אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוצה לעבוד בארה"ב? התמקד במחשוב ענן

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
אולי תפסיקו כבר עם ההשוואה המגוכחת של ״ישראל מול ארה״ב״ או
״ישראל מול אירופה״. אי אפשר להשוות מדינה ליבשת! דנמרק שונה מאד מגרמניה, וקליפורניה שונה מאד מפלורידה. אולי לא כמו שישראל שונה מאיראן (היי, אם כבר להשוות יבשת שלמה...), אבל עדיין הבדל גדול. ובעצם, מאד קשה להשוות את ת״א לנתניה לקריית גת לג׳לג׳וליה, בדיוק כמו שקשה להשוות בין מנלו פארק, סן פרנסיסקו, סן חוזה ואוקלנד, למרות שכולן בטווח שעה נסיעה.
הייטקיסט | 30.12.14
26.
אני מעדיף לחיות בארץ ושהילדים והנכדים ימשיכו בע"ה את דורות ההמשך
על פני לחיות בארץ ניכר אפילו אם ישלמו לי פי- 6 ממה שאני מרויח היום. הרווח הכספי הוא רק חלק קטן בשיקולים. ב-1950 בגל העלייה אנשים ויתרו על רכוש רב ואפילו עושר רק בשביל לבוא לחיות בארץ שקיבלה עצמאות רק שנתיים קודם לכן, היום פה זה גן עדן ואנשים לא רואים ולא מודים יום יום שבכלל יש לנו מדינה, זה לא מובן מאליו , פעם בוכים על מילקי על יוקר המחיה ועל שטויות.
דוד | 29.12.14
22.
ויזה לא מועילה לקבלת עבודה טובה. זו אגדה שקל להיתפש אליה...
גם אם יש ויזה, או אזרחות, כדי לקבל עבודה טובה צריך שלושה דברים: קשרים, קשרים, קשרים.... כל השאר הן עבודות זמניות, לעתים לכמה שנים (שנתיים שלוש) ולעתים לכמה שבועות. קבלת הויזה לא מבטיחה מקום עבודה טוב, עם יחס טוב לעובד, או עם ביטוח בריאות טוב. לא לגור בשכונה טובה עם בתי ספר טובים וכן הלאה.... מהגרים מכל העולם נתקלים באותן בעיות בדיוק. מציאת עבודה טובה לאורך זמן כמעט ובלתי אפשרי. ניכור מכל הכיוונים בכל תחום ובכל מקום, ותרבות שונה אליה יש להסתגל. יש גם דברים נהדרים בכל מדינה ובכל ארץ. אבל לחשוב שברגע שמקבלים ויזה נפטרות כל הבעיות הן התעסוקתיות, והן הכלכליות, החברתיות, הדתיות (לא לשכוח שארצות הברית היא נוצרית עם כל קבלת השונה שלהם), התרבותיות וכל מה שעושה את החיים.
אזרחית | 29.12.14
21.
חלום לעבור לארה"ב?! בגלל מה? בגלל שהמשכורת עצמה יותר גבוהה?
אנחנו לא חיים בבועה וצריך להסתכל על הסביבה שלנו. מילא אם הייתם אומרים "חלום" על לעבור להולנד, נורבגיה או דנמרק, מדינות מדהימות ביופיין, במנטליות העדינה שלהן ובתנאים הסוציאליים המפליגים- מדינות בהן אין עוני צורם, אין פערי מעמדות, יש חופש, יש רוגע, אפשר לגדל ילדים בשלווה ותוך כדי לפצוח בקריירה מצליחה. אבל ארה"ב ?! ישראל היא הרי מיקרו-ארה"ב, כל מה שקורה בישראל קורה בארה"ב רק בגדול יותר וגרוע יותר: המנטליות החצופה, מגוון של ערסים מסוגים שונים: כנופיות שחורים, כנופיות לבנים (ניאו נאצים), כנופיות של היספנים... מדינה עם מס' האסירים הגדול ביותר לכל מליון איש. מדינה שבה כל 17 דקות נורה למוות אדם (בלי להתחשב בפצועים) ועדיין, ללכת בה חופשי עם נשק זה סטנדרט. מדינה שבה חלוקת ההון נראית ככה: https://www.youtube.com/watch?v=rMhvYeQPOcE מדינה שבה תקציב הבטחון שקול לתקציב הבטחון של 20 המדינות הבאות אחריה ברשימת המדינות עם תקציב הבטחון הגדול ביותר. מדינה שבה זה שכיח לשמוע לפחות פעם בשנתיים על ילד שנכנס לבי"ס והתחיל לירות במי שבא לו. מדינה שבה לא כולם זכאים לשירותי קופת חולים בסיסיים (אפילו סתם בשביל ילד שלא הרגיש טוב בבוקר), רק אלה שידם משגת, ואם אין לך ביטוח בריאות את תשלמי 20 אלף דולר רק כדי ללכת ללדת. אם על להיות כמו ארה"ב (כיום, לא מה שהיא הייתה בעבר) חולמים הישראלים אז כנראה שלישראל באמת אין כל סיכוי, אנחנו לומדים מהאומה הלא נכונה.
 | 29.12.14
16.
עובד בארצות הברית
אני עובד בארצות הברית בתחום ה IT, מצאתי עבודה בתוך שבועיים. לא עובד יותר מארבעים שעות בשבוע, משלם ביטוח רפואי 220 $ בחודש ( פחות מישראל) לכל המשפחה , בסוף החודש נשאר הרבה יותר. דלק 2.4$ לגלון עכשיו שזה ממש זול, בגדי מותגים ממש זול, ארנונה ומים 30$. בטוח פה ורגוע מאוד. ( ילדים במסגרת עד 6 עם רוצים, הכל מסודר) לא מרוויחים מליונים כ 140K ביחד סוף חודש נשאר 3500$.
אבי | 29.12.14
15.
ל 2
משכורת כח קנייה והכי חשוב אתה יודע מה אתה מקבל כמו שכבר אמרו פה זה מיסים של סוציאליסטים עם זכויות של האמא של הקפיטליסטים כי הכל הולך למקורבים ומאכרים שמתפקדים כמעבירי כסף לעמותות לך אתה תחכה 29 שעות בבית חולים אחרי שהתרופה שהיית זקוק לה לא בסל התרופות אחרי שאתה משלם מיסים 30 שנה ביטוח לאומי וכדומה לפחות בארהב אתה יודע מה אתה מקבל !!! בערך כמו הוט פה בארץ לעומת רשת כבלים אמרקיאית רוצה שנדון בדיוק למה הוט חרא? היא מסמלת בדיוק מה חרא בישראל חרא מוצר , יקר בטירוף והכי גרוע שירות שלא הייתי מאחל לאוייבים בדם שלי
עופר | 29.12.14
10.
אלה מקצועות מבוקשים לאזרחים אמריקנים אקדמאים - לא למהגרים
שימו לב שמי שאינו אזרח לא יכול לקבל ויזת עבודה או הגירה רק בגלל שיש לו כישורים מסויימים לעבודה שכרגע יש לה ביקוש בלינקדאין. זה פשוט לא עובד ככה. הגירה לאמריקה נותנת עדיפות למקצועות מסויימים אבל הם לא ברשימה הזו (לדוגמה אחיות, עובדי סיוע, מורים, חקלאים). כמו כן יש תפקידים שמצריכים סיווג ביטחוני ולמהגר יש בעייה לקבל אותם.
אמריקני | 29.12.14
5.
לגמריי שטויות במיץ.
כאילו שחסרים אנשים שיכולים לעשות שיווק ברשת למשל, או פיתוח משחקים. נכון שהדרישה למקצועות מאוד גבוהה, אבל המקצועות האלה לא נכנסים תחת המקצועות שארצות הברית מגדירה כמועדפים לקבלת וויזת עבודה. לעומת זאת, כל מה שקשור בתחום הרפואי, פרא-רפואי בהחלט יגדיל את הסיכוי שלכם לקבל וויזה.
ויזיונר | 29.12.14
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת