אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סעיפי הרפורמה של האוצר על שוק הבריאות פורסמו, השינויים יורגשו בעוד חצי שנה

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הגיע הגואל של חברות הביטוח ?
אז הביטוח יתחדש מדי מספר שנים, והנה, לאחר גיל 63 הפרמיה תקפוץ לשמיים, או שלא תוגש הצעת מחיר לביטוח או שלא תעברו את החיתום הרפואי, וראה זה פלא, על זה לא צריך לשמור רזרבות כלל. בגלל זה יש את התיקון השני ? ומי יגן על הנצרכים שרכשו ביטוח, ובחידוש לאחר אירוע לבבי לא יחדו להם יותר ? או שהתגלתה אצלהם מחלת הסרטן, ובחידוש אין הצעת מחיר אבל מאחר וזה עדיין אינו בהליכי טיפול הם יוותרו ללא כיסוי ? שנמשיך ?
שאול | 14.02.15
3.
נער הייתי וגם זקנתי....
במרץ יש בחירות אחריהן תקום ממשלה חדשה, שר אוצר חדש, והוא ירצה "ללמוד" את הנושא לאחר מכן יתחילו ללחוץ עליו כל מיני אינטרסנטים ואולי באותה הזדמנות הוא יחליף את המפקחת אם לא תיישר קו אתו, ועוד לא דיברנו על קופות החולים המהווים נדבך חשוב בפזל ויצטרכו להשתלב בכל רפורמה שלא תיקבע. הוא שאמרנו עוד חזון למועד. בכל מקרה מסתמן שכרגע אין לחברות הביטוח ובעיקר לסוכני הביטוח סיבה למסיבה. אגב, סוכני הביטוח מהללים כל הזמן את ביטוחי הפרט (מה הפלא יש להם שם עמלות שמנות מאוד) אך באופן אישי רובם מבוטחים בביטוח קבוצתי במסגרת לשכת סוכני הביטוח.... מה שנקרא כולם עובדים עלינו בעיניים....אשכרה.
יהושע | 09.02.15
2.
הנתון החשוב ביותר
מה יהיה סכום הביטוח לאדם חולה בן 60? האם בכלל משהו יבטח אותו לאחר ש-40 שנה שילם ביטוח והאריך כל 2? אני ממש שמח שאת כל משפחתי ביטחתי באופן פרטי לכל החיים לפני כל הבלאגן הזה. לא ברור לי מדוע משהו חושב שיש שיפור. אם הרגולטור היה מתערב בתוכניות ודורש פיצול של הפוליסות - היה נהדר. אך באופן בולשיביקי להכריח את כולם למכנה הנמוך ולייצר חוסר יציבות זה משהו אחר. כל שנתיים צפו להפתעות... עד ששום דבר לא ישאר מהביטוח. זה בדיוק כמו ההבדל שבין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה, האוצר מעודד קרן פנסיה מכיוון שהוא יכול לשנות בכל נקודה את התנאים עד שלא ישאר שום דבר לחוסך.
 | 09.02.15
1.
רפורמת בריאות
שוב האוצר יוצא ברפורמה כביכול למען הציבור.בפועל הרפורמות הללו רק הרעו את מצבו של הציבור למשל בנושא הסיעוד,פוליסת מבטיחת קצבה, ועוד האוצר חושב שהציבור מטומטם איך פוליסות גרועות יותר שניתן לשנותן וכיסוי אחיד יתרמו לתחרות? לא יאומן איך פקידי ציבור שאמורים לשרת את הציבור מתייחסים אליו כאידיוט מושלם פשוט בושה הגיע הזמו שיהיה שר אוצר אחראי שיתערב!!!
רן | 09.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת