אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היועמ"ש בודק מדוע שר הבינוי מכר דירות של הדיור הציבורי

71 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

63.
השר הריאלי
דיור מוגן. אכן בושה וחרפה, השר הריאלי נושא כיפה,,,הדבר מחייב לפעול כחוק, ביתר שאת. נדרש לדאוג לחלשים ולנזקקים יותר מכל אחד....פועל שלא כחוק תוך ניצול מעמדו שכלל אינו מגיע לו,אדם חסר חמלה וערכים בסיסיים. יפוטר לאלתר. הגיע הזמן לטפל בכל פעילויותיו הבלתי חוקיות דיי עם העלמת עין.
סימה בבלי  | 28.10.19
59.
זו פשוט גניבה
למכור דירות במחיר הזה זו שאלה שהתשובה צמודה אליה: זו גניבת רכוש ונכסי המדינה לטובת חברים פוליטיים. זה שקוראים לזה "ישיבה: או "עמותה" זה לא משנה. זו גניבה שגם המוכר וגם הקונים שותפים לה, במדינה היא הנגזלת - ואם המעורבים לא יועמדו לדין פלילי ומייד, זו תהייה ראיה לכך שהיועץ המשפטי לממשה אינו ראוי לתפקידו.
שמעון כהן | 02.10.19
55.
זמני בדיקת שחיתויות מאפשרים קיומן
מדוע בדיקת עובדות פשוטות שמחוייבות רישום מקרקעין והעברת בעלויות לוקח לרשויות לבדוק ולחקור זמן ארוך כל כך ולמעשה מאפשרת למושחתים הללו להמשיך ולהתחזק ולהאדיר את כוחן בקלפי . האם זו התרבות החדשה האופק הנפלא שהליכוד והעומד בראשו ושותפיו הטבעיים מבטיח לנו ???
ג'ים | 01.10.19
54.
מה זאת אומרת למה מכר
אז בשביל מה הוא שר השיכון,אם לא בשביל לדאוג לחבריו.איך אמרה מירי רגב,מה זה שווה שערוץ 1 ימשיך להתקיים,אם אנחנו לא יכולים לשלוט עליו.אני טענתי ועדין טוען שהממשלה נתניהו גרועה יותר מכל ממשלות מפא"י,גם בשחיתות,וגם בגזענות,רק שאלה היו גזענים כלפי המזרחיים,ואלה גזענים כלפי האתיופים והערבים
אבי מהגליל | 01.10.19
49.
כלבי התקיפה יצאו לחסל עבד נמלט
לכל אחד במחנה הימין יש קופת שרצים מתנדנדנת על הצוואר על כולם יש מידע והוא נשמר באופן מסודר יש משהו על כל אחד כך שומרים אחד את השני בתלם בתוך המחנה הרקוב והמסריח מי שיוצא מהמחנה - דמו מותר על כל אחד מהם יש מידע על כל אחד יש תיק גם על הקיסר גם על רקב גם על ביטן ראש בטון על מכלוף זוהר על השקדיה המורעלת על ארדן השקרן ועוד ועוד בקרוב תראו עוד ועוד קופות שרצים נפתחות ככל שיותרו יותר עכברים יבינו שהספינה שוקעת הם יפעלו להציל את עצמם זו רק ההתחלה ששששש שומעים? גל של עדי מדינה שוצף בדרך אלינו
ישי | 16.01.19
42.
גרשו חייל בקרבי והוריו הנכים בסדר דין מקוצר גירוש. שופטים עויינים לאוכלוסיה זו , ללא נימוק.
הדירה הועברה למקורבים לבית היהודי. אישה קשישה המתגוררת 40 שנה בשתי דירות זעירות בנות 40 מטר גורשה מאחת מהן כאשר לפני כן בטלו לה את החוזה השכירות המוגן והקפיצו לה את דמי השכירות למחצית מקצבת הזקנה . הותירו אותה לבסוף בסיוע שופטות עויינות שלא נתנו לה את יומה בביהמ"ש בסדר דין מקוצר בלי נימוק בדירה בגודל חדר ארונות של השופטות שהכרעו בפרשה הבלי נימוק. אישה שילדיה נתנו למדינה 24 שנות שירות סדיר ו12 נכדיה ששרתו בצה"ל 36 שנות שירות חינם למדינה שהפכה פח אשפה של מושחתים נתנו לה להתגורר ב30 מטר יחד עם בתה ונכדה הלוחם . כמובן כול אורחות חיה השתנו אין לה גם חלל לארח את נכדיה ולא את בניה . שלדתיים הלבנים החזירים הללו אלוהים ישלם ויפיל עליהם את הבית כמו שנפלה חומת ירחו רק כאן אם יש שאלוהים שיפיל על ראש אמם ונשותיהם את הגג . נבלות. חברה מושחתת פח אשפה.
יואב | 11.10.17
28.
ועכשיו קיבל את תפקיד החיסול הסופי של החקלאות והחקלאים
חה.אל תאמינו שמושחת אחד יוקיע מושחת אחר.ויינשטיין,עושה דברו של נתניהו שכן לשם לכך הוא מונה על ידו. ואולי יש לו עניין (לנתניהו) לצבוט קצת את מפלגת בנט. כתמיד,לא יצא מהחקירה המיותרת הזו (הכל כבר ידוע) דבר כך שהשמחה מוקדמת מידי. מושחתים,נמאסתם
אני | 02.10.15
9.
מישהו בכלל מופתע?
הבית היהודי הביאו את הפנים היפות של בנט ושקד ופיזרו כל מיני ססמאות על ממלכתיות, ביטחוניזם ודאגה לכלל הציבור. אבל מאחורי התפאורה עמדו כרגיל הרבנים החרד"לים וראשי המתנחלים. אורי אריאל הוא שר סקטוריאלי לחלוטין, בדיוק כמו קודמו בתפקיד הוא דואג רק למגזר הצר שלו. כמו קודמו הוא מפזר חול בעיני הציבור תוך שהוא דובק במדיניות שלו ללא כל טיפת בושה. מצד אחד הוא נוקא בסחבת נוראית בכל הנוגע לבניה בתוך תחומי 67 ועוד מעז להודיע שבקרוב יחלו לשווק דירות "זולות" בפריפריה ב-800 אלף(!) ומהצד השני סכומי עתק וקרקעות חינם מחולקים בשטחים ודירות שנבנו על ידי שרי שיכון קצת יותר ממלכתיים ממנו נמסרות למקורבים בעבור חופן בוטנים. והרי פתגם באנגלית לכל מצביעי הבית היהודי שאינם דתיים-מתנחלים ומתכוונים להצביע שוב פעם למפלגה הזאת : Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me. או בעברית -- יצאתם פריארים ואחרי הבחירות הבאות גם לא יהיה לכם את מי להאשים מלבד את עצמכם.
אזרח | 01.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת