אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון מציג את רפורמת הבנקים: העתקה של רפורמת הסלולר

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
הבנקים עושקים את הציבור נאחל הצלחה לכלון
הבנקים בחסות החוק הון שלטון בשם היציבות עושקים את הציבור בריביות עתק ומשלמים נזיד עדשים על פקדונות הם קונים כסף מבנק ישראל ב0.25 אג לכל 100 שח וגובים 2שח עד 10 שח תלוי למי זה אומר שהם גובים בין פי 8 לבין פי 40 זה רוח מטורף שאין לו כל קשר ליציבות הם גובים עמלות עושק קנית מטח על קנית אגח יש לו קשר למונופולים לכוח לא מרוסן לבצע אין סופי יש לו קשר לשכר מטורף שמשלמים לבכירים בעוד שרוב הפקידות מרויחה שכר סביר עד נמוך יש לו קשר לחוסר רצון ופחד של המפקחים לטפל בבנקים כי הם הולכים לעבוד שם יש לו קשר לחוסר ההבנה של רוב הציבור וכנראה גם חברי הכסת עד כמה הבנקים גנבים כחלון כך אני מקוה יעביר כמה אלפי שקלים בשנה מהחתולים השמנים לכל משפחה בישראל לסיכום אני יבחר בכחלון הוא מדבר מיתוך הבנה באופן פרגמטי ולא בסיסמאות
יוסי דעדוש  | 04.02.15
30.
כל האמירות של כחלון פופוליסטיות
המצע של משה כחלון הוא אוסף של סיסמאות פופוליסטיות שלא ניתנות ליישום משה כחלון חושב כנראה שהציבור מטומטם; כל המצע שלו הוא אוסף מגובב של סיסמאות חסרות כיסוי. כבר בהתחלה שמו כולם לב שמשה כחלון משתמש בטכניקות זולות של המוכרים בשווקים, הוא שם בפרונט כל מיני סיסמאות שמושכות את העין, אבל מסתיר היטב מאחורנית את כל הג׳יפה שזה המחוייבות המלאה שלו לטייקונים.
חיים שנער | 04.02.15
29.
מפריחים סיסמאות ולא מטפלים בבעיה האמיתית
אין אף אחד מהימין או השמאל שיגיד המלך הוא עירום - הכסף נמצא בפנסיות התקציביות אל תאמינו לטרטנברג בוז'י או ציפי, לכחלון או ללפיד או לשטייניץ או לביבי או לבנט - כולם רמאים נוכלים ומפזרי הבטחות באוויר. אחרי הבחירות מה שהיה הוא שיהיה. לאף אחד אין ביצים לטפל בבעיה העיקרית - שם באמת קבור הכסף הגדול. במחיר של קיצוץ 2 מיליארד בפנסיות התקציביות מתוך 19 מליאארד השנה לבדה ניתן לפתור את כל בעיות הבריאות של המדינה, בעוד מליארד את כל בעיות החינוך הרך, המיוחד, ובעוד מליארד גם את בעית הנכים, הקשישים והמוגבלים. יש מלא כסף במדינה אבל הוא מנותב לחבורת חתולים שמנים. דוגמא? אלוף עוזי דיין: פנסיה 50 אלף מהצבא מיום שיחרורו, עשרות אלפים משירותו כיו"ר המועצה לביטחון לאומי, ועוד כ80 אלף לחודש משכורת כיו"ר מפעל הפייס - זה צודק? מה עם ברק?, בוגי, ידלין?, אשכנזי? גלנט? נחמן שי? דוד צור? אהרונוביץ? מרדכי יוגב? מירי רגב? מיקי לוי? מופז? אלעזר שטרן? עומר ברלב, יעקוב פרי? מצנע? יאיר שמיר.... נראה לכם שהם יצביעו על קיצוץ לעצמם? יש כמוהם מאות אנשים ועוד אלפים בני יותר מ40 ופחות מ67 שמקבלים כל חודש פנסיות שמנות שלא שילמו עליהם מעולם. תראו לי מפלגה שהעלתה את הנושא במצעה? אין אף אחת כי זה לא מביא מצביעים.
קיצוץ פנסיות תקציביות - חובה | 03.02.15
27.
למה כן לכחלון
הבדלים מהותיים בתוכנית כחלון הם אלה שנכונים יותר, ברורים יותר, יישומיים יותר ונגישים יותר לאזרחים לעומת רעיונותיו של מנואל שאחיזתם שוב תלויה או בממשלה שעליה אי אפשר לסמוך או שהם תלויים בבנקים שעליהם בטח שאי אפשר לסמוך!!! 1. באופן מובהק תפיסתו של כחלון להעביר את הכוח והמידע לאזרח הפשוט ע"י פתרון כשלי שוק(א-סימטריה במידע-איגום נתונים ונגישותם לציבור). לעומת מנואל שבונה כל מיני נוסחאות שהאזרח הפשוט לא מבין בהם כלום.2. הפשטות ברעיונותיו של כחלון נותנים יותר כוח לאזרחים שלא מבינים בדברים מסובכים.3.פירוק הבנקים הקטנים מהבנקים פועלים, דיסקונט, לאומי יוצר אקאונטיביליות גבוהה יותר למימוש המנגנונים כחלון מתכנן ליישם ורובם לא תלויים בממשלה ותלויים באקטים של מכירה וקניה.4.באופן מדהים האבטיפוס של מנגנונים אלו פעלו על שוק הסלולר ויצרו תקדים רחב מימדים למימוש המנגנון בזירת הבנקים העוינת. לעומת רעיונו של מנואל שאין אנו יודעים מי ממגזרי הציבור יהיה הבא בתור שינצל בתורו ולטובתו האישית את ההטבות בעוד שהמנגנון של כחלון משרת קהל יעד קולקטיבי לכלל האזרחים, לכן אני קורא לכולם להבין שתוכניתו של כחלון טובה יותר !!!!!!BY FAR מתוכניתו המורכבת והמסובכת של מנואל אשר אותה אף אחד לא מבין.
בהצלחה בבחירות!! | 03.02.15
25.
לריקי כהן מחדרה אין כרטיס אשראי והיא צריכה דיור ופרנסה
כחלון כמו לפיד דואג לטיקונים ולסוחרים ולאשראי שלהם ולא לעמך ישראל שזקוקים נואשות לקורת גג ודיור לכל ולפרנסה עם הכשרות מקצועיות ע"ח המדינה ולתוספת יוקר מחייה אמיתית לכלל השכירים במשק . כחלון הוא נתניהו ומחר יחזור לחבור אליו עם חיוך גדול על הפנים לכל התמימים שהאמינו במשיח שקר
משיח | 03.02.15
19.
כבוד לכחלון , סוף סוף תכנית כלכלית ראויה לשמה
נראה שכחלון הכין שעורי בית לתכנית כלכלית מקיפה מעמיקה ומבוססת שוק חופשי לטיפול בבנקים העשירים והחזירים. הבסיס , רווחים כן , חזירות לא חוזר כמו מוטו אצל כחלון ומהווה את השידרה של כל תכנית מוצלחת כדוגמאת גישת הסלולר הנהדרת , תחרות בריאה , רגולציה מבוקרת וזהירה והמחירים יורדים. הבנקים ירויחו מהמהלך אבל לא ישמינו בלי סוף. כחלון פותח לנו חלון לעתיד טוב יותר מוטי מור רעננה
מוטי מור | 03.02.15
16.
״מעשיות כחלון לילדים״, לא מאמינים לו
אנחנו מבינים מה הטייקונים רוצים ועושים, הם מנסים לטשטש אותנו, ולהציג לנו ״כאילו״ צמחה מפלגה חברתית אמיתית. אנחנו יודעים שכחלון בסך הכל הוא מריונטה של הטייקונים, ושהמשימה שהוא קיבל מהטייקונים זה לכונן מפלגת ״לשון מאזניים״, ואחר כך להיות ״שתול״ שלהם בממשלה, ולדאוג לאינטרסים שלהם.
בוכריס יהודה | 03.02.15
11.
נכון ולא נכון
א. הקמת מאגר דירוג אשראי - חובה. חייבים לתת לאדם פרטי יכולת מיקוח על האשראי שלו. ב. מכירת חברות כ.אשראי - בעיה. זוכרים את מכירת קופות הגמל \ פנסיה בעקבות ועדת בכר? ובכן מה היה? הבנקים מכרו ברווח גדול את הקופות לחברות הביטוח. חברות הביטוח אינן פראייריות כידוע ואז הם העלו את גובה הפרמיות. על חשבון מי? על חשבוננו. אותו דבר הולך לקרות במכירת חברות כרטיסי האשראי. ג. פיצול בנקים - הגיוני ונכון בתנאי ששירותי המחשוב לבנקים המתפצלים יהיו במחיר הוגן - אחרת, בנקים אלו יתחסלו כלכלית.
עובד בנק | 03.02.15
10.
על מה המהומה, הוא השר הרביעי שמדבר על תחרות לבנקים ולא המציא פה כלום
כולה מריץ דברים לתפוס קולות מצביעים, כרגע הוא המועומד המועדף עלי, כי כל השאר נראים לי סתם חרטטנים ויגרמו לגרעון אדיר פה עם החרטות שלהם. גם בנט נראה מועמד טוב אבל הוא לא נראה לי יזרום עם החלק של הפרדת דת ממדינה, אין לי בעיה שתוכר כמדינה יהודית ויהיה עדיפות להם, רק שחוקי הדת ישארו בחוץ
הבן של הגאון | 03.02.15
9.
התחושה היא שהוא מתכוון לבצע את מה שהוא מצהיר
בשונה מכל האחרים, כחלון נותן תחושה של כנות. אני באמת מאמין שיפעל לטובת הציבור. הוא לא פוליטיקאי סטנדרטי. נראה שבאמת בחר בדרך הקשה כדי לעשות עבור כולנו. הכתבה מנסה לטעון שחלק גדול מההצהרות של כחלון הן עבודה שכבר בתהליך. אבל בשום מקום לא כתוב מתי כל תהליך כזה אמור להתממש. הרי בישראל, כמו בישראל ניתן להצהיר אך לבצע בעתיד לא ידוע (אחרי שכולנו נתפגר). אני מאמין שכחלון ילחץ על דוושת הגז של כל אחד מהתהליכים "שבתהליך". הרי זה התפקיד של פוליטיקאי טוב עם כוח - לדחוף שינויים ולא רק לדבר עליהם. אם יש מישהו בפוליטיקה שאני לחלוטין מאמין לו זה כחלון (וזה נדיר ביותר).
יוסי | 03.02.15
3.
דרוש טיפול דחוף ברפורמת הייעוץ הפנסיוני והביטוח המשפחתי
מזה שנים, רוכש הציבור ביטוחי בריאות כפולים ומכופלים תוך תשלומים חודשיים משמעותיים שאינם תואמים את הכיסוי הדרוש לו. כמוכן למרות חקיקה בנושא הפרדה בין ייעוץ פנסיוני לשיווק פנסיוני מזה 9 שנים וזכות כל אזרח בין אם הוא שכיר או עצמאי לייעוץ פנסיוני בלתי מוטה ובחירת אופן החיסכון הפנסיוני בצורה הריווחית עבורו ולא עבור מעסיקו או משווקי הביטוח. אין התקדמות בפיקוח האיסור על שימוש במילים "ייעוץ" ע"י סוכנים ואין התקדמות בחובת היידוע לגבי זכויות אלה לעובדים. הנזק הינו גם לקופת המדינה ובזבוז הטבות המס שלא למטרתן וכן לכל הציבור בישראל. כחלון היקר- לתשומת ליבך.
טל | 03.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת