אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ציפי לבני: "עלות האלכוהול של נתניהו בחודש - כמו משכורת"

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
תת רמה מצד המחנה הציוני
האמת היא ששקלתי במי אני אבחר עלמנת להשפיע על עתידנו כאן. המדינה הזאת אינה עניין פרטי של איש וכן מצבנו לפחות תקשורתית נראה בכי רע. הדרך שבה מתייחסים למשפחת נתניהו היא בבחינת תת רמה,אם בזה ציפילה ובוז׳י מתכוונים להיאחז תשכחו מן השלטון. החוליים של החברה הישראלית הם תולדה של הזנחה פושעת מאז קום המדינה. ולכך שותפים כולם. אך יש גם את חצי הכוס המלאה ואת הקרדיט עליה צריך ביושר ובאומץ לתת לנתניהו.בעוד שכלכלת העולם קרסה ישראל עברה את המשבר בחיוך. בלימת האיום האיראני והפיכתו לבעייה עולמית זה נתניהו. הפרחת הנגב מסיסמא להלכה למעשה זה נתניהו. שמירה על בטחון ישראל- האיש בשקט יכול הייה לקבל פרס נובל אבל העדיף את טובת המדינה עלפני פופולריות זולה, עמד ועומד איתן מול תקשורת פנימית נוראית ולחצים חסרי תקדים. לא חשבתי להצביע לו אבל אחרי שראיתי את כל הנבחרים העתידיים שאינם נבחרי ציבור אלא נבחריהם של אחרים, הבנתי שצריך לתת למי שהניסיון בידו. צריך לתת לו כוח פוליטי שיוביל שינוי משמעותי. אוסף מפלגות שכל אחת מושך לכיוון אחר יהייה בעוכרינו.
יצחק | 31.01.15
11.
רק מלקרוא פה את הטוקבקים בא לי לעבור מדינה...
שש שנים שהמצב פה במדינה הולך ומתדרדר בכל תחום. אני באמת יכול להגיד שהיום אני מרגיש פחות טוב ובטוח לעומת שנה שנתיים ושלוש אחורה (יותר מזה כבר לא באמת זוכר..) דאעש על הגדרות, ההתראה מול חיזבאללה וחמאס בשפל, היחסים עם העולם וארה"ב בשפל חסר תקדים, בידוד מדיני מקיף, איראן על סף גרעין, דירה? הצחקתם אותי, קניות במכולות גם לזה אין לי כסף, מיסים רק עולים והשירות הציבורי רק יורד, הכל קורה תחת שילטונו של ביבי אבל הוא כמובן לא אשם בכלום. מה הוא עשה בשש שנים האלה?! איך הגענו למצב הזה?! אתם באמת חושבים שהבקבוקים זאת הבעיה?! זה רק הסימפטום במראה במה הוא מתעסק במקום לנהל פה מדינה. אדם בדיחה, לא רק הוא כמעט כל הפוליטיקאים שלנו. אבל חייבים שינוי, חייבים לנסות משהו אחר, כי שש שנים שאנחנו הולכים אחורה.
עמרי | 31.01.15
9.
השמאל =נאצה=שנאה
אין לכם משהו אחר !!! בואו ותהיו עניינים אם זאת הפוליטיקה שלכם ? הבוחרים שלכם בצרות אתם עסוקים בקטנות ובשנאה במקום באהבה ובאיחוד שורות עד מתי תהיו זה לנו למוקש הפוליטיקה אתכם ירדה לרמות שאין לעלות על הדעת תתווכחו על דרך לא על פגיעה ושנאה ותתנו כבוד לראש ממשחת ישראל אתם אמורים לתת דוגמא לעם בצורת דיבור שלכם ובהתנהגות שלכם אבל פעם אחר פעם לבני לא מפסיקה העם סולד משנאה די!!!!
עד מתי! | 31.01.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת