אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צעדי ההתייעלות במיטב דש יפגעו גם בשירות הלקוחות

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
השכר במיטב מהנמוכים במשק- אבל....
לכל האנשים הלא מעודכנים שכותבים פה שטויות, השכר ובמיוחד שכר הבכירים במיטב דש הוא מהנמוכים במשק. אם תשוו את הדרג הבכיר לעומת בתי השקעות מתחרים או גופי ביטוח, אתם תבינו שהשכר נמוך לא באחוזים אלא עשרות אחוזים. ובקשר להתנהלות החברה, בתור אדם שמכיר את שוק ההון בצורה טובה, אין הרבה גופי השקעות שאפשר לסמוך עליהם, אבל מיטב דש הוא אחד מהם, שכן הוא לא מהמר על כספי המשקיעים עמ להשיג את התשואה הגבוה ביותר, אלא משקיע בחוכמה ובזהירות.
כלכלן | 09.02.15
30.
עזבתי בזמן
מניסיון כל העובדים במיטב דש ממורמרים. מסכנים החברה מדש, היו רגילים לעבוד בבית השקעות והגיעו לעבוד בחברה שמתנהלת כמו חברת ביטוח... חברה מגעילה עם מנהלים הכי מגעילים שפגשתי בחיי. משדרים לעבוד כל הזמן כמה הוא רק בורג קטן ולא שווה כלום. מבטיחים ולא עומדים בהתחייבויות..
מנהלים חארה | 09.02.15
16.
החזירות הקפיטליסטית במלוא תפארתה
הבורסות מתפוצצות. הכסף זורם כמים, שנים ארוכות של עליות בלתי פוסקות ורווחים שאמורים לשקף את כל זה, אבל כדי שלחזירים יהיה קצת יותר מהיותר שכבר יש להם, אין קל כמו לפגוע בעובד. לו היתה שם (ובכל מקום) התאגדות עובדים במובן הטוב של המילה, אחרי שעה של שביתה כללית במקום והפסקת פעילות הסחר, הכל היה נראה אחרת. ולא שאני סוציאליסט גדול. פשוט מנסה להיות אנושי.
אחד העם | 09.02.15
13.
פגיעה בשירות. כבר לא אעבור לשם
כל הצעדים הללו יבואו לידי ביטוי בעובדים ממורמרים, בשירות גרוע. אני מחפש לעבור לקופה עם עובדים מחייכים ושירותיים. לא עם שעות מוקד מקוצצות. למה אין הודעה על צעדים לשיפור שירות? מה עם קיצוץ בדמי הניהול? עד מתי יעשקו אותנו הטייקונים ויפעלו רק להגדלת הרווחים שזורמים לכיס שלהם?
החוסך הקטן | 09.02.15
12.
זה אולי הכי פופוליסטי בעולם, אבל אני חייב לשאול -
ומה עם שכר ההנהלה? לא שההנהלה צריכה להרוויח שקל שבעים. אבל סביר להניח ששכר ההנהלה גבוה מאוד, בגוף כל כך ותיק ו"כבד". הייתי מצפה שבמסגרת הקיצוצים וההתייעלויות תנפנף החברה קודם כל בהורדת שכר ההנהלה, לפני שהיא עושה צעדים שעלולים לפגוע בהתנהלות החברה, כמו קיצור שעות המענה הטלפוני. ההחלטה ש"אין הדפסות צבעוניות ללא אישור הסמנכ"ל" היא מטופשת. הסמנכ"ל לא יכול להתעסק בקשקושים כאלה. בשביל זה יש דרג ביניים.
אמיר ש. | 09.02.15
7.
זה לא ההוא שטען שהוא מגייס 10,000 לקוחות בחודש
לפנסיה דרך האינטרנט??, ויידע כל גוף מוסדי, בלי סוכני ביטוח פנסיוניים אין לכם תקומה, אדם שהולך לרכוש את המוצר הכי יקר בחייו שהוא פנסיה, דורש ודורש בצדק שירות, ותתפלאו שגם סוכנים מציעים דמי ניהול נמוכים בפנסיה וגם שירות אינטרנטי, והכל לטובת לקוחותינו שמלווים על ידינו עד הפנסיה בביטחה, ושאנו דואגים שיימצו את זכויותיהם עד תום, יום טוב שיהיה לנו
אהוד, סוכן ביטוח פנסיוני  | 09.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת