אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיכיתם לאייפון 6? הוא חזר לחנויות - אך התייקר בפראות

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
הנה ,זה מתחיל שוב... החברות מיישרות קווי מחירים,ונראה הלאה?
אמנם כחלון הצליח להוריד ולהוזיל את מחירי הסלולר המופרעים שהיו(כל הכבוד) אבל כרגע כל החברות, מיישרות קו לפחות במחירי מכשירי הסלולר החדשים, (למרות שכ"כ הרבה נוספו במשך כל שנה) החברות מרשות לעצמן לייקר את המכשירים,(למשך לפחות שנה, עד שיצאו המכשירים החדשים) מה שיועיל להם וימשיכו לקבל את הרווח שהיה קודם לכן, וכמובן חברות הסלולר החדשות שנכנסו לתחרות, אז התחיל יישור הקו במכשירי הפלאפון, ותתכוננו , לקו הבא, מחירי תכניות הפלפון שיחות ואינטרנט,( נפח ודקות), אני מקווה שכחלון ישנה את המצב ולא יפחד שוב להלחם במונופולים הגדולים, והמתחרים שכבר הספיקו להשתפשף.
שימי | 08.01.15
28.
הסיבה חמדנות, לא ברור ליאם של המכס, היבואנים או החנויות
אז אני לא מסתכן וממשיך לא לתת להם להרויח וממשיך להזמין מחול בתקווה שאני לא אשלם על זה שקל מכס(מה שבדרך כלל קורה). אפילו מלפנישנה בערך כשהיו עיכובים במכס לכל מי ששלחו לו סלולרי עם מחיר מוצהר נמוך, אני סיפקתי הוכחות שלא היה לי קשר לזה ובסוף קיבלתי גם את המכשיר וגם את הכסף - 200 ש"ח מכס. מבטיח לכם שרק תרוויחו אם תזמינו מחול ובסופו של דבר הם יפחדו להעלות מחירים. המקרה הכי גרוע זה שעם המכס תתקרבו למחיר בארץ וגם אז עוד לא הפסדתם.
 | 01.01.15
27.
מדינת ישראל שברה שיא: המדינה עם מספר ה"עניים" בעלי אייפון הגדול ביותר בעולם!
לא ייאמן! 8 מיליון מכשירים סלולריים ו-2.5 מיליון "עניים", מישהו באמת קונה את הקשקוש הזה של בוז'י וציפורה על העניים? המצב בישראל מעולם לא היה טוב יותר! כולם עם אייפונים חדשים ב 4500 שקל (!!!), מספר שיא של מכוניות חדשות שנמכרו, מספר שיא של נוסעים בנתב"ג (14 מיליון נוסעים עברו השנה בנתב"ג, כולל תיירים), בתי קפה מלאים לגמרי, מסעדות מלאות לגמרי, קניונים מלאים לגמרי (קשה למצוא חנייה גם באמצע השבוע בצהריים), התורים בסופרמרקטים שוברים שיאים, כולם קונים דירות חדשות מקבלנים, תפוסת שיא במלונות ובצימרים. נמאס כבר מכל הבכיינים.
ישראלי | 01.01.15
26.
לכולם יש אייפון, זה המוני ומכוער כמו כפכפי קרורקס
למה לשלם מחיר פרימיום על מכשיר מוגבל, שיש לכל מי שלא מבין בטכנולוגיה ? אחרי שראיתי את האייפון 4 אצל כל העולם ואשתו, אני פשוט עם אנדרואיד סיני פשוט, שאין לאף אחד, ועולה 700 שקלים. ביום שאייפון יציג איזשהוא ערך מוסף אני ישקול לקנות אותו, עד אז יש לי מחשב אישי בעבודה, מחשב נייד וטאבלט בבית. וטלפון סיני שעושה מה שצריך (ניווט, וואצפאפ, ושיחות)
לא קונה | 01.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת