אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בכיר ירדני: הוקפאו המגעים עם ישראל על יבוא הגז

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
אם הירדנים ייבאו מאלג'יר אז שיקחו בחשבון גם את הפלסטינים
ראוי שתיוצר הגמוניה בעולם הערבי ואני בעד שהירדנים ירכשו גז מאלג'יר וחשוב שהם ירכשו גז גם על מנת לספק לפלסטינים. עדיף שהפלסטינים יהיו חייבים לירדנים או לאלג'יראים ולא לישראל. ישראל אינה יודעת ואינה מסוגלת לגבות חובות ובסופו של דבר הנטל הכספי של חובות הפלסטינים נופל על כיסו של הציבור הישראלי. לא ראיתי פוליטיקאי אחד, לא מימין ולא משמאל שקם ודרש שהממשלה תשלם את חובם של הפלסטינים מכספי הגבייה. לא נתניהו, לא יחימוביץ, לא הרצוג, לא לבני, לא כבל, לא ארדן לא כחלון אף לא אחד כי כולם חושבים שהציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם גם את יוקר המחיה וגם את חובות הפלסטינים.
רמץ | 04.01.15
15.
מה אתם לא מבינים ????
נתניהו הקריב את לוויתן ואת עם ישראל לעוד שנתיים בשלטון. איך ? ביבי והרצוג משתפים פעולה מזה שבועות מתחת לרדאר, שת"פ שיסתיים בממשלת אחדות . אחד הקורבנות היא ההחלטה האומללה של הסדר כובל בלוויתן. אתם לא שואלים למה ברוורמן (זה שהניף את הדגל כנגד הגז )שותק מאז שהוא יצא מסופק מהפגישה עם נתניהו לפני כחודש ? נתניה תכסיסן ויעשה הכל אבל הכל למען סיפוק יצריה של יחמוביץ והפופוליסטים למיניהם והכל למען השארות בשלטון. ושהעולם ימות.
אחד שיודע | 04.01.15
8.
ל-3: ההבנה שלך בכלכלה בערך באותה רמה של ההבנה שלך בקומוניזם
במיוחד אם אתה חושב שמה שפוטין עושה מזכיר קומוניזם. האמת היא שמה שהוא עושה מאד מאד מזכיר את מה שקורה אצלנו: חלוקה של אוצרות הטבע לחבורה של טייקונים מקורבים ששולטים במונופולים ומרפדים אותו בתמורה. וזה בדיוק מה שאתה רוצה שיקרה כאן. דרך אגב, הסובייטים הגיעו לחלל ושלחו אסטרונאוטים לשם עוד לפני האמריקאים. כנראה שבכל זאת מישהו שם ידע לעשות משהו.
גיל | 04.01.15
6.
למי שלא הבין הנה ההסבר:
האמריקנים שבארצם מתנגדים למונופולים פנו לישראל ( שר החוץ בכבודו ובעצמו - קרי ) וביקשו שלא נפגע בחברה האמריקנית נובל אנרג'י ושלא נפרק את המונופול של תשובה. עכשיו הם מנסים ללחוץ עלינו באמצעות הירדנים , שחנוקים בלי מקורות אנרגיה (הם שכנעו את הירדנים לצאת בהודעה - לא ביטול חלילה רק הקפאה ). הרגעה כללית : מה יותר זול ? להביא מאלג'יריה או מישראל? אם התשובה שלכם היא ישראל הרי שאחרי כל התרגילים ירדן תקנה גז ישראלי . וכן , אנחנו נמכור גז לשונאינו כמו שאנחנו מוכרים חשמל לחמאס . כסף זה כסף . ובביזנס אין פוליטיקה .
ראובן | 04.01.15
3.
העיקר שישאר יותר גז באדמה לאזרחי ישראל
הרי הגז הוא שלנו ולא ניתן זאת לאף אחד. יחי הקומוניזם, תחי שלי יחימוביץ. שלי יחימיביץ ופרופ גילה היקרים, אני רוצה רק לרענן את זכרונכם לגבי שתי עובדות: 1. לאחר המהפכה הקומוניסטית ב1917, אנשים מתו ברעב כי אמנם היה שוויון אבל אף אחד לא ידע לעשות כלום. 2. אולי לא שמעתם, אבל הקומוניזם לא עבד ברוסיה והיום היא בפשיטת רגל. אבל אתה צודק גילה, חשוב ליצור דואופול במקום מונופול. זה בוודאות יוזל משמעותית את מחירי הגז שלא יפותח ולא ימכר.
אלי | 04.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת