בבניינים של שלוש קומות שלא יחסמו את הנוף והאוויר. נולדתי וגדלתי בתל באביב ואני לגמרי זורמת עם הדולפינריום כמו שהוא. עם מכירת החיסול של תל אביב והמדינה אני לא זורמת כלל.
רונית | 27.12.14
35.
הענקת זכויות בניה=הדפסת כסף, ולכן היטל השבחה צריך להיות 99% . זה גם יפתור את ה"דגירה ללא בניה"
כלומר את השנים הרבות בהם יזמים שרכשו קרקע מבזבזים בלי לבנות עליה, כי הם מבינים שהכסף הגדול מבחינתם נעוץ לא בבנייה ומכירת דירות, אלא בלשכנע את ועדות התכנון והבניה לתת להפ תוספת זכויות ולהתחלק חצי חצי ב"כסף המודפס" שזה יוצר. לוקח שנים? עדיין שווה את המיליונים הרבים... כשהיזם ירוויח רק 1% מכל הכסף של תוספת הזכויות כנראה שכבר לא ישתלם לו למשוך זמן רב כל כך בלי לבנות. והגיע הזמן לנקוט בסנקציות של קנס או מס רכוש על כל יום שעובר שבו היזם לא מבצע את היעוד של הקרקע. רכשת קרקע עם זכויות למגורים? תתחיל לבנות או שתשלם. למה צריך לבוא מעמדה של להתחנן בפני היזם? צריך לתמרץ אותו בדרך הפוכה- תבנה או שתשלם. עד שלא ישנו את המצב נמשיך לקבל שחיתות ומחסור בדירות.
תומר | 26.12.14
29.
למה כואב לכם כשמישהו מרויח
הכי חשוב מה הציבור מקבל. אתם זוכרים את קשת המזרחית. התנגדה שהקבוצים והמושבים יקבלו 26% מהשטח שיופשר. בית משפט קבל את התנגדות ומה יצא לנו. הכול בעיית הדיור בארץ נובעת התנגדות הזו. למה חשוב לנו מה הוא מרווח חשוב מהעיר תקבל. צריך לפתור את בעיה ובמיוחד שלא עולה כסף.
צבי כהן  | 26.12.14
25.
תשובה ל- 21.
כי להפקיע קרקע עולה כסף והעיריה רוצה למנוע את ההוצאה הזו. את היטל ההשבחה ישלם בוכמן כמו כל אחד אחר ולכן לעיריה לא משנה מי יקבל את מתחם הבניה העיקר לא להוציא את דמי ההפקעה מהכיס. חשבונית זה נכון אבל בעיריה שכחו ששיווק הקרקע יכניס עוד כסף ביחס ללתת אותה במתנה אבל מה...זה לא כסף שיכנס לקופת העיריה אז למי איכפת ??? הבטלנים ממנהל מקרקעי ישראל שיכול לעצור את כל הסקנדל הזה לא עושים שום דבר כמו שהם רגילים כבר עשרות שנים.
חיים | 26.12.14
23.
אחח הצרות עין והכאב לב במדינה הזו מקום ראשון לא פלא ששונאים אותנו בכל העולם...
מה קרה??אז נתנו לאדם שטח לבנות מגדלים שגם המדינה מרוויחה ממיסוי של 60 אחוז... וכי למה לא??המקום עומד שומם ומוזנח ולא עדיף לפתח את הטיילת לטובת הציבור??ומה עם תושבי דרום תל אביב שירוויחו גם מהפינוי בין אם בשידורי גן הכובשים ושיפוץ שוק הכרמל והעלאת כל האזור!!!!האינטרס היחידי שאני יכול להבין הוא שתושבי נוה צדק העשירים לא רוצים שיבנו להם מגדלים מול עיניים ובגלל זה הם תוקעים אלפי תושבים!!!!!
תל אביבי | 26.12.14
15.
עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!!
עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! עירייה מושחתת!!! להעיר את מבקר המדינה!!! \
 | 26.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת