אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שר הבינוי התהדר ב-50 אלף דירות, בפועל אושרו 29 אלף

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
הרצוג הבטיח בניה בפועל של 500 אלף דירות ב-5 שנים.בשבילי זה מספיק
אני מאמין לו.המדינה צריכה כמות כזאת כדי לעזור לצעירים. המתחרים לא יודעים לבנות ,ולא מבינים בבנייה ,והם הצליחו להוכיח זאת החל מ-1977 .בשנה לחוצה הם בונים 29 אלף דירות. מי שרוצה בית ולא כל כך מעניין אותו דיבורים על איראן יצביע להרצוג.
יוסי | 08.02.15
25.
מדד השקר בדיווחי השרים
במסגרת ניקוי הארוות והאשמת מטרידים על רקע מיני מוצע לתקשורת לפרסם מדד השקר של השרים ואו של חברי הכנסת. הדוגמא המוצגת בכתבה מהווה הזדמנות להכניס לטבלת שר הבינוי נקודה שחורה ראשונה. לציבור הזכות לדעת מי הם השקרנים שהצהירו שקר לציבור ומה היה טיב השקר
י. | 05.02.15
22.
ראש תקומה, אורי אריאל, לא מתנצל - מתנחל!
אורי אריאל, ראש תקומה, הסמן הימני קיצוני במפלגה הימנית והמשיחיסטית הבית היהודי, לא קורא את הכתבה הזו. האנשים העובדים בתוך הקו הירוק לא מעניינים לו את קצה הכיפה. הוא ושאר חבר מרעיו למפלגת ההתנחלויות, לא מתנצלים - הם מתנחלים. בתכלס', אי אפשר להאשים אותם. האג'נדה שלהם ברורה. הם מנסים להמתיק אותה כאילו הם המפלגה של כולם, אבל צריך להיות אדיוט מושלם בכדי לקנות את זה. כנראה שהאידיוטים לא מתים, הם רק מתחלפים. איתם גם הפראיירים. עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל עאלק! - שבט יהודה, ארץ יהודה ומשיחיסטיות קיצונית - זו האמת! דיי כבר! - נגמרו הימים שאתם לא אומרים אמן!
סתם ישראלי | 05.02.15
12.
מחסור הדיור=מכוון בהוראה-ונימוק השק-רם:דאגה לבנקים=שקרים/פגיעה בתלכיד הלאומי-תגובתינו מלפני שבוע
מז 3-4 שנים אנו כותבים על המחסור = המכוון=מכוון= מחסור המכוון בהוראה ובנימוקו של השק-רם בשתפ עם "אל תגיד נגיד" הנימוק -שימו לב: דאגה לבנקים= לא דאגה לאזר/לדור/ולחסרי הדיור . זו הונאה ופגיעה בתלכיד הלאומי ובדור הצעיר, יש מחסור של 40-50000 דירות - אריק שרון זל בנה 80000 דירות בשנה 1 בלבד= שנה 1 , ב1998= בהווה חבורת חסמבה השקרנים בונים פחות מ42000 ד בממוצע=במתכוון= אריק שרון בנה 80 אלפ כי הוא דאג מדינה לדור ולחסרי הדיור השלטון אינו מעוניי לפתור הבעיה להורידמחיר- = ההיפך מכך הנימוקים והביצועים -כדי לגרום למחסור ועלית מחיר= כדי לדאוג לבנקי ,,,,ו,,,לשירקההה השירקההה יחזירו כנל !!!!! זה מחייב וועדת חקירה ח כ מסויים לאור הכתבות שלנו פירסם לפני שבועיים דרישה שימו לב =לחקור את הצק-רן השק-רם = האם השר הנל שיקר כדי לחפות ? האם מפחד וועדת חקירה?! מעמ 0 + מחיר מטרה + בחירות מוקדמות הכל כדי להקדים ההפגנות בקייץ מפחד שבהמשך =וועדת חקירה = ראו קראתם
כותבי תרחישים1-12-15 | 05.02.15
6.
לא יעזור כלום! כולם משקרים ומרמים חוץ מלפיד!
פעם בדור הגיע משיח לעשות סדר ובסוף אני שומע על כל המאוכזבי לפיד למינהם, הנה, אתם רואים שדופקים אתכם, מגיע מישהו שרוצה לעזור, שמים לו מקלות בגלגלים ע"מ להנציח את השיטה ואתם מאשימים אותו. אני לא רואה מישהו אחר להצביע לו חוץ מיאיר. הבעיה שיש כאלו שכן..
דקל | 05.02.15
3.
לא מעניין אותו השיכון .הוא שם פס עלינו.
כל מה שמעניין אותו זו הבניה בשטחים.50 אלף דירות זה החלום שלו לבניה שם.e1 זה השטח היחידי שהוא רטאה מול עיניו(הקצת פוזלות). בתוך ישראל הוא רואה רק את הבניה שמשרתת את המפלגה הפשיסטית שלו. מבחינתו זוגות צעירים יכולים לעבור לברלין או לשטחים. למה לבנות בנגב או בגליל? ראינו מה אנשי מפלגתו עשו ועושים במנהל מקרקעי ישראל.גניבת אדמות המדינה ועסקאות מפוקפקות להעשיר את כיסם. בושה שהאיש הזה מכהן כשר בישראל.אות קלון עלינו.
יוחנן | 05.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת