אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רשות המסים הוציאה אשתקד כ-1.3 מיליון שקל עבור ימי כיף לעובדים

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
חבל שגב גל עושה עבודה חלקית
רשות המסים הוא אחד הארגונים הבודדים בשירות הציבורי שהוא ארגון לומד הרשות משקיעה משאבים רבים בלימוד ,ובקידומם האינטלקטואליה של עובדיה ומעט מאוד בימי כייף הממונים על ידה , חבל שהגב גל לא בדקה יצמה , נכון 1.3 מליון שח זה סכום גבוה אבל , כשמדובר ב5000 עובדים , השקיעה בממוצע 260 ש"ח לעובד האם זה הרבה? אם גב גל היית בודקת עניינית את הנתונים הייתה מגלה שעבור כל יום שהיא קוראת לו כייף ובפועל זה סיור לימודי משלם העובד כשליש, מכספי הועד {זה כספי עובדים} עוד שליש והמדינה שליש ב נוסף, מדוןע תמונה של המכס ,? לעולם לא מימנה רשות המסים טיולים לחו"ל וכן , כל הוצאה היא על פי הכללים שקבע החשכ"ל וךמנהל רשות המסים כדאי להגדיל את הת קציב לעובד , כי כך העובד יהיה מרוצה יותר שמח יותר ותרומותו תגדל עשרות מונים צדקתם אני נשואה חעובד הרשות
מיכל | 09.02.15
6.
כל ההוצאות נראות לי סבירות לגמרי. מה אתם מצפים? שיקבלו אפס תנאים?
אז פעם ב.. עושים להם פעילות ספורט וגיבוש בסכומים סבירים לגמרי. לא מבין מה הבעיה. צריך לזכור גם שמדובר בעובדים מקצועיים בעלי הכשרה מהגבוהות ביותר מבין עובדי המדינה שעושים עבודתם כשליחות. אז צריך להתאכזר אליהם?
אוהד | 09.02.15
1.
יש לי מספר שאלות בנושא:
1. האם ההוצאות הנ"ל עומדות בכללים שקבע החשב הכללי באוצר? כלומר כשרים אך מרגיזים, או שיש פה רמיזה למעשים לא כשרים? 2. האם הסכומים הרשומים הם סכום ההזמנה או העלות בפועל (לא כל הזמנה מנוצלת במלואה)? 3. האם העלות שולמה במלואה מתוך תקציב המדינה או גם ממקורות אחרים (כספי ועד, השתתפות העובדים עצמם)? 4. עבור כמה עובדים הוצאו ההוצאות הנ"ל? יש הבדל גדול אם רשות המיסים הוציאה 1.3 מיליון ₪ עבור ימי כיף לעובדים (ע"פ הכותרת) אם יש 5,200 עובדים או אם יש 325 עובדים. צריכים גם להבין מה משמעות הנתונים. 10,000 ₪ לסמינרים לרכזי ספורט זה הרבה, אם יש שני רכזים. זה לא הרבה, אם יש 20 רכזים.
שושו | 09.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת