אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"ולדימיר פוטין הוא האיש העשיר בעולם - שווה 200 מיליארד דולר"

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

55.
52 אתה כל כך נאיבי
פוטין לחץ על אלישר אוסמנוב ולטיקון לא נשארו הרבה ברירות. אם הוא לא יציית אז במקרה הטוב הוא כבר לא יכנס לרוסיה יותר ובמקרה הפחות טוב "יטפלו" בו. אבל מה הקשר בין אוסמנוב לפוטין? אין שום קשר. לפוטין יש הרבה מאוד כסף (כנראה שזה אפילו יותר ממאתיים מיליארד) בזכות העובדה שבעזרת מניפולציות פוליטיות, איומים והדיקטטורה שהוא השתית הוא שולט היום בנדל"ן רב בכל רחבי רוסיה והוא בעל מניות רבות בחברות הגז והנפט הרוסיות העיקריות. בכלל, הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו עם כל הכסף שיש בידי ממשלת רוסיה בכל מיני קרנות וחסכונות. יכול להיות שהוא פטריוט ולא עושה את מה שהוא עושה למען הכסף - זה בהחלט יכול להיות. אבל זה לא שולל את העובדה שהוא גנב מאות מיליארדים מהעם הרוסי. האייתולות באיראן עושים בדיוק את אותו הדבר לעם האיראני.
שמואל | 17.02.15
52.
שטויות במיץ.אכן פוטין במישרין או בעקיפין שולט על הרבה מאות מילאירדים,אבל זה לא כסף
שלו.כל העוצמה הזו משרתת את חוזקה ואיתנותה של רוסיה.כדי להסביר אביא שני ארועים שהתרחשו במהלך שבועות אחרונים: א.האיש העשיר ברוסיה,בשם אוסמנוב,שבין יתר עסקיו שולט בסולולאר הרוסי,חברות כריה, חברות בניה,אחוזי ניכרים מאליבאבה ועוד.העביר את מרכז פעילותו לרוסיה.זה הרבה עשרות מיליארדים של פעילות. ב.לצורך ייצוב הרובל הרוסי,חברות רוסיות המירו כ3 מיליארד דולר ליום. בעלי נכסים אלה,יודעים שלא הרוויחו נכסים אלה בשוק החופשי.נדרש מהם לפעול בהתאם, לטובת המולדת.זה טוב?זה רע? לדעתי הטוב עולה על הרע. פוטין מספיק חכם ועשיר,כדי להבין שנכסים אלה,הם לא שלו וכך הוא נוהג.
rubi | 17.02.15
51.
תעמולה של ארצות הברית
שקופים לחלוטין כל ה״מחקרים״ האלו של אמריקאים שנוח להם לפזר את המידע כאילו בדוק לגבי פוטין ורוסיה וללכלך אותם! שיתעסקו בברדק וגניבות שלהם! אין הוכחות , סתם ״עיתונות צהובה״ לטובת אמריקה במאבק אינפורמציוני וכלכלי עם רוסיה! מגעיל ומעצבן! וסתם , לידע כללי-רייטינג של פוטין בתוך רוסיה רק בא וגדל שזה אומר שמאמינים בו ומכבדים אותו, תומכים בו!
קטי | 16.02.15
44.
הונו של פוטין
אחרי הברדק שהיה ברוסיה שבשליטת ילצין השיקור הגיע פוטין והכניס סדר בברדק. ,העולם המערבי נבהל, רוצים לדחוף לרוסיה דמוקרטיה. ֹֹתנו להם לחיות איך שהם רוצים. כל הרכילויות על הונו של פוטין אינו ענייננו. לנו יש את הבעיות שלנו שהן קיומיות , ואין לנו צורך לדאוג לפוטין הוא בלדינו מסתדר טוב מאד.
שטורך יעקב | 16.02.15
33.
אתם שואלים מה ניתן לעשות בכל הכסף הזה, ולא מבינים דבר פשוט:
עשירים כרוניים הם כמו אספנים כרוניים - מגיע שלב שהם לא צריכים יותר כסף, אבל הם פשוט לא מסוגלים להפסיק. זה הופך לאובססיה שלהם לראות עוד ועוד אפסים בעו"ש, גם כשאין לזה שימוש אמיתי, והם מוכנים לרמוס יותר ויותר אנשים בדרך לכסף הזה. צריך לטפל בהם כמו שמטפלים בכל התמכרות. באמצעות תרופות. וכן, מי שתוהה, הכסף בהחלט בא על חשבון מישהו, כי כשהחברה מרוויחה מליון שקל, המנהל לוקח לעצמו 900,000 ואת השאר מחלק לשאר העובדים, החזירות שלו באה על חשבונם. אף אחד לא מתעשר בזכות עצמו (אלא אם אתה סופר, זמר, או אמן, ואז אתה לא לוקח מהעובדים שלך).
פסיכיאטר | 16.02.15
26.
למה רק 200, אם כבר ממציאים זה הגבול שלכם?
עוד שטויות מערביות, בוא נספר לכולם שפוטין גנב 200 מיליארד, שבוע הבא מישהו יגיד למה כתבתם 200 תעלו לטריליון הרי גם ככה כולם מאמינים לסיפורים שלנו. אפשר להגיד ולספר עד מחר כמה פוטין מרושע אבל כרגע הוא עושה ביה"ס לארה"ב והם פשוט נטרפים מזה, רואים את זה בדיוק לפי כתבות כאלה והשטויות שהם ממציאים כל יום מחדש :)...
chetbiz | 16.02.15
24.
מדהים איך הדיקטטורים עובדים בעולם
ה"קומוניזם" זה התייפייפות (אם אפשר להתייחס לזה ככה) של דיקטטורה קיצונית. הכל שייך ל"מדינה" ומי זה המדינה? אותו דיקטטור שליט וחבר רעיו שגונבים הכל מהאזרחים. ככה פוטין התעשר, ככה האוליגרכים שלו התעשרו וככה איילי הנפט הסעודים. ועוד נתבך בסיפור - שהם גם מורישים את השילטון בדורות, ככה שהמשפחה ממשיכה לאנוס את העם לאורך שנים רבות. לקרוא לפוטין עשיר זה בערך כמו לקרוא לזונה אשת ציבור
 | 16.02.15
11.
מה לעזאזל הוא יעשה עם כל הכסף????
כוח לשם כוח, כסף לשם כסף. אני יודע, אני נשמע נאיבי, אבל לאיש איןתשובה לשאלות הנאיבייות האלה. והעם הרוסי האדיוט ימשיך לבחור בו. רוסים הם האנשים הכי חכמים-טפשים שקיימים על כדור הארץ מצד אחד, הם הישגים אדירים במדעים, ספרות, ספורט ועוד. כל מה שמעיד על חריצות, הצמדה ושכל. מצד שני - הדבילים האלה לא עושים כלום כדי להוריד את הדיקטטורים שמתעללים בהם ועוד נאמנים לו.
אני רק שאלה | 16.02.15
8.
לפני מספר ימים נאמר שהוא "סובל" מאספרגר, עכשיו זה...
מה אומרים ומה לא אומרים עליו. נראה לי שהפקידון חסר היכולת וחצי מפגר הקים את הסטרט אפ הכי מצליח בתולדות האנושות ובלי שום דבר מעבר לתחושות ובלי לחלק דיווידנדים וכמובן, בלי שום אקסית זה הצליח לו לא רע בכלל.
ANEE PUPIK GURNISHT | 16.02.15
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת