אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האלוף במיל' יואב גלנט מצטרף למשה כחלון

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
עוד משיח לרשימה
מאז יצאנו לגלות ועד היום לא נגמלנו ממשיחים. אז כחלון מצטרף ל(מה שאני זוכר כרגע) ורק מהזמן המודרני אני זוכר את :ד''ש הרשימה של רפול ז''ל הרשימה של טומי לפיד יש עתיד הרשימה של אלי ישי (כל העתיד לפניה) קדימה ויש לבטח כמה ששכחתי. האם אתה, כחלון, רוצה להיות בחברה "המכובדת" הזאת? ובכלל זה שהורדת, (ולא יזמת רק "התלבשת" על יוזמה קימת) את מחירי הסלולר לא הופך אותך לנביא גדול
א.ש | 08.01.15
7.
יום עצוב לדמוקרטיה-נמאס משחיתות ומושחתים!!! כחלון מאכזב את עם ישראל-כרגיל כמו כל פוליטיקאי!!
הדבר הבריא והנכון לעשות: לדרוש מגלנט לפרק לאלתר את חריגות הבנייה והסיפוחים של שטח ביתו. ולבקש מגלנט להתנצל בפני הציבור. רק לאחר מכן למנות אותו... אויי איזה חסרון יוצר הגלנט הזה. חבר'ה צעירים לא ילכו אחרי הביטחוניסט שעושה לביתו!!!
עצוב עצוב עצוב!!! | 08.01.15
3.
עוד אפיזודה חולפת
כחלון שקיבל במה ומנדט מהליכוד לכל העשייה שלו, בחר להתנתק משיקולים של טובתו האישית והפוך לגמרי מהכרת הטוב לתנועה בה צמח וקנה פרסום ומוניטין. כחלון רחוק מהדמות החברתית שדבקה בו. יעידו הצבעותיו בנושאים חברתיים. אפשר כבר לראות את המלחמות הצפויות בתוך הרשימה. חבל לתת קול לעוד הרפתקה זמנית, המושתתת על גחמה של כלשהו. כאשר על הפרק עומדים נושאים חשובים ונדרשת הכרעה וכוח לחולל שינויים. גילוי נאות: אני לא איש ליכוד ולא הצבעתי לליכוד מעולם.
שימי | 08.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת