אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שוויץ מרעידה את שוקי המט"ח; FXCM תקבל הלוואה של 300 מיליון דולר

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
והיא אף זוכה למוניטין טוב יותר ביחס למתחרות? אז זהו שלא.
מעניין לדעת כמה מהלקוחות, שקיבלו אתמול טלפון ונאמר להם שהם חייבים כסף לחברה, חושבים ש-FXCM ״נקיי כפיים״ ובעלי מוניטין טוב. אינטרס משותף מישהו אמר? תגידו את זה לבחור המסכן שהפקיד 100 דולר ועכשיו חייב ל-FXCM פי מאה. מעניין איפה התחבא האינטרס המשותף כשחתם על הסעיף שמאפשר להם לדרוש ממנו את הכסף עכשיו ואיך בדיוק זה מצב עדיף מלעבוד מול עושה שוק??
יוסי | 17.01.15
13.
שאלה: אם למישהו היה 10000 דולר בFXCM בעסקה ושם סטופ לוסט האם
הוא נכנס למינוס בחשבון אם הוא לא היה עם הכיוון כלומר הדולר נחלש מול השוויצרי האם החשבון של אותו לקוח נכנס למינוס גם כאשר יש רק 10000 אלף דולר או רק הפסיד את מה שהיה לו בחשבון בלבד למה אם יש הפסד מעבר למה שיש בחשבון אז לא שווה לעולם להתקרב לא לפורקס ולא לבורסה והאם יש חברות פורקס שמכבדות סטופ לוסט
סוחר בזהירות | 17.01.15
6.
"מודל חסר סיכון"?? אין דבר כזה
כפי שקורה תמיד בשוק ההון מציגים גאונים תורניים "מודלים חסרי סיכון", כך היה בכול משבר מטבעות ודריבטיבים מאז ומעולם ובמיוחד ב 2008. אכן, המודל של Forex Capital Markets פחות מסוכן מהמודלים המסורתיים בהם הברוקר מהמר כנגד לקוחותיו אבל הוא עדיין מסוכן מאוד כפי שראינו כעת וגם במספר מקרים בעבר . אין דבר כזה כמו "מנהל חסר סיכון" או "מוצר חסר סיכון" והגיע הזמן שהרגולטורים יתחילו להקפיד יותר (מה שכנראה, לאור הצעת הקונגרס האחרונה, לא יקרה). מי שבדק את מאזני החברה ראה מיד שבמקרה של עיוות מערכתי החברה הזו תימחק כי ההון הנדרש על מנת שבאמת תהיה חסרת סיכונים אינו קיים שם. פעולת הבנק השווייצרי הייתה אומנם קיצונית ותגובת הסוחרים והמשקיעים יותר אבל בתחום הזה, של הדריבטיבים, צריך לצפות מצבים כאלו . אגב, מה החשיבות למשפט, "מתוך ששת השותפים, אגב, חמישה יהודים"?
שלמה גרינברג | 16.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת