אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחאת הארנונה צוברת תאוצה: "נחנקים תחת הנטל"

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
ארנונה בעיירית רמת גן
העייריה מתנהלת בבריונות , ברגע שפונים עליהם לבקשת אישור לטאבו הם כביבול שולחים מודד לדירה ומקפיצים את המ"ר, אין עם מי לדבר והסכומים מטורפים מעל 2100 ש"ח. לא יתכן שאנשים יעבדו רק בשביל מיסים במדינה. הגיע זמן לעשות מעשה. להפסיק להיות פריאיריים. לבנות כול פנימי ייצוגי של אזרחים שיטפלו בבעיות האלו ויגנו על האזרחים,מפני שלטונות החוק כביכול.
אתי | 29.11.15
31.
ארנונה ברמת גן קורעת את זוגות צעירים והממוצעים
משתתפת קבוע בויזה שלי בחיובי ארנונה היא עירית רמת גן מסי עושק המינוס נוצר מהחיובים והבנקים גובה ריבית וכוליים חוגגים על משכורתי. הנחה ניתנת רק לזוג שמשתכר 4500 ₪ ברוטו לחודש!!!. זה אומר דתיים וערבים. אנחנו הממוצעים וזוגות הצעירים משלמים בנוסף למשכנתא שהיא רק ל 10/20 שנה ארנונה הוראת קבע לכל החיים אולי בגיל 70 יעשו לך הנחה . מפנים אותנו למשרד הפנים וזה ממש לא נכון העיריה יכולה להפחית מסים מתקציבה אבל למה לעשות זאת כשעשרות עובדים משתלטים על משרות בודדות. אני מבקשת להזמין אותי למטה המאבק. תושבי רמת גן תתעוררו הארנונה מתפשטת וגודלת כמחלה קשה שיש להירפא ממנה
שרה גרין | 15.02.15
25.
מרד מיסים
4, את צודק , מרד מיסים , הכספים שלנו עוברים כל חודש לניהולם של אנשים מושחתים ולא אחראיים , החוק מאפשר להם והם משתמשים בו נגדנו בכל דרך אפשרית . ב 1.3.2015 לבטל את כל הוראות הקבע / כרטיסי האשרי , לא לשלם מע"מ ומקדמות מס , חשמל , מים וארנונה , אז כולם יבואו אלנו למו"מ על כל עניין ודבר !!!! כשאין להם כסף , לא יבצעו פעולות מושחתות , בזבזניות ובניגוד לכל היגיון !!!
אלי | 02.02.15
19.
מה עם גבעתיים? אף אחד לא מתלונן? מוזר....
שילמתי על דירת חדר בגבעתיים בשנת 2001 יותר ממה שאני משלמת היום בשנת 2015 על דירת שני חדרים בתל אביב. .אין גבול לחוצפה - למה בן אדם צריך לשלם על חדרי אשפה, מדרגות וכו'? גרים בדירה? אז צריך לשלם רק על דירה! וחוץ מזה ארנונה צריכה להחשב פר בן אדם ולא לפי השטח! שירותים עירוניים מקבלים אנשים -יותר אנשים שישלמו יותר כסף!
 | 01.02.15
15.
צעד נבון - חזק ואמץ
לפני מס' חודשים, ניסיתי להבין מדוע הושקים, גוזלים, גןנבים אותנו עם מה שנקרא "ארנונה". בסוף ראיתי שמש' הפנים זורק את הכדור על העיריה והעיריה בחזרה למש' הפנים. הי הי הי - הכסף מסנוור, וגומר אותנו....כסף, כסף, כסף, תמשיכו את המאבק למען ישמעו לפחות שאנו לא מוכנים יותר לגזל הנורא.
בנסון | 01.02.15
6.
איך שזה נראה - הכתובת היא הממשלה והכנסת
ראשי ערים מסתתרים מאחורי חוק - חוק אפשר לשנות - על ידי חברי הכנסת. הממשלה לפני פחות משנה דרשה מכל ראשי הערים שיקחו הלוואה עבורה - יתנו לה את הכסף ,ובתמורה יקבלו אישור להעלות ארנונה. והתוצאה - האזרחים שוב משלמים את ההלוואות המטורפות וה"סודיות" של הממשלה. מספיק לעבוד עלינו!!! לפי דעתי העיריות דורשות הרבה כסף כי הם בחוב שהממשלה יצרה שבתי צורות - גם התחילה להעביר פחות ופחות כסף לערים, וגם ההלוואה הזאת. ואנחנו משלמים ומשלמים!!! ואחר כך בוחרים באותם נבלות שימשיכו לעשוק אותנו!! חברי כנסת יקרים, תתחילו להיות הוגנים. תורידו יוקר מחיה באמצעות הורדת הארנונה, והעברת הכספים המגיעים לעיריות על מנת שיפסיקו ללחוץ על האזרחים להיכנס לחובות כדי לשלם עוד ועוד.
מירית | 01.02.15
5.
חצופים! רוצים ארנונה כמו בבית פרטי - אדרבא שישלמו תעריף של בית פרטי!!!
עקרונית המאבק צודק, אבל כשקוראים את הטענות מבינים שהמדובר בחבורה של בכיינים שרק רוצים לשלם פחות. מצד אחד הם צודקים אין שום סיבה לשלם ארנונה על חדרי אשפה, חדרי משאבות וכיוצ"ב, אך מצד שני, ברגע שהם טוענים שהם צריכים לשלם כמו בית פרטי, ששם לכאורה אין שטחים ציבוריים - הם מבקיעים גול עצמי! תעריפי הארנונה לבתים פרטיים הרבה הרבה יותר גבוהים!! כך שאם יוותרו להם על השטחים הציבוריים ויחייבו אותם בתעריפים של בתים פרטיים הם ישלמו כפול ואף יותר מכך!!! בקיצור, המדובר בחבורה קולנית שלא מעניין אותה צדק, אלא רק לשלם פחות ולדפוק את העיריה ואת יתר התושבים. אם כבר - היו מבקשים שכולם כולל כולם (הן בעלי דירות והן בעלי בתים) ישלמו תעריף אחיד אך ורק בגין השטחים נטו!
בכיינים!!! | 01.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת