אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טרכטנברג פרסם הצהרת הון: בעל דירת דופלקס בת"א ב-2.2 מיליון שקל

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
למה לשקר?
אין לי בעיה עם עשירים. מי שעבד קשה והצליח בחייו שירוויח כמה שירוויח. אבל הבחור פשוט משקר לציבור בפרצוף, מתייחס אלינו כאל מטומטמים. דופלקס 2.2 מליון בצפון תל אביב? נו באמת, מחיר הרכישה ב-2006? אולי גם את הכסף בקרנות הפנסיה והנאמנות תהוון ל-2006 לפני הפרסום? מצהיר שאין תיק מניות אבל יש נאמנות עיוורת? מה ההבדל? למה לא פרסם כמה כסף יש בקרנות הנאמנות? התשובה לכל זה היא פשוטה. מפלגה שמנסה לקנות את העם בשקרים שרע פה ואין לאף אחד כסף לא רוצה שיראו שכל חברי המפלגה עשירים. אז יותר קל לשקר למצביעים מלהגיד את האמת.
עידן | 23.01.15
18.
מה אתם רוצים? שיהיה תפרן?
הבן אדם בן 64, עבד כל חייו, פרופסור בכיר באונ' מובילה, אתם מצפים שלאחר 40 שנות עבודה בתפקידים בכירים בתחום הכלכלה הוא יהיה תפרן ללא פנסיה? ללא דירה? ללא חסכונות? למי אכפת כמה הדופלקס עולה עכשיו אם הוא קנה אותו בזמן בהרבה פחות??? אין משהו בנכסים שלו שאדם מן השורה עם מקצוע טוב ומכניס לא אמור להשיג בגיל שלו, אני אישית מצפה שיהיה לי הרבה יותר ואני לא פרופסור ולא מאפיונר אלא סתם מהנדס.
 | 21.01.15
4.
אז לאיש יש קצת נכסים, בסופו של דבר אחרי ששנים עבד וחסך..
מדהים, לאיש יש דיבר בשווי סביר (שטח קנה אותה במחיר הרבה יותר נמוך לפני שנים) יש לו פשניה שצבר עם השנים (שממנה לא ייראה הרבה בכל מקרה) קצת חסכונות וזכות יתרה בעובר ושב.. חבל שאין לו פי שניים או יותר מזה. שיהיה לכל אחד לבריאות! כל עוד לא גנבו או מעלו בכספים של אחרים מה רע? למה שעיני אנשים יהיו צרות בזה שלמישהו אחרי כל כך הרבה שנים של עבודה יש קצת כסף בבנק?
אבנר | 21.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת