אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מלכת החיפוש לא מוצאת תשובה

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
אנשים - זה שבישראל יאהו לא נפות ולא מכירים,לא מונע אותו להיות אתר של המונים
יאהו הוא אתר ענק, כלל עולמי, יש לו מאות מליוני משתמשים ואוהדים. אולי מיליארדים, לא בדקתי. האי מייל שלו מאוד פופולרי עוד מהמאה הקודמת, לפני עליית גוגל ולפני שידעו מהי פייסבוק. אולי אין תמיכה בעברית, אולי ישראל אינה יעד שלהם - אבל לא צריך לזלזל באחד הענקים הפופולריים בעולם.
דג ברשת | 17.01.15
30.
לכל אלו שטוענים להצלחה בגלל בגרף.
הגרף הוא של מחיר המניה ומי שמבין קצת יודע שהוא לא בהכרח מסמל הצלחה. הסיבה לעליה הגבוהה במחיר המניה זו ההצלחה של עליבאבא, בה ליאהו יש מניות רבות וההצלחה האדירה של עליבאבא מביאה גם לעליה בניות של יאהו. זה לא מסמל הצלחה, בעיקר כשלמאיירס לא הייתה שום יד בהצלחה הזו (המניות נרכשו במחיר מציאה יחסית לשוויים כיום הרבה לפני הגעתה של מאיירס). ברגע שיאהו תממש אותן לא ישאר בה הרבה.
אמיר | 17.01.15
14.
למה שהיא תדע? זוהי דוגמה לגיוס מנהלים ע"ס רושם חיצוני.
המהלך הנכון היה לא להתכווץ אלא לפצל את יאהו לשתי יחידות עסקיות (רווח והפסד בלתי תלויות) של הפורטל בנפרד מפעילות מנוע החיפוש (הפרדת פעילות תוכן מחיפוש) ולהתחיל לבנות יחידות\מנועי צמיחה חדשות, אחת מהן במובייל.
מרצה למינהל עסקים | 17.01.15
11.
יאהוו חייבת להשתקם, זה אינטרס של כולנו
מה שאתם לא מבינים, זה שחייבים משהו שיתחרה במונופול שנקרא גוגל. למה? זה משפיע על הכיס של כל אחד ואחד באופן עקיף. ברגע גוגל שולטת ביד רמה בחיפוש, היא מרשה לעצמה להעלות את מחירי הפרסום לקליק, מה שגורר את עליית המחירים של כל המוצרים / שירותים ועוד. גוגל זה לא בחינם, יש לזה מחיר, ואנחנו משלמים אותו אפילו בלי לדעת.
אורי | 17.01.15
8.
היא מחזיקה חברת ענק שמפרנסת אלפי אנשים ומספקת רווחים סבירים ושרותים מייל ותוכן טובים.
"מכירת רוב נכסיה של יאהו, העברת הרווחים לכיסי בעלי המניות, והפיכת מה שייוותר מיאהו לחברה קטנה" הקפיטליזם החזירי בהתגלמותו: אם לא עושים מליארדים שמתרכזים בידי מתי מעט, החברה לא נחשבת לשווה. זו גישה הרסנית שתשאיר את כולנו עניים יותר.
ששתי | 16.01.15
6.
ל-2: סליחה, מה אפל וסמסונג מציעות למשתמש הישראלי?
כולן חברות גלובליות שנמצאות במרכז תעשיית ההייטק העולמית. יאהו, למרות שהחדשנות וההצלחה ממנה והלאה כבר שנים רבות, עדיין חברה גדולה רלוונטית (לפחות עד שתדעך לגמרי). המשתמש הישראלי לא מעניין חברות מעין אלו בפרט אלא כעוד משתמש בשוק הגלובלי. יאהו מעניינת בשנים האחרונות בגלל התהליך שהיא עוברת (אשר כולל, בין השאר, רכישות רבות ונסיון להשקת מוצרים חדשים) וכן, גם בגלל מריס מאייר שמושכת הרבה תשומת לב. כך או כך, בין אם תרצה ובין אם לא, אלו הן חדשות ההיטק העולמי. התקשורת הישראלית בעיקר מצטטת ומתרגמת.
עוקב | 15.01.15
2.
למה התקשורת הישראלית כותבת כל כך הרבה על יאהו ?
חברה אמריקאית שבניגוד לכמעט כל החברות האחרות לא מציעה כמעט שום דבר למשתמש הישראלי. כמובן אפשר להשתמש במנוע החיפוש .. אפילו במייל אבל שום שרות לא מוכוון לישראל. היא בכותרות כאן בכל שני וחמישי ועוד הרבה לפני ימי מריסה מאייר.
ח | 15.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת