אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראש בראש: החיפוש אחר הדיסקאונט

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
בי קום ואינטרנט זהב
אורי, הדיסקאונט הכי גדול בשוק המקומי וכזה שכולם גם מכירים אותו - הוא הדיסקאונט בבי קום ובאינטרנט זהב (70% בבי קום וכ- 190% באינטרנט זהב). אודה לך מאוד על כתבה בה תנסה לנתח ולהסביר דיסקאונט זה. להבנתי בי קום צריכה בכלל להיסחר בפרמיה כי בכל שנה היא משלמת את החוב ואף מצמצמת את הריבית. תודה!
מנסה להבין | 08.01.15
5.
לצערי כל התחזיות שלך עד עכשיו התנפצו
1.לגבי הבנקים - קח בחשבון רוסיה/פישמן וכו' + סלולר + רגולציה עויינת 2.לגבי הגז - אין אלטרנטיבה לתמר - לדעתי המניות רק יעלו - שים לב הכל קשור לשער הדולר - היו צריכים לעלות ב-20 אחוז השנה + רגולציה עויינת לא יכולה לעשות כלום - גם לא פיקוח זה הלאמה דה פאקטו - תביעה בטוחה בטריבונל בינלאומי. 3.גזית גלוב - לא ברור אילו הפתעות יגעו משם והם עוד ישיעו - ראינו את הביזיון בדורי בקיצר מה שנשאר זה רק חברות טכולוגיה וביו עם כל הסיכון הטמון בכך. יום טוב
 | 07.01.15
2.
הרגולציה הלאימה דה-פקטו את הבנקים. רציונלית לבעלי מניות כדאי לפרקם!
הרגולציה חונקת, המונעת חלוקת דיבידנדים, המונעת מכירה של הבנק, המונעת אחזקת של הבנק (מגבלת 5% + מיעוט מוסדיים), ואשר רק מקדמת כיסתוח ושחיתות.... עקרונית - כדאי לבעלי מניות של הבנקים שנסחרים עמוק מתחת להון שלהם להצביע על פירוק, לסגור חשבונות, לפטר עובדים, ולבצע runoff עד לסגירה מלאה. אך גם את הרגולציה מונעת. מה הערך של מנייה שהרגולציה שולטת בה באופן מוחלט? יש רווח כביכול - אך כיצד ניתן לחלקו?
רגולציה = שחיתות! | 07.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת