אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סוד העם הנעלם

67 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

65.
גם לישראל עלו המון מוסלמים מקזחסטאן וחיים בינינו ומגדלים דור של ילדים מוסלמים בחסות העליה ומפעליה
הסב חצי יהודי זו זיקה האם מוסלמית שלא יכולה לעלות אבל הילדים כן עלו והקימו פה משפחות מוסלמיות! ונולדו להם ילדים וחיים איתנו בבתי ספר ומסתירים את דתם! המון לא יהודים מקזחסטאן הם מוסלמים!
רוני | 01.08.18
59.
לכל האנשים שכותבים לגבי מיליון עולים
מליון האנשים שאתם מדברים עליהם, אלה אנשים שעלו מכל מדינות ברה״מ לשעבר: רוסיה, אוקראינה, בלארוס, אסטוניה, לטביה, גאורגיה וכו׳, אבל הכתבה מדברת רק על רוסיה. תבינו את ההבדל. מה שנכון זה שברוסיה באמת התחילו לקרות דברים רעים וחבל. המהפכה הבולשביקית ב 1917 הרסה את הכול ועד היום לא הצליחו לצאת מזה.
טל | 05.01.15
52.
רוסיה: עם מדהים, משטר מחריד
הרוסים הגיעו להישגים כל כך גדולים במתמטיקה, שחמט, ספורט, טכנולוגיית חלל ונשק ועוד ועוד. יש להם את הסופרים המופלאים ביותר בעולם. אבל השלטון שם מחריד. הקומוניזם הנוראי התחלף במשהו נוראי יותר. איך זה שקבוצה קטנטנה של אנשים בודדים מחזיקים באוצרות טבע כאילו זה רכושם הפרטי??? הרי האוליגרכים של רוסיה הם עשירים בקנה מידה שערורייתי. השתלטו על הברזל, נפט, פחם, זהב וכל אוצרות הטבע של רוסיה. העושר הזה יכול להאכיל ולהבריא את אמוני הרעבים, אבל במקום זה הם טובעים בכסף שאפילו לא יודעים מה לעשות איתו. ראו את הוידאו המקומם ביוטיוב: "יום עם אוליגרך רוסי" של המגזין המצוין VICE. רואים שם שמן מפוטם ומרוצה מעצמו שמחפש מתחת לאדמה איך לבזבז את העושר שלו ולא ממש מצליח, כי הוא עשיר מדי.
יורם ש. | 03.01.15
46.
ל - 8
אז אתה מאלה ששם את הסטיקר על האוטו שלך : "מי שלא נולד הרוויח"? תרד מהעץ חביבי, אנחנו (וכל הצורות חיים האחרות) פה רק בשביל מטרה אחת בלבד: לשרוד ולהתרבות. פשוט תפתח את העיניים שלך ותסתכל מסביב. למה? לא אני ולא אף אחד יודע. אז מה? זה אומר שכולם צריכים להתאבד כי הם לא יודעים למה הם חיים? ומה תעשה אם פתאום תגלה את משמעות החיים? משהו ישתנה? לא נראה לי. עלייך נאמר המשפט: למות זה מפחיד - אבל לא כמו לחיות .
לא משנה | 03.01.15
45.
לא ברור למה קיטון אוכלוסיה זה כל כך עצוב
האם מישהו חושב שגידול האוכלוסיה בעולם זה דבר חיובי? הרי ברור לכל בעל אינטיליגנציה ממוצעת, שיש הרבה יותר בני אדם בעולם ממה שהעולם יכול לכלכל מבחינת משאבי טבע. סתם לידע כללי: לפני 200 שנה היו בעולם כמיליארד בני אדם, היום יש מעל ל-7 מיליארד ! אם נמשיך באותו קצב גידול אוכלוסיה התאבדותי, בעוד 200 שנה יהיו בכדור הארץ 50 מיליארד בני אדם, ממש חלום (בלהות) ... למזלנו, חלק ניכר מאוכלוסית העולם כבר הגיע לשלב שבו הולדת ילדים זה החלטה מושכלת, לא חובה דתית או חברתית, ויש אמצעים זמינים למניעת הריון, לכן מספר הילדים לאישה הולך ויורד בכל העולם (למעט ישראל ועוד מדינה או שתיים).
 | 03.01.15
43.
תפתחו ביו טיוב ותראו
איך רוסיה מתנהלת: תאונות דרכים קשות ביותר ולא מוסברות, מכל מה שמוכר אפילו ממדינות עולם שלישי. אלימות קשה במרחב הציבורי ושיטור חסר אונים (סרטונים רבים מראים את קלות הבריחה של עבריינים משוטרים בתפקיד).. אנשים בכל גיל משתטים עד סכנת חיים של ממש. כשיגרה קטעי "נפילה" שמסתיימים בפציעות קשות לכל החיים, גוררים צחוק מעורר פלצות של הצופים באירוע הטראגי. שיכורים ומסוממים כמעט בכל פינת רחוב. הכל משדר שרוסיה של היום היא מדינה, שבה שורר יאוש בלי הרבה ערך לחיים.
 | 02.01.15
41.
רוסיה עוברת ביותר אינטנסיביות וקצב יותר מהיר מה שהעולם כולו יעבור תוך כמה שנים
לתהליך ברוסיה יש זרזים משלו, שאכן רובם קשורים להיסטוריה שלה, אבל חלקם קשורים במגמה עולמית של "קפיטליזם רגולטורי" = קפיטליזם שרוצה לנהל/להסדיר/לפקח על כל העולם ואשתו, מכל זווית ובכל תחום אפשרי. זו בסה"כ הרחבה של האימרה (הקפיטליסטית מאד): "מה שטוב לג'נרל מוטורס - טוב לארה"ב", כך שתכלול מצד אחד את כל הגופים הכלכליים והפיננסיים הבין-לאומיים, ומצד שני את כל העולם ואוכלוסייתו, לא חשוב אם זה באירופה, בסין, או באמל"ט. וכמו שקרה ברוסיה לפני כמאה שנה, יקרה בעולם בעוד כמה שנים - המערכת הישנה תקרוס, בקומבינציה של כשלון פנימי ואלימות. וכן, גם אצלנו, בקטנה. למרות האיום האירני, או החמאס, או חיזבאללה.... שבת שלום.
 | 02.01.15
39.
"היצוא שלה בשנה שעברה בקושי עקף את זה של בלגיה" - לא ממש מדויק:
רוסיה במקום 9 בעולם מבחינת יצוא והטענה שאין בעולם מעצמות אנרגיה גם מעוררת גיחוך. ראשית עד ללפני 50-100 שנה לא ממש הייתה משמעות לאנרגיה כמו היום, שנית ראו את סעודיה, או אפילו קטאר הקטנה שעושות שמות בעולם רק בזכות זה שיושבות על חבית נפט או גז. בלי זה היו עדיין על גמלים.
פוטין | 02.01.15
29.
למה להביא ילדים, מה אני מחסן גנטי של הטבע
פערים חברתיים מורידם את הילודה בחברה החילונית, אין סיבה להביא ילדים. לעומת זה חרדים יביאו ילדים בכול מצב והרבה, כי בשבילם זה מצווה לעולם הבא, אותם לא מעניין מה תהיה רמת חיים שלהם בעתיד. ללא החרדים והערבים, מצב הילודה אצלנו הוא בדיוק כמו ברוסיה. החילונים יעלמו, ואת מקומם יתפסו החרדים והערבים.
דני | 02.01.15
27.
כתבה לא רצינית
אף מילה על הגירה? יותר ממליון מתוך השבע חיים פה בארץ. חלק גדול ממה שקורה ברוסיה, קורה בגלל ההגירה המאסיבית משם. הירידה בחינוך, בפריון העבודה נובעת מכך שכל אדם בעל שכל או אמצעים מנסה לצאת משם. כמובן לא כולל את אלו שעשו ועושים את הונם על גבם שהאזרחים הרוסים. רוסיה היא מקרה מרתק של מה קורה כשהשלטון ממרר את חיי האזרחים מעבר למה שניתן לסבול, כל מי שיכול בורח וכל מי שלא יכול נשאר להתבוסס בשברי החברה שנותרה אחרי שהרופאים, המהנדסים והיזמים הסתלקו. זה תהליך שהתחיל גם כאן וילך ויתגבר ככל שהפער בין ישראל לבין מדינות נורמליות ילך ויגדל. גם לא מובנת לי הנימה הנוסטלגית כלפי המשטר הקומוניסטי, כן לפני שהבועה מתפוצצת המצב טוב יותר מכאשר צריך להתמודד עם המציאות. בינתיים לא ראיתי אנשים בורחים ממדינות קפיטליסטיות.
יבגני | 02.01.15
26.
מדינות בריה"מ לשעבר כיום הן כשלון שרק בישראל מאדירים את יוצאיהן
מה כבר לא אמרו עליהם? משכילים, מדענים, מהנדסים, עובדים מסורים וכו'. מעניין שבמדינות מוצאם כולם עם אותם טייטלים מנצנצים שיצרו מדינות עולם שלישי נחשלות שלמרות העושר שבמשאביהן הטבעיים, אפילו לא קרובות להיכנס לרשימת ה-oecd. שלא לדבר על כך שמדובר בעמים מושחתים, תאבי כסף שכדי ללמוד באוניברסיטה אתה צריך לשחד את פקידי הקבלה וכדי לא לקבל דוח תנועה צריך לשחד את השוטר (בפחות כסף כמובן). אוי לנו שניקח דוגמא מאנשים שזה סוג החינוך שהם קיבלו במשטר הקומוניסטי ודורות אחריו גם בבית.
 | 02.01.15
21.
הבעיה העיקרית ברוסיה היא השחיתות השלטונית הממוסדת
זה מתחיל מפוטין בראש ונגמר בכל פקיד זוטר בשרות הציבורי. כמו כן עשרות מיליארדים מושקעים בחימוש הצבא ובשאיפות האימפריאליות של רוסיה באוקראינה, קווקז ולמעשה בכל העולם, עשרות מיליארדי דולרים מבוזבזים כל שנה על סיוע חוץ, פרויקטים שונים ומשונים,,,אולמיפיאדת החורף זוכרים....אז ברור שלא נשאר כסף לפתח את מערכות הבריאות, החינוך והרווחה.
דניאלה פון שוורצה | 02.01.15
18.
אי הבנה של המדיניות של פוטין , פוטין סוגר בתי חולים בערים קטנות
במתכוון , הרפואה ישנה וברמה גבוהה וזמינות של MRI ו CT הרבה יותר גבוהה מישראל כ 300 ש"ח לבדיקה שנעשית תוך יומיים שלשה , הבעיה היא כמובן שצריך לשלם על זה ולמבוגרים אין את הכסף הזה מרפאות ובתי חולים ציבוריים לא נגישים בגלל התורים הארוכים והרמה הנמוכה אבל לרוסים זה לא משנה והם לא יצאו לרחובות גם בשביל הרובל שצונח כי העיקר שפוטין מפמפם להם ש " קרים נאש " קרים שלנו . ילודה . פוטין משלם לכל משפחה עם 2 ילדים כ חמישים אלף שקל מענק , ויותר ל 3 ילדים אבל כנראה שזה לא עושה את העבודה נ
דודי | 02.01.15
17.
ספרו את זה לכל עולים המתנשאים שהגיעו לישראל...
הם עדיין משוכנעים שרוסיה היא נזר הבריאה, ושהם אלה שהביאו את הקדמה לישראל... מה זה משנה שהם הגיעו ממדינה נחשלת למדינה מפותחת שאותה בנו הצברים "חסרי התרבות"? שהם, כולל הישישים שמקבלים תנאים מפליגים על חשבון אזרחי ישראל שעמלו כל השנים להקים מדינה שתקלוט אותם? עובדות לא משנות להם. גם על הכתבה הזאת הם יגידו שזו פרופגנדה מערבית...
אלייה כפויית טובה | 02.01.15
8.
צחקתי כל כך, ילודה נמוכה זו נגזרת מיידית של השכלה והבנה עמוקה של מהות החיים.
כל בעלי האייקיו הנמוך שמתנהלים כמו כבשים מנותבות בדיר לקצב, מתמלאות חמלה על הכבשים שלא באו לעולם. כל הקונפורמים שאין להם מושג למה הם חיים ומה הם עושים פה ולמה הם מביאים ילדים, מסתכלים ברחמים על הנבונים והאינטילגנטים בגרמניה הולנד יפן וכו' שהפסיקו מזמן לייצר ילדים בלי לדעת למה. אנשים נבונים שהצליחו להתעלות מעל לדחף החייתי של ההתרבות חסרת התכלית. אנשים נבונים שרק בעוד כמה מאות שנים גם המוסלמים והישראלים ודומיהם אולי יהיו מסוגלים להבין את השאלות העמוקות של החיים. אז הרוסי שותה מבקבוק ומת מחוסר תקווה ולא מביא ילדים. אז על מי צריך לרחם? על הילדים שלו שלא באו לעולם או על מיליארדי האומללים שכן יבואו לעולם וימשיכו לסבול ולהביא עוד אומללים לעולם? תמהני האם יש פה בישראל מישהו שמסוגל בכלל לחשוב שלא לדבר על להבין. אבל מה יש לצפות ממדינה שבה זקנים אומללים מתים יום יום מכאבים ולא מאפשרים להם למות בהמתת חסד, רק בגלל שרוצים לרצות את הכת הדתית ששולטת בכיפה ובכל אספקט חשוב בחיים? כנראה שטיפש רוסי אחד עם וודקה,מבין מה שמניין ישראלים לא יבינו לעולם. ככל שרמת האינטיליגנציה גבוהה יותר, כך אורגניזם נבון מבין את חוסר הטעם שבהם. ככל שאדם טיפש יותר, כך הוא אוהב חיים ומייצר חיים. התוצאה: הצאצאים של הטיפשים שולטים!!!!!!1
צוחק מי שלא בא לעולם | 01.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת